سناتور. تد کروز می گوید اجازه می دهد ایران به حساب توییتر است که احتمالا جنایی


U.S. Sen. Ted Cruz wants the federal government to investigate Twitter for allowing Iranian leaders to have accounts on its platform.

به گزارش ایسنا ، تد کروز می خواهد دولت فدرال به بررسی توییتر اجازه می دهد ایران به حساب های بر روی پلت فرم آن است.
عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

سناتور تد کروز جمهوریخواه از تگزاس است که اصرار دولت فدرال برای باز کردن یک پرونده جنایی به توییتر برای اجازه دادن به رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای و جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران به حساب های بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی. کروز استدلال می کند که توییتر اقدامات احتمالا نقض تحریم های ایالات متحده علیه ایران است.

تبلیغات

در نامه ارسالی جمعه به دادستان کل ویلیام Barr و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin کروز اعلام کرد که او تا به حال تماس توییتر در مورد این موضوع قبل از این که این شرکت در حال حاضر به لغو دسترسی به خامنه ای و ظریف. در کروز مشاهده این به نظر می رسد “آشکار و عمدی” نقض U. S تحریم ها که به طور کلی در منع شهروندان آمریکایی و اشخاص از ارائه کالا و خدمات به ایران.

تبلیغات

“من نوشت: به توییتر قبل از نوشتن به شما چون من بر این باورند که هدف اصلی از [اضطراری بین المللی اقتصادی قدرت عمل می کنند] و قانون تحریم ها باید به تغییر رفتار افراد تعیین شده و رژیم نه شرکت های آمریکایی” کروز نوشت. “اما زمانی که یک شرکت عمدا و آشکارا نقض قانون پس از دریافت رسمی متوجه است که آن را غیرقانونی حمایت از افراد تعیین شده دولت فدرال باید اقدام کنند.”

کروز نامه به بر و Mnuchin آخرین ضربت سخت زدن تحویل به توییتر در روز های اخیر. پلت فرم تنظیم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این هفته هنگامی که آن افزوده واقعیت-چک کردن برچسب به توییتهایی که به دروغ ادعا کرد که پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به گسترده رای دهندگان تقلب. این اولین بار است که توییتر متصل شده واقعیت-چک کردن لینک به رئیس جمهور توييتها.

پس از آن تهمت توییتی که او را “به شدت تنظیم یا” پایین سیستم عامل رسانه های اجتماعی. او به دنبال از طریق در تهدید خود را در روز پنج شنبه و یک فرمان اجرایی را امضا هدف قرار دادن بخش 230, یک بخش مهم از قانون ارتباطات نجابت است که محافظت از وب سایت های از مسئولیت بیش از آنچه که کاربران پست در سیستم عامل خود را و اجازه می دهد تا آنها را به حد متوسط آن است.

تبلیغات

کروز در ابتدا به نام در توییتر به ممنوعیت خامنهای و محمد جواد ظریف در نامه ای در ماه فوریه این ادعا که اگر چه متمم اول قانون اساسی محافظت از حقوق آزادی بیان آمریکایی خامنه ای بود و نه به عنوان حمایت. در آن نامه کروز گفت که آیت الله خامنه ای بود “جهان پیشرو کشور حامی تروریسم است.”

توییتر در پاسخ به کروز در مارس و گفت که در حالی که وجود دارد هیچ جایی در توییتر برای سازمان های تروریستی و خشونت آمیز گروه های افراطی و یا افرادی که وابسته و ترویج فعالیت های غیر قانونی. آن اضافه شده است که آن را به یک سیاست برای برخورد با محتوای از این گروه است. با اینحال توییتر گفت: اعمال این سیاست خاص نظامی یا نهادهای دولتی “به دلیل منافع عمومی در یادگیری در مورد این نوع اظهارات است.”

تبلیغات

در پاسخ به کروز ادعا که این شرکت به دلیل نقض تحریم های ایالات متحده توییتر گفت که ساخت آن پلت فرم در دسترس به عنوان یک ابزار ارتباطی نیست ممنوع کرد. اما کروز گفت: این نادرست در جمعه نامه.

توییتر همچنین گفت که داشتن رسمی دولت صداها در آن پلت فرم مهم بود در طول بهداشت و درمان اضطراری ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات

“صرف نظر از دستور کار سیاسی یک ملت خاص دولت به انکار خدمات ما به رهبران خود را در یک زمان مثل این خواهد بود در تضاد به هدف از شرکت ما که به خدمت عمومی جهانی گفتگو” توییتر نوشت.

تبلیغات

هر Axiosدر نور از تهمت های اخیر تنش با توییتر و دیگر مقامات فدرال نیز آغاز کرده است سوال این شرکت تصمیم گیری در مورد خامنه ای حساب. یک چنین رسمی بود و کمیسیون فدرال ارتباطات (FCC) رئیس Ajit Pai که خواسته توییتر اگر خامنه ای توييتها نقض قوانین خود را مورد ستایش خشونت است.

این هفته توییتر با برچسب یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها (که گفت: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”) چرا که آن را نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است.

تبلیغات

کاخ سفید را از حساب رسمی توییتر هم نوشته شده یک تصویر از یکی از خامنه ای توييتها روز جمعه گفت که این شرکت تا به حال مشخص شد که “این اجازه خواهد داد که تروریست ها و دیکتاتورها و خارجی مبلغان به سوء استفاده از پلت فرم آن است.”

توییتر منتشر نشده یک نظر جدید کروز نامه.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>