نگرانی های امنیتی پیگیری سریع بریتانیا 5G ممنوعیت Huawei: گزارش


Illustration for article titled Security Concerns Fast Track Britains 5G Ban on Huawei: Report

عکس: وانگ ژائو (گتی ایماژ)

بر اساس امنیت ارزیابی مجدد انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون در حال حاضر “صدای دلایل فنی” برای شروع تدریجی Huawei تکنولوژی از بریتانیا 5G شبکه یک رئیس سابق M16 گفت: در هر یک Financial Times گزارش.

تبلیغات

با توجه به تلگرافبریتانیا مقامات در حال حاضر در حال کار بر روی طرح را به توقف تاسیسات جدید Huawei تجهیزات در عنوان کمی تا شش ماه و ramping تا حذف تلاش سخت افزار موجود در حال حاضر در محل قرار داده. این امر می تواند به شدت شتاب جدول زمانی نسبت به یکی از مقامات گذاشته شده در مارسکه به این شرکت چینی تا 2023 به کاهش مشارکت خود را در بریتانیا 5G شبکه به صفر است.

آن را نیز علامت و حتی بیشتر قطعی در مورد چهره از سازش مقامات ساخته شده در ژانویه جایی که جانسون به نظر می رسد به Huawei نفع شک با وجود هشدارهای از آمریکا و سازمان های اطلاعاتی در مورد پتانسیل امنیت ملی در خطر است. به عنوان بخشی از آن تصمیم اولیه Huawei اجازه داده شد یک نقش محدود در بریتانیا 5G زیرساخت قادر به شرکت در بیش از 35 درصد از رول کردن و تنها با تایید از کشور سازمان های اطلاعاتی.

تبلیغات

در حال حاضر به نظر می رسد بریتانیا به معنی شکستن تمیز. و به زودی.

“در حال حاضر وجود دارد صدا به دلایل فنی برای انگلستان به تغییر ژانویه تصمیم” Sir John Sawers یک رئیس سابق دستگاه اطلاعاتی انگلیس افسر گفت: هر بار مالی. “امنیت ارزیابی است که در حال حاضر متفاوت است چرا که حقایق را تغییر داده اند.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

به عنوان یک نتیجه از تحریم های جدید آمریکا اعمال شده بر روی Huawei “قابل غیر چینی تامین کنندگان … دیگر نمی تواند کار با شرکت” و “انگلستان سرویس های اطلاعاتی می تواند در نتیجه دیگر ارائه مورد نیاز اطمینان داد که چینی ساخته شده تجهیزات است که هنوز هم امن برای استفاده در انگلستان مخابرات شبکه” Sawers گفت.

با توجه به یک گزارش از دولت بریتانیا ارتباطات ستاد مقامات دیگر باور دارند که خطرات امنیتی ناشی از همکاری با هوآوی را می توان با خیال راحت به مدیریت تلگراف گزارش شده است. این تحریم ها تا به حال یک “شدید” تاثیر روی Huawei توانایی با خیال راحت رول 5G شبکه های, به عنوان شرکت دیگر می تواند استفاده از فن آوری است که متکی بر آمریکا مالکیت فکری و در نتیجه می تواند مجبور به اتخاذ کمتر امن تعویض.

تبلیغات

بریتانیا در شورای امنیت ملی در انتظار تایید این تصمیم ظرف دو هفته آینده.

در بیانیه ای به نگهبان روز یکشنبه, Huawei گفت: ما تحریم شد “نه در مورد امنیت, اما در مورد موقعیت بازار” و آن را تلاش برای مدیریت خرید اینترنتی از تصمیم “بنابراین انگلستان می تواند به حفظ آن زمان سرب در 5G.”

تبلیغات

“همه ما در جهان پیشرو محصولات و راه حل های استفاده از تکنولوژی و قطعات که بیش از دولت بریتانیا دقیق نظارت” در این بیانیه ادامه داد.

تبلیغات

شرکت چینی بوده و ممنوع از خرید تکنولوژی ساخته شده توسط شرکت های ایالات متحده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در لیست سیاه آن در سال گذشته است. مقامات اطلاعاتی ایالات متحده طولانی تأکید کرد که Huawei روابط نزدیک به حزب کمونیست چین و چین دستگاه نظامی make آن امنیت ملی را به خطر امریکا را در شبکه های. هفته گذشته Huawei و ZTE یکی دیگر از شرکت ارتباطات چینی بودند رسما تعیین شده و یک تهدید برای امنیت ملی توسط کمیسیون ارتباطات فدرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im