جستجوی شواهد حیات بیگانه را با استفاده از 'technosignatures'

ناسا اعطای فعال خواهد شد یک گروه از محققان به منظور توسعه یک رویکرد جدید به جستجو برای هوش فرازمینی (SETI) ب

توسط DOSTEMANSALAM در 31 خرداد 1399

ناسا اعطای فعال خواهد شد یک گروه از محققان به منظور توسعه یک رویکرد جدید به جستجو برای هوش فرازمینی (SETI) به دنبال شواهدی از فن آوری فعالیت است.

"SETI همواره مواجه با چالش بدانند که به کجا نگاه" آدم فرانک, یک استاد فیزیک و نجوم در دانشگاه روچستر در بیانیه ای گفت. "که ستاره آیا شما نقطه خود را تلسکوپ در و سیگنال? در حال حاضر ما می دانیم که به کجا نگاه. ما هزاران نفر از سیارات فراخورشیدی از جمله سیاره در منطقه قابل سکونت که در آن زندگی می شکل. بازی تغییر کرده است."

Scientists have discovered more than 4,000 planets outside our solar system
دانشمندان کشف کرده اند که بیش از 4000 سیارات خارج از منظومه شمسی ما است. در جستجو برای هوشمند زندگی اخترفیزیکدانان از جمله دانشگاه روچستر آدم فرانک به دنبال فیزیکی و شیمیایی امضا که نشان می دهد فن آوری های پیشرفته. NASA/JPL-Caltech

ترین کار قبلی در جستجوی زندگی بیگانه متمرکز در دو جنبه: اولا biosignatures که مستقیم از شاخص های زندگی از قبیل میکروب یا دوم سیگنال های رادیویی که فرض بر این می تواند یک اشتراک تولید شده توسط بسیاری از اشکال هوشمند بیگانه زندگی است. این رویکرد جدید به دنبال "technosignatures" که از شاخص های فن آوری فعالیت است.

اگر چه پتانسیل وسعت تکنولوژی بیگانه است "وجود دارد تنها بسیاری از اشکال انرژی در جهان" فرانک گفت. "بیگانگان هستند سحر و جادو نیست."

محققان آغاز خواهد شد به دنبال در دو خاص technosignatures برای پانل های خورشیدی و آلاینده ها. جستجو برای شواهد از استفاده از انرژی خورشیدی باعث می شود حس چون ستاره برخی از بزرگترین منابع انرژی در جهان پس این احتمال وجود دارد که پیشرفته نژاد بیگانه را مهار این قدرت در برخی از راه. ممکن است برای تشخیص شاخص های مانند نور منعکس شده از پانل های خورشیدی که خاص خواص است که می تواند آن را شناسایی.

به عنوان آلاینده های ما قادر به شناسایی ترکیب شیمیایی اتمسفر سیارات فراخورشیدی بنابراین جستجو در این اتمسفر برای شواهدی از آلودگی نشان می دهد حضور صنعت و تکنولوژی. ما می تواند جستجو در حضور گازهای مصنوعی مانند chloroflourocarbons (CFCs) استفاده می شود که برای استفاده بر روی زمین به عنوان مبرد و ذرات معلق در هوا, و است که به طور طبیعی رخ می دهد.

با اعطای این تیم آغاز خواهد شد با شناسایی باندهای طول موج است که در آن شما ممکن است پیدا کردن شواهدی از این دو technosignatures که می تواند مورد استفاده قرار گیرد که بررسی سیارات فراخورشیدی است.

"امید من این است که با استفاده از این کمک مالی ما را تعیین راه های جدید برای کاوشگر نشانه هایی از بیگانه تکنولوژیک تمدن است که مشابه و یا بسیار پیشرفته تر به خود ما" گفت: Avi, لوئب, استاد علوم در دانشگاه هاروارد.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن