دانشمندان احتمال زمین مانند سیاره در مدار خورشید-مانند ستاره

HYPERSPHERE/علم کتابخانه عکس via Getty Images ستاره شناسان پیدا کرده اند سیارات مشابه زمین ا

توسط DOSTEMANSALAM در 18 خرداد 1399
Hot exoplanet with star, illustration.
HYPERSPHERE/علم کتابخانه عکس via Getty Images

ستاره شناسان پیدا کرده اند سیارات مشابه زمین اما معمولا در اطراف ستاره کوتوله سرخ. که نه یک مشکل بزرگ زمانی که خود را در شعله و تابش می تواند در مدار سیارات غیرقابل سکونت. خوشبختانه وجود دارد ممکن است یک مقدار بیشتر دوام نامزد در خط لوله. محققان دریافته اند (از طریق MIT Technology Review) به احتمال زیاد exoplanet KOI-456.04 که کمتر از دو بار به عنوان بزرگ به عنوان زمین در حالی که در مدار یک ستاره میزبان (کپلر-160) فراهم می کند که حدود 93 درصد از نور از سطح سیاره ما را دریافت. آن را حتی چرخش ستاره در مقایسه با فاصله زمین 378 روز کامل یک پاس.

این تیم پیدا شی با ترکیب طریق پیر کپلر تلسکوپ فضایی داده ها با استفاده از دو الگوریتم به معنای مطالعه ستاره روشنایی. به جای دنبال ناگهانی نور از ستاره نور معمول نشانه ای از عبور سیاره الگوریتم برای بررسی زیرکانه نور.

این است که نه کاملا رسمی نشده است. دانشمندان در حال 85 درصد اعتماد به نفس است که KOI-456.04 یک سیاره است اما مستقیم مطالعات لازم برای رسیدن به 99 درصد علامت گذاری مورد نیاز برای اعلام کند که این یک exoplanet. شما ممکن است نیاز به صبر کنید تا زمانی که جیمز وب تلسکوپ فضایی است که قبل از در دسترس وجود دارد را تایید و شما قطعا نمی مورد به بازدید از زمانی که کپلر-160 در مورد 3,140 کشتی سال نوری دور است. اگر سیاره ای در طبیعت تایید شده است هر چند آن را نشان می دهد که شرایط مورد نیاز برای یک سیاره زمین مانند نیست به نادر به عنوان شما فکر می کنم.

در این مقاله: فضا و علم نجوم کپلر 160 koi-456.04, Exoplanet, سیاره کپلر کپلر تلسکوپ فضایی, اخبار, فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن