سامسونگ کارت پرداخت خواهد بود ” درست کیف پول دیجیتال برای آن انگلستان صاحبان تلفن

Samsung Pay Card

سامسونگ

Samsung معرفی کرده است و در عین حال یکی دیگر از دیجیتال سرمایه گذاری محصول. در انگلستان بعد از این سال این شرکت راه اندازی خواهد شد, سامسونگ کارت پرداخت که در آن خواستار “درست کیف پول دیجیتال را تجربه کنند.” شما قادر خواهید بود به لینک تمام بانک ها و کارت های وفاداری در یک مکان به شما یک نمای کلی از کل وضعیت مالی شما همچنین می خواهید قادر به استفاده از آن برای پرداخت بیش از حد. این ویژگی خواهد بود powered by اروپایی fintech منحنی است که پیشگام این ایده برای چندین سال.

پرداخت کارت است که در رشته امور مالی شخصی, ابتکارات, از, سامسونگ, بنابراین شما می خواهم بخشیده شود برای مخلوط کردن آن را با گفتن سامسونگ پول از یک کارت اعتباری برنامه ریزی شده برای ما که طراحی را در امثال اپل کارت. همچنین سامسونگ پرداخت نقدی طراحی شده برای کمک به کاربران چوب به بودجه, که همچنین می افتد در زیر به طور کلی سامسونگ پرداخت چتر. با وجود همه صدایی قابل ملاحظه ای مشابه هر محصول خود USP بنابراین این شرکت احتمالا به خوبی انجام بهتر افتراق بین آن ارائه شده و یا در معرض خطر سردرگمی در میان کاربران آن است.

با اینحال سامسونگ می پیوندد تعداد فزاینده ای از شرکت های فن آوری در fintech فضا. گوگل در حال کار بر روی یک هوشمند کارت اعتباری در حالی که هواوی به تازگی اعلام کرد که اپل کارت-مانند محصول. سامسونگ در آخرین ارائه خواهد کرد که رول را به بازار انگلستان در ابتدا, اما هیچ تاریخ خاص داده نشده است دیگر از “بعد از این سال است.”

در این مقاله: سامسونگ, پرداخت, کارت, پول نقد, fintech, منحنی کیف پول دیجیتال شخصی, سرمایه گذاری, اپل, کارت, گوگل, huawei, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im