30 راهپیمایی فضایی تصاویر جشن ناسا 300 تفرج

در 21 ژوئیه سال 2020 ناسا کریس کسیدی و باب Behnken انجام خواهد شد 300 مربوط به راهپیمایی فضایی فضانوردان آمریک

توسط DOSTEMANSALAM در 31 تیر 1399

در 21 ژوئیه سال 2020 ناسا کریس کسیدی و باب Behnken انجام خواهد شد 300 مربوط به راهپیمایی فضایی فضانوردان آمریکایی. آن آمد و 55 سال پس از اد سفید پا های خود را جمینی 4 کپسول در حالی که در مدار زمین برای تبدیل شدن به امریکا اولین spacewalker.

به مناسبت آخرین نقطه عطف در ناسا, تاریخچه دیجیتال روند جمع آوری شده با هم 30 تا از بهترین عکس های گرفته شده در طول برخی از کسانی که 300 spacewalks:

1. آن را همه در اینجا آغاز شده با ناسا اد سفید در حال ظهور از برج جوزا 4 فضاپیما همه کسانی که سال پیش.

ناسا

2. Backdropped نیوزیلند ناسا فضانورد Robert L. Curbeam جونیور (سمت چپ) و آژانس فضایی اروپا (ESA) فضانورد به Christer Fuglesang شرکت در یک راهپیمایی فضایی در سال 2006.

ناسا

3. در اینجا ناسا را به خود جلب کرد Feustel نشان داده شده است افسار به ISS فقط در خارج از تلاش ایرلاک طی یک راهپیمایی فضایی او انجام شده با شخص فضانورد ریکی آرنولد (خارج از قاب) در سال 2018 است.

ناسا

4. آمریکایی فضانورد دیل A. گاردنر آماده به حوض با چرخش WESTAR ششم ماهواره ای در طی یک ماموریت در سال 1984. گاردنر با استفاده از یک ابزار بزرگ به نام اوج ضربه موتور دستگاه ضبط تصویر وارد نازل از صرف WESTAR VI موتور و تثبیت ارتباطات فضاپیما به اندازه کافی به آن را ضبط و برای بازگشت به زمین در حمل و نقل خلیج شاتل فضایی دیسکاوری.

ناسا

5. ناسا کریستینا کخ طول می کشد یک "فضا-selfie" با زمین پشت سر او و او منعکس شده visor, بیش از حد. او و همکار ناسا فضانورد جسیکا Meir (خارج از قاب) جرأت به خلاء فضا برای 7 ساعت و 17 دقیقه در سال 2019 به مبادله یک شکست خورده شارژ باتری تخلیه واحد با لوازم یدکی در اولین تمام زن راهپیمایی فضایی.

ناسا

6. درو Feustel به ظاهر آویزان کردن ISS در حالی که انجام یک راهپیمایی فضایی با همکار فضانورد ریکی آرنولد (خارج از قاب) در سال 2018 است.

ناسا

7. در اینجا ما می بینیم ناسا داستان Musgrave لنگر در پایان از راه دور کنترل سیستم بازوی او را به بالا به بالای قوی تلسکوپ فضایی هابل به نصب پوشش های محافظ در magnetometers در سال 1993.

ناسا

8. فضانورد ران Garan با استفاده از یک افسار به امن و موقعیت خود را در طول سال 2011 راهپیمایی فضایی در خارج از ایستگاه فضایی و شاتل فضایی آتلانتیس. خليج فارس در زیر دیده می شود.

ناسا

9. ناسا فضانورد کریس کسیدی و ESA فضانورد Luca Parmitano خروج از تلاش ایرلاک در آغاز یک راهپیمایی فضایی در سال 2013.

ناسا

10. تری Anastacia دیده می شود کار برای تکمیل یک کابل مسیریابی وظیفه در حالی که خورشید شروع به زیرچشمی نگاه کردن بیش از زمین در افق 2015. Anastacia و همکار فضانورد بری "بوچ" Wilmore تکمیل 6 ساعت و 41 دقیقه راهپیمایی فضایی مسیریابی بیش از 300 پا از کابل به عنوان بخشی از یک پیکر بندی دوباره از ایستگاه فعال آینده تجاری ایالات متحده خدمه وسایل نقلیه به حوض با ایستگاه فضایی است.

ناسا

11. لنگر به یک Canadarm2 موبایل پا داری, فضانورد ریک Linnehantakes انجام کار بر روی ISS طی یک راهپیمایی فضایی در سال 2008.

ناسا

12. ناسا فضانورد Anne McClain با این نسخهها کار خارج تلاش ایرلاک که در آن او خارج شد در مدت کوتاهی پس از آغاز 6 ساعت و 39 دقیقه راهپیمایی فضایی برای ارتقاء ایستگاه فضایی قدرت ظرفیت ذخیره سازی در یک 2019 راهپیمایی فضایی.

ناسا

13. رید وایزمن طول می کشد در یک راهپیمایی فضایی 2014 در ISS است. در طول 6 ساعت, 13 دقیقه راهپیمایی فضایی, وایزمن و ESA فضانورد Alexander Gerst (خارج از قاب) مشغول به کار در خارج از ایستگاه فضایی تلاش ایرلاک جابجایی یک شکست خورده خنک کننده پمپ خارجی به ارايه و نصب دنده را فراهم می کند که بازگشت تا قدرت خارجی رباتیک تجهیزات.

ناسا

14. مطمئنا دیدنی ترین راهپیمایی فضایی تصویر, همیشه, این, باور نکردنی عکس نشان می دهد که ناسا فضانورد بروس McCandless دوم نزدیک خود را حداکثر فاصله از شاتل فضایی چلنجر در سال 1984. این راهپیمایی فضایی را دیدم McCandless تبدیل شدن به اولین فضانورد به مانور در فضا untethered میکنند در طی چه بود اول "زمینه" ازمایش از نیتروژن رو دست کنترل کوله پشتی دستگاه به نام سرنشین دار مانور واحد.

ناسا

15. کریس کسیدی خروجی تلاش ایرلاک برای شروع یک راهپیمایی فضایی در در ISS در سال 2013.

ناسا

16. قابل مشاهده از طریق یک پنجره در شاتل فضایی اندور را aft عرشه پرواز فضانورد ریک Linnehan شرکت در یک راهپیمایی فضایی ISS در سال 2008.

ناسا

17. ناسا فضانوردان نیک لاهه (کت و شلوار و بدون راه راه) و Anne McClain (با کت و شلوار راه راه قرمز) کار برای بازیابی باتری و آداپتور صفحات از یک خارجی پالت در طول یک سال 2019 راهپیمایی فضایی برای ارتقاء ایستگاه فضایی قدرت ظرفیت ذخیره سازی.

18. Michael L. gernhardt بر این است که نشان داده شده در طول یک سال 1995 راهپیمایی فضایی بود که انجام شده در داخل و اطراف شاتل فضایی اندور محموله بای. Gernhardt بر این رودريها نشان دهنده تلاش را به جلو بخش است.

ناسا

19. در اینجا ما می بینیم اندرو مورگان تعمیر ایستگاه فضایی کیهانی آشکارساز ذرات آلفا طیف سنج مغناطیسی در 2019.

ناسا

20. ناسا فضانورد اندرو مورگان طول می کشد عکس با یک دوربین محافظت از اثرات ایستگاه فضایی در طول یک سال 2020 راهپیمایی فضایی برای نهایی کردن حرارتی تعمیرات در آلفا طیف سنج مغناطیسی.

ناسا

21. Robert L. Curbeam جونیور طول می کشد بخشی در 6 ساعت و 36 دقیقه راهپیمایی فضایی در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) در سال 2006.

ناسا

22. بخشی در داخل و بخشی از خارج تلاش ایرلاک در ISS فضانورد آلوین درو آماده برای شروع خود را به اشتراک گذاشته spacewalking وظایف با فضانورد استیو بوون در سال 2011.

ناسا

23. ناسا John B. Herrington (سمت چپ) طول می کشد در یک سال 2002 راهپیمایی فضایی با جلو بخش از شاتل فضایی اندور در نظر.

ناسا

24. Robert L. Curbeam جونیور در محل کار در طول یک سال 2006 راهپیمایی فضایی ISS به طول انجامید که 7 ساعت و 31 دقیقه.

ناسا

25. در حالی که لنگر به پای خویشتن داری در پایان مدارگرد رونق سنسور, سیستم, astronaut Scott Parazynski ارزیابی خود تعمیر کار به عنوان آرایه های خورشیدی به طور کامل مستقر شده در طول یک سال 2007 تفرج.

ناسا

26. Andrew Feustel reenters ایستگاه فضایی پس از اتمام 8 ساعت و 7 دقیقه راهپیمایی فضایی در سال 2011.

ناسا

27. فضانورد فرانکلین R. چانگ دیاز با این نسخهها کار با یک دست به گریبان ثابت طی یک راهپیمایی فضایی ISS در سال 2002.

ناسا

28. با پاهای خود را امن بر روی یک محدودیت در ایستگاه فضایی از راه دور کنترل سیستم بازوی روباتیک یا Canadarm2 مایک Fossum دیده می شود برگزاری رباتیک سوختگیری ماموریت حمل بار طی یک راهپیمایی فضایی ISS در سال 2011.

ناسا

29. فضانورد سونیتا ویلیامز به نظر می رسد به لمس خورشید در طول 6 ساعت و 28 دقیقه راهپیمایی فضایی در سال 2012.

ناسا

30. کریس کسیدی با این نسخهها کار در طول 6 ساعت راهپیمایی فضایی برای نصب سه باتری های لیتیوم یون در ایستگاه فضایی را خرپا ساختار در ژوئیه 16 سال 2020 است. این آزمایشگاه مدار بالاتر جنوب اقیانوس آرام در سواحل روسیه پرواز به یک مداری طلوع آفتاب در زمان این عکس گرفته شد.

ناسا

ویراستاران' توصیه های



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب