سامسونگ Galaxy جوانه های زنده ممکن است شامل لغو سر و صدا فعال

Galaxy Buds Live

WalkingCat

مانند بسیاری از مردم اگر شما بوده ام به دنبال حماسه سامسونگ در آینده کهکشان جوانه های زندگی, شما احتمالا خراش سر خود را در برخی از نقطه. همیشه از آنها برای اولین بار به بیرون درز هدفون — دوست داشتنی به عنوان کهکشان لوبیا تقریبا هر کسی که آنها را دیده اند اشتباه است. پس از همه, چرا سامسونگ با یک طراحی عجیب و غریب? هر چه این شرکت دلایل آنها ممکن است قانع کننده تر از ما در ابتدا فکر می کردم.

روز جمعه مکرر ویندوز leaker WalkingCat (@h0x0d) مشترک چیزی است که به نظر می رسد مانند یک مقام رسمی آگهی برای آینده جفت واقعی بی سیم از earbuds (از طریق SamMobile). کلیپ به پایان می رسد با متن گفت: “نگه داشتن سر و صدا کردن. اجازه دهید صدای در.” حداقل این نشان می دهد این کهکشان جوانه های زنده شامل یک صدای محیط قابلیت شما قادر خواهید بود برای فعال کردن زمانی که شما می خواهید به شنیدن آنچه که اتفاق می افتد در اطراف شما. با توجه به این که هر دو کهکشان جوانه ها و کهکشان جوانه+ در حال حاضر شامل این ویژگی کمی وجود دارد دلیلی برای باور این هدفون های جدید خود را نمی خواهد.

متن نیز ممکن است نشان می دهد آنها را شامل لغو سر و صدا فعال (ANC) برای اولین بار در سامسونگ کهکشان جوانه صف. اگر ANC چیزی است که این هدفون از ویژگی های آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه آنها مقابله با صدای محیط بدون سیلیکون گوش راهنمایی; هیچ یک از عکس به بیرون درز کرده ایم دیده می شود کهکشان جوانه های زنده نشان می دهد آنها با هر نوع راهنمایی. که جزئیات مهم چون تقریبا هر جفت از ANC هدفون در گوش شما می توانید خرید در حال حاضر می آید با گوش سیلیکونی نکات پس از آنها کمک به ایجاد یک مهر فیزیکی بین گوش خود را و جهان خارج است. آن را به شما که مهر و موم است که این فن آوری کار می کند بهترین.

شده اند وجود دارد پیشنهادات کهکشان جوانه های زندگی را به عنوان مقرون به صرفه به عنوان $150 Galaxy جوانه+. اگر آنها تا پایان آمدن با ANC, آنها خواهید بود بسیار رقابتی در برابر هدفون مانند $249 AirPods نرم افزار و $239 سونی WF-1000XM3.

Galaxy Buds Live

WalkingCat

علاوه بر این, کلیپ, WalkingCat مشترک دو مقام به دنبال تصاویر از کهکشان جوانه زندگی می کنند. اول به ما می دهد یک نگاه earbuds’ زیرین چیزی است که ما تا به حال قبل از دیده می شود. دیگر عکس را فراهم می کند یک حس چگونه کلیه به شکل هدفون را در گوش خود را. در کوتاه یک فاجعه است. ما انتظار داریم سامسونگ اعلام کرد که Galaxy جوانه های زندگی در کنار تبصره 20 در آینده آن رویداد Unpacked در آگوست 5th.

در این مقاله: سامسونگ کهکشان, جوانه زندگی, نشت, ANC, صوتی, فعال لغو سر و صدا av earbuds, هدفون سر و صدا لغو واقعی, بی سیم, واقعی, بی سیم, earbuds, wearables, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>