سامسونگ معرفی خواهد شد یک 'نوآورانه' کارت اعتباری در این تابستان

دیوید ونگ/South China Morning Post via Getty Images سامسونگ می خواهد به انجام بیشتر با پرداخ

توسط DOSTEMANSALAM در 19 اردیبهشت 1399
Launch of Samsung Pay in Hong Kong at Hong Kong Convention and Exhibition Centre in Wan Chai. 26APR17 SCMP / David Wong (Photo by David Wong/South China Morning Post via Getty Images)
دیوید ونگ/South China Morning Post via Getty Images

سامسونگ می خواهد به انجام بیشتر با پرداخت از ارائه مجازی کارت اعتباری. این شرکت قصد دارد به رشد سامسونگ پرداخت این تابستان با معرفی یک "تجربه" است که شامل یک "نوآورانه" دبیت کارت پشتیبانی شده توسط مدیریت پول نقد حساب. جزئیات تنها میله میله برای رسیدن به در "هفته های آینده" اما آن را باید از کمک های مالی راه اندازی SoFi.

آن را تعجب آور حرکت برای سامسونگ. اپل ارائه کرده است یک کارت اعتباری پس از 2019 در حالی که هواوی زیر کت و شلوار. گوگل اعتقاد بر این است به کار بر روی یک کارت بدهکاری خود را دارد. اگر سامسونگ ارائه نمی دهد نوعی از کارت پرداخت آن ممکن است از دست اگر این کارت به نوبه خود موفق خواهد بود.

نیز وجود دارد یک عملی مالی واقعیت در کار است. فروش گوشی های هوشمند در حال حاضر در حال درست کردن قبل از COVID-19 همه گیر و آنها یک ضربه بزرگ به عنوان یک نتیجه از این بحران است. یک کارت پرداخت می تواند به سامسونگ mobile division یک منبع قابل اعتماد از درآمد است که می تواند جبران رکود در کسب و کار تلفن.

در این مقاله: سامسونگ, سامسونگ, پرداخت, پرداخت بدهی کارت اعتباری بانکداری تلفن همراه خدمات SoFi, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب