سامسونگ ساخته شده یک کهکشان S20 تاکتیکی Edition برای ارتش

سامسونگ دارای یک سخت نسخه از Galaxy S20 اما نمی رسیدن به کارت اعتباری خود را — آن چیزی است که شما انتظار د

توسط DOSTEMANSALAM در 31 اردیبهشت 1399

سامسونگ دارای یک سخت نسخه از Galaxy S20 اما نمی رسیدن به کارت اعتباری خود را — آن چیزی است که شما انتظار داشتند و شما احتمالا نمی توانید یک شرکت را معرفی کرده است یک کهکشان S20 تاکتیکی Edition که به عنوان نام نشان می دهد طراحی شده است برای دیدار با نیازهای نظامی آمریکا و دولت فدرال است. آن سیاهی دو لایه رمزگذاری قوی به اندازه کافی برای رسیدگی به top secret داده و متصل به تاکتیکی رادیو و ماموریت سیستم های خارج از جعبه.

وجود دارد مربوط به مبارزه با راحتی بیش از حد. یک حالت می تواند به نوبه خود روی صفحه نمایش روشن و خاموش در حالی که شما در حال پوشیدن night vision goggles در حالی که یک حالت خفا خاموش LTE و موارد نادیده گرفته شده و همه RF پخش برای از بین بردن حتی کوچکترین احتمال استراق سمع. آن را نیز آسان برای باز کردن قفل گوشی در حالت افقی به طوری که شما می توانید به سرعت راه اندازی یک برنامه در حالی که دستگاه نصب شده است به قفسه سینه خود را.

این است که در غیر این صورت اجرا از آسیاب Galaxy S20 با 6.2 اینچ, p 1440 نمایش پیکسل, گل میمون 865 پردازنده 12GB رم 128 GB ذخیره سازی قابل ارتقا 4000 میلی آمپر باتری و معمول آرایه از دوربین های جلو و عقب. اگر چه سامسونگ را نشان می دهد تاکتیکی در نسخه ناهموار پوشش هیچ اشاره ای به گوشی خود را که ناهموار است.

این S20 نوع در دسترس خواهد بود در سه ماهه سوم سال از "را انتخاب کنید و آن را با شرکای کانال است." اگر شما یک شانس خوب وجود دارد آن را صادر شده است به شما به عنوان بخشی از یک سفارش فله. هنوز این ممکن است خبر خوب اگر شما یا یک سرباز مشتاق برای یک تاکتیکی ارتباطات ارتقا یا رسمی که به طور منظم دسته داده های طبقه بندی شده.

در این مقاله: سامسونگ Galaxy S20, گوشی های هوشمند, تلفن همراه, نظامی, wargadget آندروید, dualdar ناهموار, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن