سامسونگ گزارش شده است که کار بر روی یک تلفن با یک pop-up دوربین

OnLeaks/Pigtou سامسونگ در تلاش است تا انجام دور قابل مشاهده با دوربین خود گوشی گذشته است اما

توسط DOSTEMANSALAM در 7 اردیبهشت 1399
Leak of Samsung phone with pop-up camera
OnLeaks/Pigtou

سامسونگ در تلاش است تا انجام دور قابل مشاهده با دوربین خود گوشی گذشته است اما بعد از آن تلاش ممکن است به نظر می رسد... آشنا. شناخته شده leaker OnLeaks و Pigtou ارسال داشته اند ارائه آنچه آنها می گویند آینده سامسونگ تلفن (به احتمال زیاد در کهکشان یک سری) با یک pop-up دوربین رو به جلو. بسیار شبیه به وان پلاس 7 Pro و برخی دیگر های اخیر گوشی های شما می خواهم به تجارت با کمی ناراحتی از انتظار برای عکاسی از دوربین به نظر می رسد در ازای بی وقفه روی صفحه نمایش.

بسیاری از جزئیات هنوز ناشناخته هستند اگر چه پشت روشن می سازد که این بودجه در بین دستگاه های معمولی اثر انگشت خوان (بدون زیر نمایش tech اینجا) و معمولی به دنبال سه نفر از دوربین های عقب. به 6.5 اینچ صفحه نمایش خواهد بود که برجسته — هر چیز دیگری خواهد بود به احتمال زیاد ثانویه است.

ما نمی خواهد انتظار فوری راه اندازی با توجه به فقدان اطلاعات. اگر این صحیح است هر چند این نشان می دهد سامسونگ در ادامه به آزمایش با راه هایی برای از بین بردن ناهنجاری های مشت سوراخ و شکاف از خود گوشی, حتی اگر آن را مایل به رفتن با 'امن' طرح برای آن flagships.

در این مقاله: سامسونگ, گوشی های هوشمند, تلفن همراه, کهکشان, آندروید, OnLeaks, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب