سامسونگ می شود تایید برای تماشای کهکشان فعال 2 ECG اما تنها در کره

سامسونگ ECG سنسور در گلکسی تماشای فعال 2 رفته استفاده نشده برای بخشی بهتر از یک سال اما در ن

توسط DOSTEMANSALAM در 5 خرداد 1399
ECG on Samsung Galaxy Watch Active 2
سامسونگ

ECG سنسور در گلکسی تماشای فعال 2 رفته استفاده نشده برای بخشی بهتر از یک سال اما در نهایت نزدیک به تحقق هدف اصلی خود... در یک کشور به هر حال. سامسونگ دریافت کرده است موافقت برای استفاده از ECG قابلیت برای اندازه گیری ریتم قلب از کره جنوبی وزارت غذا و دارو ایمنی. بسیار شبیه در جدیدتر دیده بان اپل مدل شما فقط نیاز به راه اندازی یک برنامه (Samsung بهداشت نظارت در این مورد) و قرار دادن انگشت خود را بر روی یک دکمه برای به اندازه کافی بلند برای دریافت یک-lead ECG خواندن. از آنجا دیده بان خود را می توانید هشدار می دهند اگر وجود دارد علائم فیبریلاسیون دهلیزی و شما را تشویق به مراجعه به دکتر برای تشخیص.

سامسونگ همچنین دریافت, ترخیص کالا از گمرک برای انجام فشار خون اندازه گیری از طریق نظارت بر سلامت برنامه به طور بالقوه ارائه یک تصویر واضح تر از خود را به خوبی بودن از یک ECG به تنهایی.

گرفتن به عنوان قبل از آن صبر کنید. سامسونگ تنها انتظار برای انتشار بهداشت نظارت بر نرم افزار برای فعال 2 گاهی اوقات در طول سه ماهه سوم سال است. آن را نیز می توانید ECG از ویژگی های موجود در کشورهای دیگر تا زمانی که آن را دریافت تاییدیه از سازمان های دولتی مربوطه. شما می توانید انتظار در حالی که دیگر برای استفاده از این ویژگی را در بخشی خود را از جهان است. آینده کهکشان ساعت خواهد شد که این برنامه به عنوان به خوبی در ذهن شما و این یکی از معدود فرصت هایی را برای اجرا ECG آزمون در آندروید-دوستانه ساعت هوشمند است.

در این مقاله: سامسونگ کهکشان دیده بان فعال 2, ساعت هوشمند, ecg, سلامت, پزشکی, wearables, پوشیدنی, کره جنوبی, نوار قلب, سامسونگ, بهداشت, نظارت بر فیبریلاسیون دهلیزی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن