سامسونگ Galaxy Z Fold2 نشت را نشان می دهد بهبود طراحی لولا

Samsung Galaxy Z Fold2 high-res leak shows a more advanced hinge

MySmartPrice

سامسونگ در آینده Galaxy Z Fold2 به بیرون درز کامل با وضوح بالا و شکوه و با یک طراحی پیچیده تر و قوی به دنبال لولا. این کدها در بر داشت توسط MySmartPrice (از طریق اندروید پلیس) نشان می دهد که Z Fold2 به طور کامل از دست داده اصلی برابر است با قطع جریان selfie camera شکاف در داخل صفحه نمایش به جای یک سوراخ پانچ. نمای خارجی صفحه نمایش ال سی دی در حال حاضر طول می کشد تا بسیاری از فضا به عنوان به خوبی به جای داشتن شکاف بزرگ در بالا و پایین مانند برابر شده است.

بزرگترین بهبود به نظر می رسد در لولا. که در آن بریزید (پس از طراحی مجدد) تا به حال برخی از janky مهر و موم برای نزدیک کردن شکاف ها اجازه داده است که گرد و غبار و ذرات دیگر در این Fold2 طرف به نظر می رسد محصور لولا ساختار بیشتر به طور کامل. داخل گوشه و نیز میدان به جای گرد بنابراین دیگر یک شکاف کوچک در بالا و پایین هنگامی که آن را باز کرد. در نهایت لولا به نظر می رسد کمی بزرگتر و متناسب با محکم تر به طرف تلفن.

Samsung Galaxy Z Fold2 5G leaked high-resolution images

MySmartPrice

زودتر و خیلی blurrier نشت تایید پانچ-سوراخ دوربین و نام Galaxy Z Fold2 5G. این “5G” به معنی آن است به احتمال زیاد به پایان کوالکام تراشهای با عنوان شما می خواهم انتظار. ما همچنین شاهد یک شایعه که Fold2 خواهد آمد در هر دو 512GB و 256GB انواع (به جای فقط $1,980 512GB نسخه مانند ریختن (فولد) به خریداران یک گزینه ارزان تر. همه این ها باید با برخی از شک و تردید به طور طبیعی به عنوان نه عکس و نه جزئیات تایید شده است توسط سامسونگ. راه آن می گذرد با این حال انتظار می رود برای دیدن بیشتر نشت به عنوان Z Fold2 می شود و نزدیک به راه اندازی.

در این مقاله: سامسونگ Galaxy Z Fold2, گوشی های هوشمند, dual screen, لولا, ارائه, نشت, تاشو, گوشی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de