سامسونگ بازیکنان Blu-Ray هستند و در گیر شدن بی پایان, راه اندازی حلقه و ما نمی دانیم چرا

عکس: Jung Yeon-Je (گتی ایماژ)اگر خود را در Samsung Blu-ray player به صورت تصادفی شروع به رفتن در فریتز شما تنه

توسط DOSTEMANSALAM در 2 تیر 1399
Illustration for article titled Samsung Blu-Ray Players Are Getting Stuck in Endless Startup Loops and We Dont Know Why
عکس: Jung Yeon-Je (گتی ایماژ)

اگر خود را در Samsung Blu-ray player به صورت تصادفی شروع به رفتن در فریتز شما تنها نیستید. این هفته هزاران نفر از کاربران گزارش تجربه اشکالات که ارائه دستگاه های خود را بی فایده و چه چیزی باعث این موضوع ناشناخته باقی مانده است.

تبلیغات

با توجه به گزارش های متعددی است که آب گرفتگی ق, ZDNet, توییتر, و سامسونگ در انجمن پشتیبانی خودصاحبان شکایت دارند که خود بازیکنان Blu-ray تبدیل شدن به در گیر بی پایان شروع حلقه پس از تبدیل شده است. دیگران گزارش شده است که سیستم های سینمای خانگی را متوقف کرده اند در پاسخ به, دکمه, دستورات, آغاز تعطیل ثانیه پس از بوت شدن و یا شروع به ساخت و غریب وز وز سر و صدا به عنوان اگر در تلاش برای خواندن یک دیسک حتی در موارد که در آن وجود دارد نبود یک قرار داده شده است.

گزارش از این مسائل شروع برداشت تا در روز جمعه با توجه به ZDNet و ادامه داد: به پاپ تا در طول تعطیلات آخر هفته. این موضوع به نظر نمی رسد که موجود به یک مدل یا به عنوان کاربران گزارش داده اند که تجربه آن را با BD-JM57C, BD-J5900 HT-J5500W و نسخه های دیگر از سامسونگ با توجه به روندهای دیجیتال. یک کاربر ارسال شده تصویری از خود Blu-ray player گرفتار شدن در این راه اندازی مجدد حلقه است که شما می توانید از زیر دانلود کنید.

سامسونگ بلافاصله پاسخ به Gizmodo را درخواست دهید اما یک نماینده خدمات مشتری در پاسخ به شکایات ارسال شده در آن جامعه فروم و گفت: این شرکت در حال بررسی این موضوع است.

تبلیغات

"ما آگاه هستند از مشتریان که گزارش موضوع را با بوت حلقه در برخی از بازیکنان Blu-Ray و ما به دنبال این بیشتر است. ما خواهد شد ارسال به روز رسانی در اینجا بر روی این موضوع که ما باید بیشتر اطلاعات" نوشت: سامسونگ مدیر جامعه.

قطع نظر از هر جامد توضیح کاربران ارسال تئوری های خود را برای چرا این اشکال را تحت تاثیر قرار بسیاری از سامسونگ دستگاه در یک بار. برخی بر این باورند که معیوب به روز رسانی سیستم عامل ممکن است سقوط سیستم اما ZDNet فرض می که به احتمال زیاد مقصر است منقضی شده گواهی SSL. این عمل به عنوان یک لینک در زنجیره ای است که اجازه می دهد تا سامسونگ بازیکنان Blu-ray برای اتصال به سرورهای این شرکتکه می تواند توضیح دهد که چرا این موضوع به نظر می رسد به نمایش در بیش از فقط یک مدل است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

همانطور که از نوشتن این به نظر می رسد که شنبه خواهد بود که اولین ما دیدن Samsung فشار ثابت هر چند thقبل از اینکه همیشه این امکان وجود دارد که موضوع را پیچیده تر از دلالان پیش بینی پس از آن می تواند طولانی تر. تسلیت من به هر کسی که برنامه ریزی شده در پیچش یا حلقه زنی با یک فیلم خوب در این آخر هفته.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب