آن را به اندازه کافی به ترک شغل خود را

تصویر: گتیدر سراسر کشور هستند که نام خود را به استفاده از قدرت و امتیاز به بلند کردن مردم سیاه و سفید—با استخد

توسط DOSTEMANSALAM در 17 خرداد 1399
Illustration for article titled Its Not Enough to Quit Your Job
تصویر: گتی

در سراسر کشور هستند که نام خود را به استفاده از قدرت و امتیاز به بلند کردن مردم سیاه و سفید—با استخدام آنها ترویج آنها و در برخی موارد به طور فعال به کنار رفتن از قدرت. در خصوص پررنگ بازتاب این موضع الکسیس Ohanian اعلام کرد که او را از صندلی خود را در هیئت مدیره از Reddit شرکت او تاسیس با دو جوان دیگر مردان سفید در سال 2005.

تبلیغات

در یک پست وبلاگ با عنوان "چه شما انجام" Ohanian اعلام کرد قصد خود را برای ترک موقعیت خود را در هیئت مدیره از ق در امیدوار است که این شرکت خواهد شد پر کردن صندلی خالی با یک فرد سیاه و سفید. انتخاب یکی ساخته شده "به عنوان یک پدر که نیاز به قادر به پاسخ خود را سیاه و سفید دختر," او نوشت. Ohanian گفت که او در نظر دارد به قیف آینده سود سهام از این شرکت به تعدادی از سازمان هایی که "خدمت به جامعه سیاه و سفید" از جمله 1 میلیون دلار تعهد به khezri را با حقوق خود آشنا شد.

این حرکت قابل ستایش است; آن را یک حرکت قابل توجهی که مدل چه مایل بخشنده انتقال قدرت ممکن است مانند نگاه. این غیر قابل انکار است که یک صندلی در هیئت مدیره از ق همراه با نفوذ بیش از شرکت و در چارچوب گسترده تر tech بخش. در واقع هیچ کس نمی داند در مورد این نفوذ بهتر از Ohanian که قوی تر ارتباط خود را با ق را در یک موقعیت به عنوان یک روشنفکر عمومی و تاجر-مورد-شهر در دره سیلیکون. چون از ق Ohanian است از نوع شهرت که فرود آمد و او را در اتاق او در حال حاضر همسر سرنا ویلیامز نوع روابط است که او را به دست اورد نقش به عنوان یک شریک مدیریت از کرگدن انکوباتور Y ترکیب (نمونه کارها ارزش: $80 میلیارد دلار) و یک نمونه کارها شخصی و راه اندازی در سن رسیده 23 هنگامی که او به فروش می رسد ق به Conde Nast برای شکل بود که بنا به گزارش ها در کم هشت رقم.

تبلیغات

Ohanian تجلی خود را بزرگ و غنی و من تصور بسیار زندگی انجام یک شکل دراورده شده تقریبا به طور کامل کار خود را از طریق ایجاد یک شرکت است که از زمان تاسیس آن در سال 2005 تا به حال فقط یک غیر سفید, غیر-نر مدیر عامل: الن Pao. او هشت ماه به طول انجامید.

پی ای نادر از رنگ است که افزایش یافته است به شهرت در فناوری در آورده بود برای اجرای این شرکت پس از ستیز و بسیار عمومی تبعیض دعوی با کارفرمای سابق کلاینر پرکینز. نگاهی به او استخدام Pao به وضوح داده شده یک کار غیر ممکن است. او وظیفه بود با هر دو تمیز کردن شایع سخنرانی نفرت و سوء استفاده در سراسر سایت و رشد آن کاربر پایه همه احتمالا با چند منابع اضافی فراتر از آمرزش ارائه نادر غیر سفید مدیر عامل در راس. پس از پی ای ممنوع چنین لذت ق تخته به عنوان "r_neofags" و "r_shitniggerssay," سایت داوطلب مدیران صحنه شورش و خواستار او شلیک در یک سری از مانع که در یک نقطه شامل یک Change.org درخواست نشان داده شده توسط یک کاریکاتور از پی ای گریه "توقف سرکوب من" از داخل یک مخزن.

پس از یک ملموس اعتراض که در آن چند تن از این سایت مدیران نا گهان خود را در بخش های پس از کارمندی که زد ق محبوب "از من بپرسید هر چیزی" مصاحبه سری از کار اخراج شد, Pao در نهایت به توافق استعفا دهد. هر چند ظاهرا Ohanian شده بود مسئول برای برش معشوق کارمند ق مدیره بود سریع به اختصاص Pao سرزنش. تصمیم گیری او باعث "مقدار زیادی از نقد منصفانه" ق عضو هیئت مدیره و پس از آن رئیس جمهور از Y ترکیب (ببینید که چگونه این کار همه چیز!) سام آلتمن گفت: سیمی's دیوی آلبا در زمان.

این سوال تصمیم گیری شامل پی ای تلاش برای به اجرا درآوردن این سایت را آزار سیاست. هر سیمی:

در میان بیشتر ستیز مجادلات در طول Pao, تصدی, سایت تلاش برای به روز رسانی آن سیاست های ضد آزار که به تازگی منجر به ممنوعیت از چند subreddits از جمله سفید supremacist و شرمندگی مرجع تخصصی. "شما نمی توانید قانونگذاری نفرت دور. که کار نمی کند. اما شما می توانید سعی کنید برای ساختن نرم افزار در یک راه برای تاکید بر خوب قطعات" آلتمن گفت.

تبلیغات

هر کسی که نه سفید و نه یک مرد می داند آلتمن استدلال می شود در یک بسیار سخاوتمندانه تفسیر عمدا نادان. چه به خصوص دیوانه-ساخت در اینجا این است که پی ای درست بود در تمام طول. در نهایت ق را حرکت همراه با سیستم نزدیک به او را مدل او دفاع و پشتیبانی, به صراحت منع تخته که منحرف unconscionably کنون به سخنان نفرت آمیز و نژادپرستانه بدهند. به اندازه کافی عجیب, در, ق, این است که هنوز هم بحث برانگیز موضع. یکی 2019 مطالعه در بر داشت که ق اغلب نادیده گرفته شده این انجمن که زد دور در صحرا خود را آزار و اذیت و تبعیض دستورالعمل. به تازگی به عنوان 2018 استیو هافمن, Ohanian را (سفید نر) co-founder که در آورده بود به جای پی ای glibly گفت: ق کاربران که نژادپرستی مجاز است در سایت نوشتن که آنها باید انتظار برخورد "باورهای متفاوت از خود است."

با وجود تمام این بحث ق در ادامه به ارائه یک خانه آماده برای نژادپرستان و alt سمت راست به جمع آوری فوران خود را نژادپرستانه گه و بیشتر sinisterly به سازماندهی و برنامه ریزی در subreddits مانند r/the_donald یک هیئت مدیره است که پی ای طولانی استدلال باید تعطیل شود. اما هیچ یک از این است که به هیچ وجه تعجب آور به عنوان ق بازتابی از اینترنت در آن حقیقی ترین شکل. مانند Reddit اولین نسخه از وب سایت ساخته شد و پشتیبانی توسط شبکه های ساخته شده تقریبا به طور انحصاری از طبقه متوسط سفید که مهندسی این انجمن با قوانین و conceits که بالا بردن خود و جهان خود را مشاهده. بهترین ایده ها منجر به بالا. نوآوری مهندسی توسط رایگان و بی حد و حصر های. که این همان اصول اکو نقاط به طور معمول ساخته شده برای quash, برنامه های متنوع در نتیجه حصول اطمینان که این فضا باقی خواهد ماند یک محصول از سفیدی به احتمال زیاد رخ نداد به Ohanian هنگامی که او را کمک نکردم این جهان بینی با تدوین آن در یک کاربر-تولید وب سایت با محدود اعتدال یکی از یک سری از شرکت هایی تاسیس در aughts.

تبلیغات

Ohanian sمقید ساختمان سال ق, ساخت و نام خود را و مقدار زیادی از پول را از سایت و مهندسی اینترنت وجود دارد که حداقل تا حدی بر اساس چشم انداز خود را. در حال حاضر او حاضر به دادن صندلی خود یک تصمیم است که بدون شک قابل توجه است. در عین حال هنگامی که دختر خود را از او می پرسد "چه شما انجام" پاسخ کامل است که احتمالا پیچیده تر از Ohanian می خواهم آن را به.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب