Rony Abovitz تایید Magic Leap جدید بودجه گام خواهد شد به عنوان مدیر عامل

Rony Abovitz بنیانگذار جمهور و مدیر عامل شرکت Magic Leap (R) را از نظر شرکت های واقعیت افزوده با ریو C

توسط DOSTEMANSALAM در 9 خرداد 1399
Rony Abovitz, founder president and CEO of Magic Leap (R) unveils a view of his companies augmented reality with Rio Caraeff, chief content officer, at the Wall Street Journal Digital Live ( WSJDLive ) conference at the Montage hotel in Laguna Beach, California October 20, 2015. REUTERS/Mike Blake
Rony Abovitz بنیانگذار جمهور و مدیر عامل شرکت Magic Leap (R) را از نظر شرکت های واقعیت افزوده با ریو Caraeff رئیس محتوای افسر در وال استریت ژورنال دیجیتال زندگی می کنند ( WSJDLive ) کنفرانس در سال 2015. مایک بلیک / ایسنا

حدود یک ماه پس از واقعیت افزوده شرکت Magic Leap اعلام توجهی اخراج چیزهایی که به ظاهر تبدیل به اطراف کمی. هفته گذشته ما شنیده ام که بسیاری از شایعه 1,000 اخراج شده بود را در خود نگه دارد پس از شرکت امن 350 میلیون دلار در بودجه جدید و امروز مدیر عامل Rony Abovitz تایید کرد و آن را در یک پست گفت: "ما بسته اند قابل توجه بودجه جدید و بسیار حرکت مثبت به سمت بسته شدن کلید استراتژیک سازمانی مشارکت."

اما این شرکت ظاهرا حرکت رو به جلو بدون Abovitz به عنوان مدیر عامل شرکت به عنوان او ادامه داد: "من این بحث را با هیئت مدیره است و ما توافق کرده اند که در حال حاضر زمان را در یک مدیر عامل جدید که می تواند به ما کمک کند به ما تجاری متمرکز برنامه ریزی فضایی محاسبات در شرکت. ما شده اند به طور فعال جذب داوطلبان برای این نقش است و من مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری بیشتر به زودی."

چشم انداز اصلی برای سحر و جادو جهش دیدم آن با تکنولوژی نورد به عنوان یک مصرف کننده محصول و به عنوان VentureBeat یادداشت تغییر استراتژی — نه به ذکر است سابقه وعده داده است که نبوده و کاملا برآورده — بیش از اندازه کافی برای توجیه یک تغییر در رهبری است. با توجه به Abovitz او بحث ارائه رهبری و استراتژی "از هیئت مدیره سطح" بنابراین هر زمان که او را جایگزین او ممکن است به طور کامل از بین رفته اند.

در این مقاله: سحر و جادو جهش Rony Abovitz واقعیت افزوده AR مخلوط, واقعیت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب