کوه المپ در مقدونیه رول PC برنامه تبدیل می شود که برخی از آن دوربین به وب کم

کوه المپ در مقدونیه کوه المپ در مقدونیه ممکن است فروش آن کسب و کار به همان شرکت است که خریدار

توسط DOSTEMANSALAM در 13 تیر 1399
Olympus
کوه المپ در مقدونیه

کوه المپ در مقدونیه ممکن است فروش آن کسب و کار به همان شرکت است که خریداری Sony VAIO PC بدست آورد — اما آن را رها محصولات خود را فقط رتبهدهی نشده است. آن به تازگی منتشر شده جدید نرم افزار بتا به نام OM-D, وب کم, که به کوه المپ در مقدونیه دوربین وب کم قابلیت برای livestreaming یا چت ویدئویی که متصل به یک کامپیوتر از طریق USB-C افسار. در حالی که این برنامه قطعا برای تلفن های موبایل های مفید در دوران زوم کار کنفرانس ها و کلاس های آنلاین نه همه Olympus کاربران قادر خواهد بود به استفاده از آن.

برای شروع, آن را تنها با این نسخهها کار با ویندوز رایانه های شخصی و معلوم نیست اگر یک نسخه macOS در دسترس خواهد بود. همچنین, آن را تنها سازگار با تعداد انگشت شماری از دوربین های دیجیتال در حال حاضر. این نرم افزار نسخه فعلی پشتیبانی از OM-D E-M1X OM-D E-M1 OM-D E-M1 Mark II, OM-D E-M1 Mark III و OM-D E-M5 Mark II. بیشتر, آن را اجازه نمی دهد که صدا را از طریق عبور از دوربین به کامپیوتر که بدان معنی است که کاربران نیاز به استفاده از رایانه های شخصی خود' داخلی میکروفن و یا یک میکروفون USB.

کوه المپ در مقدونیه نیست فقط دوربین با نام تجاری است که نورد از نرم افزار برای ایجاد محصولات خود را بیشتر مفید در میان یک بیماری همه گیر. کانن خود را راه اندازی نرم افزار است که تبدیل dslr ها دوربین های بدون آینه و نقطه و شاخه ها به وب کم های USB برای ویندوز 10 کاربران در ماه آوریل است. و در اوایل ماه ژوئن پاناسونیک معرفی Lumix Tether برای جریان به نوبه خود GH5 و GH5S و همچنین G9 و S1 سری دوربین های دیجیتال به وب کم.

در این مقاله: Olympus OM-D, وب کم, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب