Ronald D. Moore, غذاهای اصلی, چهار ساعته مفهوم برای Battlestar Galactica آخر

Battlestar Galactica انجام تمام شام آخر چیزی. تصویر: NBCاین واقعا آخر گفت: بذله گو به دزد. در حدود 141 دقیقه س

توسط DOSTEMANSALAM در 10 خرداد 1399
Battlestar Galactica doing the whole Last Supper thing.
Battlestar Galactica انجام تمام شام آخر چیزی.
تصویر: NBC

این واقعا آخر گفت: بذله گو به دزد. در حدود 141 دقیقه سه-بیزینس به پایان رسید که Battlestar Galactica راه بازگشت در سال 2009 نبود کوتاه پایان توسط هر کشش از تخیل. اما برش اصلی که با سنجش زمان در حدود چهار ساعت بود و حتی گسترده تر. تنها مشکل بود که آن را به عنوان فوتی و فوری است.

تبلیغات

این است که با توجه به Ronald D. Moore خودش که صحبت به برخورد دهنده در مورد اصلی شکل نشان می دهد و اگر تا کنون امکان دیدن که چهار ساعت قطع شده است. همانطور که برای چه اتفاق افتاده است و به همین دلیل نزدیک به دو ساعت قطع شد از پایان قسمت, مور آن تا مبالغ بسیار واضح است:

اصلی قطع شد احتمالا نزدیک به چهار ساعت. وجود یک ساختار متفاوت در این اسکریپت از آنچه به پایان رسید تا بر روی صفحه نمایش. ساختار در اسکریپت بسیار کمتر خطی – آن را بسیار غیر خطی. من انجام شده بود فلش بک و زمان مسائل و مخلوط کردن فلش بک. شما می توانید پایان لورا داستان قبل از اینکه شما را دیدم ابتدا از آن و سپس شما می خواهم دوباره به زمان حال است. سپس شما می خواهم یکی دیگر از قطعه ای از آدما داستان. این واقعا بسیار چالش برانگیز است. هنگامی که شما آن را بخوانید...آن را مانند "وای!" این واقعا یک چیز بزرگ برای قرار دادن ذهن خود را در اطراف. هر کس واقعا در مورد آن هیجان زده. هنگامی که شما آن را گذاشته بود که در فیلم آن را واقعا سخت به دنبال. تا آنجا که من می خواستم آن را به کار مردم در اطراف من قرار بود "من مطمئن هستم که در آن کار می کند. شاید شما باید آن را خطی." سپس من شروع به احساس مانند شاید حق با شما هستیم. پس از آن فقط یک مطلب خطی قطعه در آن تمام فلش بک به انتظارنشسته بودند تا به ترتیب به جای انجام آنها تمام فلش بک ، هنگامی که شما را که در آن تغییر اساسی در ساختار. وجود دارد برخی از صحنه های که کار می کرد و برخی از صحنه های رفتن بیش از حد طولانی است. به طوری که تفاوت بین چهار ساعت و سه دقیقه بود. آن را واقعا فقط تغییر ساختار سفت و ساخت معمول کاهش و ویرایشهای شما را بر روی تقریبا هر قطعه از فیلم فقط به آن را دریافت کند به آن مبارزه وزن است.

تبلیغات

برای نشان می دهد اغلب به عنوان گروه آزمايش و شجاعانه به عنوان Battlestar Galacticaجالب است توجه داشته باشید که این نسخه آزمایشی از آخر است که کار نمی کند. گاهی اوقات وجود دارد فقط اطلاعات بیش از حد و روایت در سراسر در راه های خلاق و شما فقط باید به شخم زدن از طریق آن.

که طولانی قطع با توجه به مور هنوز به نور روز را مشاهده کنید هر چند او با اعتماد به نفس آن را خارج وجود دارد در جایی.

"من رک و پوست کنده آن را دیده نمی خودم از آنجا که مشاهده اولیه," او گفت: برخورد دهنده. "من احتمالا باید آن را سوخته در یک دی وی دی جایی. من مطمئن هستم که اگر من از جهانی که در آن اساتید هستند, آنها می گویند, 'آره ما همه استادان در یک معدن نمک در جایی و سپس آنها هرگز قادر به آنها را پیدا کنید. در آن وجود دارد. آن را در کنار هم قرار شد که در راه است. این امر می تواند سرگرم کننده به تماشای دوباره آن را."

تبلیغات

او احتیاط این است که این نسخه اصلی بسیار ناتمام—green screen, عکس های از دست رفته این نوع از چیزی.

همانطور که برای Battlestar Galactica, راه اندازی مجدد ورودی طاووس در زمانی در آینده. آن را نیز خواهید بود که در آن شما می توانید به تماشای مور آه اصلی راه اندازی مجدد.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن