Roku فوق العاده در فروش برای تنها $70 در آمازون در حال حاضر — صرفه جویی 30 $

اگر شما مشتاق برای ارتقاء تجربه در حال مشاهده تلویزیون یک Roku فوق العاده است علاوه بر فوق العاده برای سینمای

توسط DOSTEMANSALAM در 31 تیر 1399
Roku Ultra 2019

اگر شما مشتاق برای ارتقاء تجربه در حال مشاهده تلویزیون یک Roku فوق العاده است علاوه بر فوق العاده برای سینمای خانگی خود را راه اندازی. در حال حاضر شما می توانید خرید آخرین مدل از Roku فوق العاده که شامل 4K Ultra HD پشتیبانی فقط برای $70 در آمازون — پایین 30 دلار از معمول $100. شما حتی JBL هدفون به صورت رایگان در پرتاب! شما باید سریع هر چند. سهام به شدت محدود است در این مقابله و آن را به عنوان یکی از بهتر Roku معاملات خارج وجود دارد, بنابراین آن را نمی خواهد آخرین طولانی است.

Roku فوق العاده یک دستگاه فوق العاده برای زمانی که شما می خواهید را به تلویزیون خود را راه اندازی دقیق و آن را تنها چند دقیقه طول می کشد برای شروع است. این اجازه می دهد تا شما را به جریان های مختلف و متعدد خدمات خود را در سراسر به 4K TV, تمام حسن نیت ارائه میدهد از Roku فوق العاده قدرتمند quad-core processor. با استفاده از dual-band wireless (با گزینه ای برای سخت-سیم آن را از طریق پورت اترنت) شما تضمین ثبات و ارتباط قوی در تمام زمانها.

نیز تضمین شده است که کیفیت تصویر درخشان با تشکر از قوی اتصال به اینترنت و پردازنده قدرتمند است که همه کار سخت را برای تلویزیون خود را. شما می توانید جریان را نشان می دهد تلویزیون و فیلم از همه مورد علاقه خود را در جریان خدمات مانند آمازون نخست تصویری دیزنی+ و Netflix بکشد. در همه شما می توانید دسترسی به بیش از 500 ، 000+ فیلم و تلویزیون بسته به اینکه چگونه بسیاری از مختلف جریان خدمات شما به اشتراک.

برای اینکه چیزها حتی بیشتر و راحت Roku فوق العاده همراه با صدا از راه دور, بنابراین شما می توانید کنترل تلویزیون خود را با صدای خود را. آن را ممکن است به راه اندازی کلید های میانبر شخصی برای فعالیت های مورد علاقه خود و همچنین به عنوان جستجو در سراسر کانال های روشن کردن نوشتن شرح تصاویر و خیلی بیشتر. همراه با همراه JBL هدفون Roku فوق العاده ارائه می دهد همه چیز شما می توانید به عنوان یک مشتاق جریان فن.

معمولا قیمت در $100 شما می توانید ضربه محکم و ناگهانی تا Roku فوق العاده برای تنها $70 در حال حاضر در آمازون. که مقرون به صرفه برای چنین قدرتمند 4K پخش آنلاين دستگاه است که انقلابی که چگونه تماشای تلویزیون است. به دلیل آن را مانند یک معامله بزرگ سهام بسیار محدود است بنابراین شما نیاز به گرفتن Roku فوق العاده سریع برای لذت بردن از این قیمت. آن را به ارزش آن!

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن