راجرز با هکرها نه نزدیک شدن به پایان می گوید: LaFleur

Green Bay Packers سر مربی مت LaFleur گفت: ساعت نه تیک تاک در آرون راجرز زمان در NFL حق رای دادن پس از ورود کار

توسط DOSTEMANSALAM در 7 اردیبهشت 1399

Green Bay Packers سر مربی مت LaFleur گفت: ساعت نه تیک تاک در آرون راجرز زمان در NFL حق رای دادن پس از ورود کارفرمایی اردن را دوست دارم.

هکرها با استفاده از 26 انتخاب کنید را انتخاب کنید ایالتی یوتا QB عشق در پیش نویس NFL در روز پنج شنبه موجب شک و تردید بیش از راجرز آینده بلند مدت در خلیج سبز.

راجرز – که جشن خود را 37 تولد در ماه دسامبر – یک سوپر باول قهرمان سوپر باول MVP دو زمان NFL MVP و هشت-time Pro کاسه و LaFleur ستایش کهنه سیگنال-تماس گیرنده.

"آرون یک طرفدار و او را رهبر ما, تیم فوتبال, و من پیش بینی است که واقعا برای یک مدت زمان طولانی" LaFleur گفت: در روز شنبه.

"من احترام زیادی برای او نه تنها به عنوان یک بازیکن است و برخی از مسائل که هیچ کس می بیند. بنابراین من نمی توانم به شما بگویم که چقدر من دوست دارم با او کار می کردند."

LaFleur افزود: "شما می دانید که چگونه این لیگ کار می کند. من می دانم که شما بچه ها خسته من گفت این, اما آن را در مورد بهتر شدن هر روز است و ما در حال رفتن به آن را هفته به هفته.

"در ذهن من, من فکر می کنم آرون است که تا بحال بهترین کارفرمایی من تا کنون بوده است. من فکر می کنم او بهترین تا کنون به بازی بازی. من امیدوارم که او می تواند تا زمانی که او تصمیم می گیرد او را نمی خواهم بازی کنم."

راجرز بازی 16 بازی فصل گذشته تکمیل 353 از 569 عبور برای 4,002 متری 26 touchdowns و چهار interceptions به عنوان هکرها دست به San Francisco 49ers در NFC قهرمانی.

عشق را تجربه درهم و برهم 2019 فصل با Aggies. او انداخت برای 3,402 متری و 20 touchdowns هر چند او نیز تا به حال 17 interceptions.

هکرها مدیر کل برایان Gutekunst افزود: "ما باید یکی از بهترین تا کنون توری آنها را و ما در حال عکسبرداری برای قهرمانی تا زمانی که او اینجا و ما انتظار داریم او را در اینجا برای مدتی.

"دوباره اردن کردم به یاد او کردم زیادی برای رفتن. من قصد ندارم به دروغ ما او را در دور اول اگر ما او را دوست ندارم, زیادی, ما نمی خواهد که انجام داده است. اما دوباره اهمیت آن موقعیت به ما حق رای دادن است که فقط چیزی به من است که نمی تواند نادیده گرفته است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب