راک استار قصد دارد روز رسانی بزرگ برای Red Dead آنلاین GTA آنلاین

بازی Rockstar در حال رفتن برای به روز رسانی هر دو Red Dead آنلاین و Grand Theft Auto Online در هفته های آیند

توسط DOSTEMANSALAM در 4 مرداد 1399

بازی Rockstar در حال رفتن برای به روز رسانی هر دو Red Dead آنلاین و Grand Theft Auto Online در هفته های آینده.

"با هر دو بازی بازی خانه به بازیکنان بیشتر از همیشه قبل از در ماه های اخیر ما می دانیم که جامعه شده است و در انتظار اخبار از هر به روز رسانی به صورت آنلاین GTA و Red Dead آنلاین, و ما خوشحال برای به اشتراک گذاشتن که هر دو بازی را دریافت خواهد کرد هیجان انگیز به روز رسانی جدید در هفته پیش رو است." این شرکت گفت: در یک پست وبلاگ.

این Red Dead آنلاین به روز رسانی در حال رفتن به "عظیم" با یک مرز جدید پیگیری حالت تمرکز بر ناتورالیسم و یک نقش جدید به عنوان به خوبی. نیز وجود دارد رفتن به یک یاغی تصویب و "تن از جامعه ویژگی های درخواستی و رفع و خیلی بیشتر به بازی و کشف در سال به آمده است." که به روز رسانی می رسد در جولای 28.

این GTA آنلاین به روز رسانی خواهد آمد بعد از آن در تابستان و شامل "یک بازی سرگرم کننده ترکیبی از متنوع, مطالب جدید از بازی آرایه عظیم از تجارب برای لذت بردن است."

این شرکت همچنین تشکر بازیکنان برای دادن بازخورد در بازی ها و گفت: این تعداد اضافه از ویژگی های بر اساس آن پیشنهادات. آنها شامل اضافه کردن ابزار موسیقی در Red Dead آنلاینو همچنین به عنوان یک قابلیت جدید برای اجرای کسب و کار از طریق استاد کنترل ترمینال در GTA آنلاین. Rockstar همچنین گفت که مطمئن شوید که این بازی باقی می ماند عادلانه و امن برای همه بازیکنان است.

"ما همچنین متعهد به تضمین این که ما بازی سرگرم کننده برای همه و به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است از modders متقلب هکرها و کسانی که به دنبال آزار و اذیت دیگر بازیکنان. تا کنون این سال, ما را به انجام عمل بر روی صدها نفر از هزاران نفر از بازیکنان گرفتار نقض قوانین انجمن در سراسر هر دو بازی. لطفا کمک به ما در حفظ جوامع ما امن و سرگرم کننده با گزارش هر گونه تقلب یا به طور مستقیم در بازی و یا از طریق وب سایت اختصاص داده شده ابزارهای گزارش برای هر دو Red Dead آنلاین و GTA آنلاین" شرکت گفت.

Red Dead آنلاین به روز شده است نسبتا اغلب با پاداش اضافی مانند پول در بازی و یا تخفیف در سلاح و یا اسب و اما آخرین به روز رسانی بزرگ برای بازی اتفاق افتاده در ماه دسامبر سال گذشته است. برخی از بازیکنان خیلی ناراحت در مورد عدم چیزهای جدید است که آنها تا لباس پوشیدن و به عنوان دلقک در این بازی دست به اعتراض زدند.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب