ایسنا: گوگل از تعهد به استفاده از Fitbit اطلاعات برای تبلیغات برای جلوگیری از اتحادیه اروپا کاوشگر

Fitbit

Fitbit

گوگل نشان داد که این خرید Fitbit برای $2.1 میلیارد دلار در نوامبر سال 2019 اما این قرارداد هنوز نهایی شود. یکی از سازمان های فن آوری های غول پیکر برای متقاعد کردن برای دستیابی به رفتن را از طریق کمیسیون اروپا که به گوگل تا جولای 13th برای ارائه امتیازات. تنظیم کننده های اتحادیه اروپا تصمیم گیری می موضع خود را در 20 و آنها می تواند راه اندازی یک تحقیق کامل اگر شرکت موفق به ایجاد یک مورد قانع کننده برای خود. در حال حاضر با توجه به انتخابگوگل به طور رسمی ارائه شده برای استفاده از Fitbit داده ها برای هدف قرار دادن آگهی برای دفع یک پروب ضد تراست.

“این معامله است که در مورد دستگاه های نه داده. ما قدر این فرصت را به کار با کمیسیون اروپا در یک رویکرد است که پادمان مصرف کنندگان انتظارات که Fitbit دستگاه داده نمی شود برای تبلیغات استفاده می شود” گوگل گفت, عصر ایران , در بیانیه ای.

غول فن آوری اصرار از زمان آن را اعلام کرد کسب که آن را نمی خواهد با استفاده از Fitbit اطلاعات برای تبلیغات است. اما تنظیم کننده و منتقدان هنوز هم ابراز نگرانی در مورد حریم خصوصی کاربران به عنوان شاهد Fitbit wearables جمع آوری حساس اطلاعات سلامت.

تنظیم کننده های اتحادیه اروپا خواسته رقیب پوشیدنی-سازندگان برنامه توسعه دهندگان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای نظر خود را در مورد این قرارداد در اوایل این ماه برای کمک به آنها در رسیدن به یک تصمیم. قبلی نیویورک پست گزارش همچنین گفت که دستیابی مواجه است یک کاوشگر توسط وزارت دادگستری ایالات متحده که ابراز نگرانی در مورد این واقعیت است که آن را به گوگل دسترسی به حتی بیشتر از اطلاعات شخصی.

در این مقاله: گوگل, Fitbit, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>