FCC پیشنهاد ضبط-تنظیم $225 میلیون دلار جریمه در برابر robocallers

چارلز تیلور از طریق گتی ایماژ این Ajit Pai-عصر FCC را دوست دارد به آنها را نشان می دهد از مج

توسط DOSTEMANSALAM در 20 خرداد 1399
robot on telephone
چارلز تیلور از طریق گتی ایماژ

این Ajit Pai-عصر FCC را دوست دارد به آنها را نشان می دهد از مجازات robocallers و حقیقی تر از همیشه در سال 2020 است. تنظیم کننده پیشنهاد کرده است یک رکورد تنظیم $225 میلیون دلار جریمه در برابر تگزاس مبتنی بر بیمه درمانی telemarketers یاکوب میرس و جان Spiller برای تقریبا 1 میلیارد spoofed robocalls ساخته شده بین ماه های ژانویه و مارس 2019. این دو گزارش ساخته شده است میلیون ها نفر از این تماس در هر روز دروغ نما به عنوان بزرگ نام بیمه ارائه دهندگان مانند Aetna و آبی صلیب آبی سپر تنها برای هدایت قربانیان به تماس با مراکز تبادل مشتریان واقعی از شرکت های درگیر مانند افزایش عقاب و JSquared مخابرات.

علاوه بر ایجاد سردرد بی خبر دریافت کنندگان این robocalls ظاهرا به غم و اندوه به شرکت های آنها تقلید می کنی. بزرگتر بیمه شدند "ضعف با تماس عصبانی پشت" به نقطه که در آن یک شرکت تلفن شبکه موقتا "غیر قابل استفاده" FCC گفت: در حالی که یک یا بیشتر از این شرکت ها دریافت پرونده های حقوقی از مشتریان که به اشتباه فکر این شرکت شدند دادن تماس.

Pai و چهار FCC کمیسیون تصویب این اقدام اگر چه کمیسر جسیکا Rosenworcel با اشاره به این که این جریمه به نظر می رسد به طور فزاینده ای توخالی است. او اشاره کرد در تفسیر است که FCC تا به حال جمع آوری شده بیش از $6,790 جریمه به عنوان 2019 با وجود درخواست برای صدها میلیون دلار است که وزارت دادگستری شد آشکارا وجود ندارد و در اجرای جریمه. در حال حاضر این جریمه ممکن است بیشتر در مورد ظاهر عمل از معنی دار شده اند.

در این مقاله: کلاهبرداری, Robocall دولت Robocalls, FCC, قوانین و مقررات, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن