محققان ایجاد کرده است یک ابزار است که می تواند کاملا Depixelate چهره


وجود دارد در حال حاضر دلایل بیشتر از همیشه برای پنهان کردن چهره و محافظت از حریم خصوصی مردم و تماشاگران در عکس ها و فیلم های به اشتراک گذاشته شده به رسانه های اجتماعی. اما برخی از روش های موثر تر از دیگران هستند به عنوان محققان دانشگاه دوک نشان داده اند با یک ابزار جدید است که می تواند کاملا آشکار مواجه شده اند که پنهان از طریق pixelation.

تبلیغات

یکی از grails مقدس از پردازش تصویر است یک ابزار است که می تواند به افزایش وضوح تصویر دیجیتال بدون از دست دادن جزئیات هشیاری و یا معرفی عجیب و غریب بصری آثار. حتی گوشی های هوشمند مدرن می تواند ضربه محکم و ناگهانی تصاویر در قطعنامه و بیش از 20-مگاپیکسل, اما دوربین های دیجیتال بوده است بسیار طولانی تر و گسترده وجود دارد آرشیو تصاویر دیجیتال از سال گذشته جامعی با دوربین های, هزینه هزار دلار است که به نظر می رسد کاملا low-res مقایسه. به عنوان صفحه نمایش در تلویزیون ها و دستگاه های تلفن همراه به دست آوردن بیشتر و بیشتر پیکسل—8K و فراتر از آن—نیاز به ابزار است که می تواند مقیاس تصاویر به طور موثر و مهم تر می شود.

روش معمول برای افزایش وضوح تصویر است برای شروع با low-res نسخه و با استفاده از الگوریتم های هوشمند برای پیش بینی و اضافه کردن جزئیات اضافی و پیکسل به منظور مصنوعی تولید-res بالا نسخه. اما به دلیل کم res نسخه از یک تصویر می تواند کمبود قابل توجهی جزئیات ویژگی های خوب در حال اغلب از دست داده و در این فرآیند منجر به خصوص با چهره های بیش از حد نرم و صاف کردن ظاهر در نتیجه فاقد جزئیات خوب است. رویکرد یک تیم از محققان از دانشگاه دوک است توسعه به نام پالس (عکس Upsampling از طریق نهفته اکتشافات فضایی), تکل مشکل در یک راه کاملا متفاوت با بهره گیری از پیشرفت شگفت انگیز ساخته شده با یادگیری ماشین در سال های اخیر است.

تبلیغات

The Pulse research team from Duke University demonstrating the results (the lower row of headshots) of Pulse processing a low-res image (the middle row of headshots) compared to the original (the top row of headshots) high-res photos.

پالس تیم تحقیقاتی از دانشگاه دوک نشان دادن نتایج (ردیف پایین تر از headshots) از پالس پردازش پایین تصویر با وضوح (ردیف وسط headshots) نسبت به اصلی (ردیف بالا از headshots) عکس های با وضوح بالا.
عکس: دانشگاه دوک

پالس شروع می شود با یک low-res تصویر اما آن کار نمی کند و یا روند آن را به طور مستقیم. آن به جای استفاده از آن به عنوان یک هدف مرجع برای هوش مصنوعی مبتنی بر صورت ژنراتور است که متکی بر مولد خصمانه شبکه به صورت تصادفی ایجاد واقع بینانه headshots. ما دیده ایم این ابزار قبل از استفاده در ویدئوها که در آن هزاران نفر از غیر موجود اما واقعی headshots تولید می شود اما در این مورد پس از چهره های خلق شده اند, آنها کوچک شده و به وضوح اصلی low-res مرجع و مقایسه آن در برابر آن به دنبال یک بازی است. به نظر می رسد کاملا تصادفی فرایند است که می تواند چندین دهه برای پیدا کردن یک high-res صورت که مطابق با نمونه اصلی هنگامی که آن را منقبض اما این روند به سرعت قادر به پیدا کردن یک دید مقایسه و سپس به تدریج به نیشگون گرفتن و کشیدن و تنظیم آن را تا زمانی که آن را به تولید یک نمونه از نتیجه که مسابقات اصلی low-res نمونه.

این یک رویکرد نامتعارف که به احتمال زیاد شده است بی سابقه یک دهه پیش, اما با توجه به چگونه به سرعت این فن آوری است که deepfake ویدئوها خیلی واقعی و قابل باور تکامل در طول فقط چند سال گذشته آنها در حال کمک به محققان مقابله با مشکلات موجود مانند این به طور کامل از زوایای جدید. بالا res تصاویر پالس ایجاد نمی کاملا مناسب فقط رتبهدهی نشده است; قطعا وجود دارد یک تفاوت قابل توجه بین عکس های با وضوح بالا تولید آن در مقایسه با وضوح بالا عکس های گرفته شده توسط این محققان برای آزمایش که محدودیت برای استفاده از این ابزار در شکل فعلی آن است. اما به عنوان ابزار بهبود یافته است, آن را به طور بالقوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به باز کردن اسرار جهان است. ما بهترین عکس هایی از اتم ها هستند تار حباب در,اما در نهایت, پالس حتی ممکن است کمک به فاش کردن تصاویر واضح از بلوک های ساختمان از وجود ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>