سناتور جمهوری خواه در کمپین 'تصادفی' فتوشاپ یهودی حریف با بزرگتر بینی

Gif: Aluka بری رویترز/Facebook Ad کتابخانهحزب جمهوری خواه و سناتور دیوید پردو گرجستان نامیده شده است برای در ح

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399
Gif: Aluka بری رویترز/Facebook Ad کتابخانه

حزب جمهوری خواه و سناتور دیوید پردو گرجستان نامیده شده است برای در حال اجرا یک Facebook ad campaign که برجسته دیجیتالی دستکاری عکس از حریف خود را دموکرات جان Ossoff با یک بزرگتر بینی. Ossoff یهودی است و توصیفاتی از cartoonishly بزرگ بینی شده است به یک جزء اصلی از ضد سامی تبلیغ برای بیش از یک قرن. سناتور پردو مجدد انتخابات به نام ویرایش تصویر "اتفاقی" و حاضر به عذرخواهی می کنیم.

تبلیغات

این فتوشاپیه, آگهی, اولین گزارش رو به جلو, برجسته, عکس های Ossoff همراه با رهبر اقلیت سنا چاک شومر که هم یهودی و شامل متنی که می خواند "دموکرات ها در حال تلاش برای خرید گرجستان!" همراه با "شومر فوق العاده PAC هزینه 3 میلیون دلار در گرجستان برای جان Ossoff!"

اصلی تغییر نیافته عکس گرفته شده بود برای انتخاب توسط عکاس خبری کریس Aluka بری در سال 2017 پس از Ossoff از دست یک انتخابات گرجستان را 6th کنگره منطقه. پردو انتخاباتی را تکذیب کرد که ویرایش شده بود عمدی و به دنبال فاصله خود را از نام طراح است که ساخته شده تبلیغ.

تبلیغات

"در طراحی گرافیک فرایند به کار گرفته شده توسط یک فروشنده عکس تغییر اندازه داده شد و یک فیلتر اعمال شد که به نظر می رسد که ناشی از یک خطای غیر عمدی که تحریف تصویر" کمپین گفت: رو به جلو.

این کمپین در بیانیه خود ادامه داد که این بود: "بدیهی است که" یک "اتفاقی" ویرایش اگرچه توضیح نداد که چگونه چنین دستکاری می تواند به اشتباه.

"کسی که حاکی از آن است که این چیزی بود غیر از یک خطای غیر عمدی است که عمدا بد نمایش دادن سناتور پردو قوی و سازگار رکورد ایستادن محکم در برابر یهودی ستیزی و نفرت" کمپین اصرار داشت.

اما Ossoff که اساسا در زمان رای گیری با Perdue نیست خرید خواه بهانه.

تبلیغات

"این قدیمی ترین آشکار حداقل اصلی ضد سامی استعاره در تاریخ" Ossoff نوشت: در یک صدای جیر جیر دوشنبه شب. "سناتور به معنای واقعی کلمه هیچ کس معتقد است بهانه خود را."

Facebook ad paid for by Georgia’s Republican Senator David Perdue, featuring a photoshopped version of his opponent, Democrat Jon Ossoff
Facebook ad برای پرداخت گرجستان جمهوری خواه سناتور دیوید پردو شامل یک فتوشاپ نسخه از حریف خود را دموکرات جان Ossoff
تصویر: Facebook Ad کتابخانه
تبلیغات

دیگر Facebook ads است که در حال حاضر در حال اجرا توسط Perdue تماس Ossoff یک "ممتاز لیبرال" و هشدار خود را دموکراتیک حریف تحمیل سوسیالیسم در آمریکا است.

"با توقف Jon Ossoff ما می تواند به توقف سوسیالیسم. اهدای 10 دلار برای کمک به صرفه جویی در امریکا از چپ رادیکال" یکی Facebook آگهی می خواند.

تبلیغات

Ossoff که فارغ التحصیل از مدرسه اقتصاد لندن است که عمدتا به عنوان یک جریان اصلی دموکرات و هرگز حمایت برای سوسیالیسم. به عنوان فقط یک مثال از "نسیم" اعتقادات Ossoff مخالف مدیکر برای همه و به او می گوید می خواهد برای ایجاد مراقبت های بهداشتی جهانی در حالی که حفظ خصوصی در بازار بیمه به عنوان او به نیویورک تایمز گفت در سال 2019.

جالب, کمتر از 20 درصد از مردم را دیدم که جدید Facebook ad در واقع زندگی در گرجستان است. Facebook اجازه می دهد تا تبلیغ برای تصمیم گیری متحده که در آن آنها می خواهید تبلیغات خود را به نظر می رسد و تبلیغ زد به شدت در مکان هایی مانند فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا با توجه به Facebook Ad کتابخانهکه archives تبلیغات سیاسی برای شفافیت اهداف است.

تبلیغات

پردو یک حامی سرسخت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت برای لغو آژانس حفاظت از محیط زیست می خواهد برای خلاص شدن از Obamacare و مخالف برابری ازدواج.

پردو را در وب سایت کمپین از سال 2017 توضیح داد:

من معتقدم که ما باید در ترویج یک فرهنگ است که ارزش زندگی و محافظت از بی گناه به خصوص متولد نشده. من نیز بر این باورند که ما باید سنتی ازدواج نگه داشتن آن را به وضوح تعریف شده که بین یک مرد و یک زن است. بودن نرم افزار-زندگی و باور به تقدس ازدواج من عمیقا برگزار اعتقادات شخصی. من نمی خواهد متزلزل در دفاع از آنها را اگر من افتخار خدمت به شما در ایالات متحده آمریکا سنا.

تبلیغات

رئیس جمهور تهمت رو به خود مشکل با فتوشاپ هنگامی که مبارزات انتخاباتی خود را دستکاری عکس ها را به 45 رئیس جمهور نگاه نازک تر در اوایل سال 2019. وجود دارد و حتی چندین عکس که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن انگشتان دست ساخته شده بودند دیگر.

و تهمت هیچ غریبه ای به ضد سامی تصاویر از جمله منفی توییت تصویر او فرستاده می شود در سال 2016 با ستاره داوود که مبارزات انتخاباتی خود را بعد گفته بود "کلانتر ستاره." اخیرا مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین زد Facebook تبلیغات این برنامه شامل یک مثلث قرمز مشابه به آنهایی که استفاده می شود برای زندانیان سیاسی در اردوگاه های کار اجباری نازی ها.

تبلیغات

انتخابات نوامبر 3, 2020 و شما می توانید به مطمئن شوید که شما ثبت نام برای رای دادن در Vote.org.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب