ESPN رادیو است و با توجه به نمایشی برنامه نویسی shakeups که می توانید ببینید احتمالی خروج از دن پیرسینگ, شدید همراه با “قریب الوقوع’ خروج خواهد قابیل به, Fox News, The New York Post اندرو Marchand گزارش.

برنامه نویسی تغییر می تواند همچنین مایک گرینبرگ بازگشت به ESPN Radio, که در آن او تا به حال حضور پس از ترک “مایک و مایک” در سال 2017.

Marchand گزارش می دهد که پیرسینگ, شدید, صبح, رادیو, نشان می دهد “نه مش با سلیقه” ESPN معاون اجرایی رئیس جمهور Norby ویلیامسون. پیرسینگ, شدید دارای پرهای ژولیده از مدیران شبکه در موارد متعدد با امتناع از چوب به ورزش است.

پیرسینگ, شدید درگیری با مدیریت

در ماه ژوئیه گذشته, لو Batard با انتقاد از این شبکه برای muzzling آن شخصیت از بحث در مورد سیاست و محکوم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را برای عدم پاسخ به شعارهای نژادپرستانه توسط هواداران خود در یک تجمع به سمت کارگردانی تشکر. Ilhan Omar (D-MN).

یک روز بعد, پیرسینگ, شدید شد آشکارا وجود ندارد و از این ساعت برای اولین بار از این هفته سه ساعته رادیو نشان می دهد. ویلیامسون گفت: اداره ورزش بعد از آن ماه که او موافق با شبکه رئیس جمهور جیمی Pitaro سیاست اجتناب از بحثهای سیاسی که لازم نیست مستقیم روابط به ورزش است.

Are Dan Le Batard's days at ESPN Radio numbered? (Getty Images)
در حال Dan Le Batard روز در ESPN Radio شماره? (گتی ایماژ)

پیرسینگ, شدید, که همچنین میزبان روز تلویزیون نشان می دهد “بسیار مشکوک” و دارای شبکه ای از پادکست در ESPN است که تحت قرارداد از طریق سال آینده و 3.5 میلیون دلار در سال, با توجه به پست.

چگونه خروج از ESPN Radio خواهد تاثیر خود پادکست و تلویزیون معاملات مشخص نیست.

گرینبرگ به میله های ورزشی

مانند Williamson گرینبرگ همچنین گفت: اداره ورزش در سال گذشته که او موافق با Pitaro را فرمان به اجتناب از سیاست است.

او در نظر گرفته شده برای یک بعد از ظهر رادیو اسلات که نمی تضاد با خود تلویزیون وظایف میزبانی “دریافت کردن” در صبح است. پیرسینگ, شدید را نشان می دهد رادیو پخش 10 صبح

خواهد قابیل انتظار می رود برای پیوستن به فاکس نیوز

قابیل در همین حال انتظار می رود که به امضای قرارداد با فاکس نیوز و فاکس ملت به زودی با توجه به گزارش. ESPN ترین غالب محافظه کار صدای قابیل طبیعی است متناسب با سیاست های فاکس نیوز.

Marchand همچنین گزارش می دهد که Trey Wingo ممکن است ترک در اوایل صبح ESPN Radio show ” – <url> و Wingo.” بزرگ سرب گزارش شده در ماه نوامبر است که Wingo که همچنین یک میزبان از ESPN NFL studio, برنامه نویسی می خواستم خاموش رادیو نشان می دهد.

Marchand اشاره کرد Wingo توییتر زیستی است که بار خوانده شده “واقعا یک فرد صبح” به عنوان یک منبع بالقوه از نارضایتی خود را با میزبانی نشان می دهد. “- <url> و Wingo” پخش از 6-10 ساعت در روزهای هفته تا کی.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو