نحوه دریافت هزینه از فروشگاه پلی استیشن

اگر شما به طور تصادفی خرید یک PS4 بازی یا پشیمانی ضربه که دکمه خرید و سپس راهنمای ما به شما دقیقا بگویید که

توسط DOSTEMANSALAM در 29 فروردین 1399

اگر شما به طور تصادفی خرید یک PS4 بازی یا پشیمانی ضربه که دکمه خرید و سپس راهنمای ما به شما دقیقا بگویید که چه شما نیاز به انجام به دریافت هزینه از فروشگاه پلی استیشن. خوشبختانه با بسیاری از مطالب شما خرید از طریق شبکه پلی استیشن, شما لازم نیست که به زندگی با عواقب اقدامات خود را. به جای آن شما می توانید به راحتی درخواست بازپرداخت را به حساب خود را که شما می توانید و سپس استفاده از صندوق بعدی خود را (امیدوارم بیشتر محاسبه می شود) بازی خرید. برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید از Sony فروشگاه رسمی لغو سیاست.

نحوه دریافت هزینه از فروشگاه پلی استیشن

برای دریافت بازپرداخت از فروشگاه پلی استیشن در یک خرید شما ساخته شده است – که آیا آن را برای یک بازی season pass DLC یا پلی استیشن تصویری عنوان – شما نیاز به ساخته شده اند دیجیتال خرید ظرف 14 روز گذشته. علاوه بر این, شما می توانید شروع به دانلود آن را بر روی پلی استیشن 4 و یا دیگر دستگاه پلی استیشن.

قبل از دستور کار کمی متفاوت است. اگر شما قبل از دستور یک بازی و بعد از آن تصمیم بگیرد که شما نمی خواهید آن شما می توانید درخواست بازپرداخت را انجام دهید تا بعد از آن بیرون می آید. این می تواند انجام شود حتی اگر شما قبل از دستور مطالب ماه جلوتر از زمان. اگر شما قبل از دستور یک بازی با کمتر از 14 روز قبل از انتشار آن شما باید تا 14 روز برای انصراف از قبل از سفارش و دریافت بازپرداخت خود را. این به این معنی است که اگر شما قبل از دستور و آن را یک هفته قبل از راه اندازی شما باید تا یک هفته پس از راه اندازی به درخواست بازپرداخت را انجام دهید.

برای شروع روند بازپرداخت:

  1. را انتخاب کنید و به چت با Sony نماینده رسمی پلی استیشن وب سایت پشتیبانی.
  2. در صفحه ای که بالا میآید در مرورگر خود را انتخاب کنید, Sony حساب کمک کند.
  3. بعدی چشم پوشی از گزینه های که می آیند تا در مورد حساب کاربری خود و یا صدور صورت حساب و به جای آن انتخاب کنید با ما تماس بگیرید tab.
  4. از شما خواسته می شود به نام خود, همراه خود را با PSN ID و ایمیل شما استفاده می شود برای ایجاد حساب کاربری خود شوید.
  5. هنگامی که شما انجام این کار, شما متصل به یک نماینده.
  6. سونی متخصص شما چت با نیاز به دانستن عنوان شما خریداری شده و مایل به دریافت بازپرداخت برای. آنها این اطلاعات را و شما باید دریافت هزینه کامل از عنوان به عنوان وجوه اضافه شده به فروشگاه پلی استیشن کیف پول در آینده یک یا دو روز.

استثنا و هشدارهای

Video games aren’t breeding murderers (just hate-fueled bigots)

بر خلاف بخار را خط مشی بازپرداخت شما می توانید پول خود را برای یک فروشگاه پلی استیشن بازی به سادگی به خاطر شما آن را دوست ندارم. حتی اگر شما فقط شروع به دانلود مراحل برای یک بازی نیست و در واقع آن را یا به طور کامل آن را نصب و در عین حال که بازی در حال حاضر دیگر واجد شرایط برای بازپرداخت. یک استثنا برای این است که اگر محتوای واقعا معیوب و شما می توانید به نحوی اثبات این نماینده سپس شما هنوز هم قادر خواهد بود برای دریافت بازپرداخت خود را به عقب.

یک حرکت نزولی به خود را به فروشگاه پلی استیشن بازپرداخت این است که شما تنها می توانید از تخفیف نقدی به عنوان یک تعادل در حساب خود را حتی اگر شما با استفاده از یک کارت اعتباری است. دلیل این است که بودجه ها از لحاظ فنی اضافه شده به کیف پول خود را و سپس مورد استفاده قرار گیرد برای خرید بنابراین شما می توانید خرید پرداخت به طور مستقیم به کارت خود را.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن