گزارش می یابد بسیاری از ما در انتخابات آسیب پذیر به حملات فیشینگ

مایکل رابینسون چاوز/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ خطرات امنیتی در اطراف 2020 انتخابات ریاست ج

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399
BALTIMORE MD - APRIL 28 Jocelyn Bush disinfects a voting booth at a polling station specially equipped to deal with the coronavirus pandemic, for the special election in Maryland's 7th District in Baltimore, Maryland on April 28, 2020. Most voters, in a race to fill the congressional seat vacated by the death of Elijah Cummings, mailed in their ballots. (Photo by Michael Robinson Chavez/The Washington Post via Getty Images)
مایکل رابینسون چاوز/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

خطرات امنیتی در اطراف 2020 انتخابات ریاست جمهوری محدود به حملات مستقیم بر روی سیستم های رای گیری. شرکت تحقیقاتی منطقه 1 امنیت منتشر کرده (از طریق وال استریت Journal) هشدار داد که بسیاری از انتخابات ها با استفاده از سیستم های ایمیل است که ترک آنها را در معرض حملات فیشینگ و هک. از بیش از 10,000 دولت و مقامات محلی در حدود 53 درصد تنها بود "ابتدایی و یا غیر استاندارد" دفاع در برابر فیشینگ. تنها 18.6 درصد بود "پیشرفته" سیستم های حفاظتی در محل و 5.4 درصد با استفاده از شخصی آدرس ایمیل.

کوچک حوزه های قضایی در مین, میشیگان, میسوری و نیوهمپشایر شد با استفاده از یک نسخه ناقص از Exim نرم افزار که رایگان نیز شده است هدفمند با حمایت دولت روسیه هکرها.

این لزوما نمی اجازه دهید مزاحمان سازش روند رای گیری. تهدید سایبری اتحاد J. Michael دانیل گفت: وال استریت ژورنال که در آن خواهد بود "واقعا سخت به انجام" digital رای دستکاری در سطح معناداری. اما ransomware و سایر فیشینگ مبتنی بر مبارزات می تواند آن را دشوار برای انتخابات مدیران به انجام کار خود را و ممکن است تردید در نتیجه حتی اگر رای گیری زیرساخت امن است.

این هنوز هم می تواند بهبود بیش از سطوح امنیتی در سال های گذشته. با این حال, این هنوز هم برگ های بسیاری از مقامات حساس. روسیه و کشورهای دیگر شد و بنا به گزارش ها در تلاش برای phish با مشخصات بالا اهداف در سال 2018 — آن را دشوار است برای رد کردن کمپین های مشابه در سال 2020 به خصوص در برابر انتخابات هیات که اصلا همان منابع برای محافظت از خود. آن را ممکن است یک مدت طولانی در حالی که قبل از ایمیل های امنیتی است که به طور مداوم قوی است.

در این مقاله: Election2020, انتخابات, انتخابات, فیشینگ, اینترنت, امنیت, تروجان, روسیه, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب