Remastered 'تونی هاوک' اضافه کردن بازی های جدید هشت طرفدار اسکیت باز به فهرست

<em>Tony hawk's Pro Skater 1 و 2</em> اکتیویژن EA ممکن است آتش روشن زیر تصویری با

توسط DOSTEMANSALAM در 4 تیر 1399
Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2
<em>Tony hawk's Pro Skater 1 و 2</em> اکتیویژن

EA ممکن است آتش روشن زیر تصویری بازی اسکیت بورد سواران با خبری که اسکیت سری باز خواهد گشت اما قبل از آن اتفاق می افتد اکتیویژن در حال رفتن به ارائه آن remastered collection of Tony Hawk Pro Skater 1 و 2. در حال حاضر این شرکت اعلام کرده است که نه تنها HD نسخه شامل نسخه اصلی فهرستی از اسکیت بازان (در سنین آنها زمانی که بازی راه اندازی شد), اما آن را نیز با اضافه کردن هشت جدید ورزشکاران از امروز صحنه: لیز Armanto لئو بیکر, Leticia Bufoni رایلی شاهین Nyjah Huston, Tyshawn جونز Aori نیشیمورا و شین اونیل.

در حالی که بازی خود را هنوز هم برنامه ریزی شده برای انتشار در ماه سپتامبر 4th, اکتیویژن است اذیت کردن دسترسی به یک نسخه ی نمایشی از این بازی را انبار سطح در 14 اوت — اگر شما قبل از سفارش یک کپی دیجیتال بر روی PS4, Xbox One یا PC از طریق حماسی بازی فروشگاه. تا کنون شرکت نکرده ذکر شده زمانی که و یا اگر بقیه ما را به آن را امتحان کنید به صورت رایگان. این remastered edition هزینه خواهد شد $39.99 با deluxe نسخه های که اضافه کردن برخی از دنده های اضافی برای اضافی $10.

در این مقاله: اسکیت سواری Tony hawk's Pro Skater 1 و 2 نیابتی سند چشم انداز اکتیویژن بلیزارد, PS4, Xbox One, remastered, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن