نادر تقریبا منقرض شده انگل ممکن است مطرح در ویتنام پزشکان می گویند


A person’s foot being infested by the guinea worm, date unknown.

پای یک فرد در حال آلوده توسط گینه worm, تاریخ ناشناخته است.
عکس: موزه ملی سلامت و پزشکی

پزشکان در ویتنام این هفته می گویند که آنها ساخته شده ایم مرموز و اگر دقیق—هشدار دهنده کشف: یک ساکن محلی که آلوده با تقریبا منقرض شده گینه worm. اما گینه worm کارشناسان هنوز در تلاش برای تایید اینکه آیا این مورد مقاله واقعی و اگر چنین است, چگونه کرم موفق به رسیدن به یک کشور هزاران کیلومتر دورتر از خود را تنها شناخته شده باقی مانده پناه در بخش هایی از آفریقا است.

تبلیغات

گینه کرم به طور رسمی شناخته شده به عنوان Dracunculus medinensisاست, باستان انگل احتمالا اشاره به عنوان دور برگشت به عنوان کتاب مقدس و به نام پس از منطقه آفریقای جایی که کاشفان اروپایی در قرن 17 برای اولین بار منتشر شده که دیدن آن. این نماتد است که به صراحت متکی بر مردم به عنوان بخشی از آن انقباض غیر ارادی ماهیچه القا چرخه زندگی.

این کرم معمولا آلوده افراد از طریق نوشیدن آب آلوده با آب شیرین سخت پوستان است که باید خورده کرم لارو. هنگامی که این برای اولین بار میزبان, مرگ کرم ها شکستن و نفوذ به داخل شکم از روده دیوار جایی که آنها رشد می کنند تا به کامل بزرگسالان و رسیدن به جفت گیری.

تبلیغات

زمانی که مادر worm (که بسیار طولانی تر از نر کرم ها و گسترش می تواند تا 2.5 فوت یا 80 سانتی متر طول) آماده ارائه اولاد او مهاجرت به درست در زیر سطح پوست معمولا همراه ما ، سپس او بسیار دردناکی می شکند از طریق پوست باعث فوق العاده ای احساس سوزش است که باعث می شود آن میزبان از جان گذشته برای خنک کردن در نزدیکترین منبع آب. به زودی اتفاق می افتد که مادر squirts کردن کلاچ از لارو به آب که بسیار نگران کننده چرخه دوباره شروع می شود. از آلودگی به کرم نوزاد جانشین این روند می تواند در زمان یک سال. اما آن را هنوز هم می تواند چندین دردناک هفته پس از اصلی worm یا کرم ها—برداشته شود که می توانید ترک افراد در معرض خطر برای عفونت های دیگر و غیر فعال برای ماه می باشد.

به تازگی به عنوان 1980s گینه worm شد شایع در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری آفریقا و آسیا و آلوده میلیون نفر در آفریقا به تنهایی سالانه است. اما یک دهه ریشه کن کردن برنامه به طور پیوسته ضرب و شتم به کرم تنها تعداد انگشت شماری از کشورها و موارد در آفریقا هر سال است. اگر این ریشه کنی تلاش کرده اند تلو تلو خوردن از اواخر سال با کشف که این کرم همچنین می توانید به طور معمول آلوده سگ به عنوان به خوبی به عنوان انسان, کرم است که هنوز هم انتظار می رود به پاک کردن صورت از زمین تا سال 2030. که باعث می شود پتانسیل مورد در ویتنام همه گیج کننده تر و مربوط.

روز یکشنبه در یک مقاله به زبان انگلیسی ترجمه سایگون Giai Phong آنلاین گزارش داد که پزشکان در بیمارستان ملی برای بیماری های مناطق گرمسیری در هانوی آمد در سراسر یک مرد جوان با آبسه بر روی پاهای خود و بعد از آن سلاح های خود را. پس از این مرد در بیمارستان بستری شد پزشکان حذف “پنج نادر کرم های روده ای” را از دست خود را. خروجی ذکر شده یکی از این پزشکان که در شناسایی این کرم ها به عنوان Dracunculus medinensisاندازه گیری حدود 1 تا 2 فوت (30 تا 60 سانتی متر). دکتر همچنین اشاره کرد که از جمله کرم ها هرگز یافت شده در ویتنام است.

تبلیغات

با توجه به آدم وایس مدیر گینه Worm ریشه کن کردن برنامه در مرکز کارتر حقوق بشر سازمان تاسیس شده توسط رئیس جمهور سابق آمریکا جیمی کارتر آن را غیر ممکن نیست که این مورد می تواند واقعا گینه worm. هر دو برنامه های خود و سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر در تلاش برای دریافت در تماس با پزشکان در بیمارستان ملی برای بیماری های گرمسیری که امیدوارم هنوز هم نمونه های از بین بردن worm حفظ برای معاینه. اما آن را فقط ممکن است که این ممکن است ساده مورد هویت اشتباه است.

“هنگامی که شما در نظر تمام جهان را, بیماری ها وجود دارد بنابراین بسیاری از چیزهای دیگر که این می تواند. و اگر شما لازم نیست که سطح ويژگی است که ما را ملزم می توان آن را سخت به تایید” وایس گفت: Gizmodo از طریق تلفن. “این بدان معنی نیست که این گینه worm.”

تبلیغات

به عنوان مثال وجود دارد گونه های دیگر از Dracunculus و هنوز هم هر چند دیگر هیچ گونه فکر هستند به طور منظم به مردم آلوده است. بسیاری از دیگر نامربوط انگل در انسان نیز می تواند شبیه بلند سفید ظاهر زن گینه worm حداقل در نگاه اول.

یکی از چیزهایی است که نمی رد گینه worm است که چگونه این مرد ممکن است بدست آلوده در وهله اول. او گزارش می خوردند بسیاری از ماهی خام و خرچنگ. و در حالی که این کرم است که معمولا از طریق آب آشامیدنی آلوده شواهد وجود دارد که لارو می تواند زنده ماندن به طور موقت در ماهی های آب شیرین به اندازه کافی بلند برای آلوده کردن افرادی که خوردن آلوده حیوانات آبزی. در این مقاله نیست دولت چه ماهی به طور منظم خورده توسط مرد در زندگی تازه و یا آب شور ،

تبلیغات

اگر در خارج از کارشناسان می تواند بررسی کرم ها برای خود و سپس به دنبال در زیر میکروسکوپ باید آشکار کلیدی قسمتهای بدن است که تایید آن است که اگر گینه کرم ویس گفت. برخی روش حفظ ممکن است یک معاینه فیزیکی کمتر مفید از آنجایی که آنها اغلب خشک کردن worm, اما شما هنوز هم می تواند پس از آن تست DNA خود را. و اگر آنها به نظر می رسد گینه کرم ها و سپس تجزیه و تحلیل ژنتیکی خواهد کمک به کشف کردن که آیا آن اصل و نسب آثار به کرم ها در حال حاضر در آفریقا زندگی می کنند.

تا کنون تلاش ها برای تماس با بیمارستان ملی برای بیماری های مناطق گرمسیری توسط Gizmodo ناموفق بوده اند. اما Dieudonné سانکارا که منجر که ریشه کنی و حذف تیم در گروه کنترل از غفلت بیماری های گرمسیری گفت: Gizmodo از طریق ایمیل است که آنها به خوبی از وضعیت آگاه و به دنبال آن است.

تبلیغات

“از آنجا که نوع دیگر وجود دارد از انگل است که می تواند تقلید Dracunculiasisبیشتر تحقیقات در حال انجام برای تایید اینکه آیا این درست است, گینه, worm, بیماری,” او گفت:. “اگر این معلوم می شود درست گینه worm بیماری و سپس اضافی پژوهش و تحقیقات اپیدمیولوژیک را مجبور به انجام به درک کامل حد و چگونه آن را به ویتنام است.”

اگر گینه worm تا به نحوی به پایان رسید تا در ویتنام آن را بسیار بعید است که تنها یک نفر خواهد بود به اندازه کافی بد بخت شده اند آلوده به آن است. بنابراین این امکان وجود آن در ویتنام است که قطعا یکی که باید مورد بررسی جدی پس از آن می تواند پیامدهای وخیم برای ریشه کن کردن تلاش. اما در حال حاضر, آن را هنوز هم خیلی زود به اضافه کردن گینه کرم ها به لیست چیز افتضاح ساخت باز گشت در سال 2020 است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>