'Project Cars 3' تریلر برخی از سیم کارت مسابقه طرفداران نگران

پروژه ماشین 3 به سادگی Mad Studios مردمی در سادگی Mad Studios منتشر کرده اند یک پیش نمایش کو

توسط DOSTEMANSALAM در 15 خرداد 1399
Project Cars 3
پروژه ماشین 3 به سادگی Mad Studios

مردمی در سادگی Mad Studios منتشر کرده اند یک پیش نمایش کوتاه برای اول پروژه ماشین بازی تحت مالکیت جدید با جوانان و پاسخ از طرفداران شده است کمی ناهموار. نزدیک به دو دقیقه ویدئو به نظر می رسد تیز و صاف البته با تمام بالا پایان تولید و اتومبیل های مسابقه طرفداران می تواند امید به درایو.

با این حال وجود دارد برخی از عناصر مورد پروژه ماشین 3 است که نشان می دهد آن فیزیک مدل ممکن است به نوبه خود به چیزی کمتر punishingly-واقع بینانه و شیب سوزن و نزدیک به بازی مثل Forza یا به عنوان برخی از نظر پیشنهاد, حتی نیاز به سرعت است. حدود 40 ثانیه در یک Acura NSX شیپور خاموشی یک مرسدس از پشت نخ ریسی آن را بدون هر گونه آسیب قابل مشاهده است ظاهر می شود بر روی هر دو ماشین. می تواند آن را ویرایش و یا فقط این بازی نیست انجام می شود و در عین حال —تصادف شدید اثرات و معتبر ماشین-تماس با ما ذکر شده است, از ویژگی های, اما این نوع از سر و صدا و به عمل نیست دقیقا چه طرفداران این سری نشان می دهد. همچنین در زمانی که بیشتر مردم کشور شده است esports مسابقه از همیشه بازی را واقع گرایی مهم خواهد بود نقطه فروش اگر آن را به ویژه در مسابقه سری.

کمی دیگر که مجموعه طرفداران کردن چیزی است که توسعه دهندگان در مصاحبه با گفت: GamesRadarدر مورد تلاش خود را به سیم کارت تالیا بازی در دسترس به مخاطبان گسترده تر. به سادگی Mad Studios مدیر عامل Ian Bell تحت فشار قرار دادند تا در برابر این تصور که گفتن پارسه که آن را "همان پایه فیزیک ارتقا و تثبیت."

این ویدئو نشان می دهد تعداد قابل توجه از ماشین در مسیر و تا به امروز به دنبال روشنایی جلوه های ویژه برای یک بازی با هدف قرار دادن نسل فعلی کنسول ها. به علاوه بسیاری از این بازی را برجسته کردن ویژگی های جدید را نشان نمی دهد تا در این تریلر مانند وسایل نقلیه است که بیشتر قابل تنظیم از پیشرفته هوش مصنوعی بازسازی حالت حرفه ای و بر روی کامپیوتر پشتیبانی از VR و همچنین رندر در قطعنامه به عنوان بالا به عنوان 12K. در چند نفره آن اضافه شده مهارت-خواستگاری بر رقبای, زمان چالش, و توانایی به قرض گرفتن یک خودرو مناسب برای یک نژاد خاص اگر شما یکی را نداشته باشند در گاراژ خود را در حال حاضر. همه شما می توانید انجام دهید در حال حاضر قاضی تریلر برای خودتان تا پروژه ماشین 3 کشتی ها در این تابستان.

در این مقاله: Codemasters, bandai namco به سادگی Mad Studios, پروژه, خودرو, اخبار, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن