خود را آماده پست قرنطینه Bod با Eufy هوشمند مقیاس در حال حاضر همراه با تصادفی, کون, چراغ های کریسمس برای $40


Eufy هوشمند مقیاس P1 + چراغ های LED | $40 | آمازون

آیا قرنطینه از بین بردن برنامه های خود را برای باریک کردن این تابستان ؟ این ورزشگاه در حال باز کردن back up اما ما درک می کنیم اگر شما نمی خواهید به عجله کردن وجود دارد. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی شما می توانید در خانه انجام دهید با رژیم غذایی و ورزش برای حفظ شکل خود را و اگر شما می خواهید برای پیگیری پیشرفت خود را هوشمند مقیاس توسط Eufy خواهد بود یک کمک فوق العاده ای. برای برخی از این دلیل آن را در حال حاضر می آید همراه با یک رشته از کنترل از راه دور LED چراغ و کل بسته است 40 دلاریا 10 دلار کردن مقیاس قیمت.

تبلیغات

هوشمند مقیاس ویژگی های یک شیشه ای با طراحی ساده صفحه نمایش LED و آن اقدامات همه انواع معیارهای از جمله وزن کلی (تا 397 پوند) چربی بدن BMI, آب, BMR, چربی احشایی بدن, سن, چربی بدن و توده بدون چربی بدن توده استخوان, استخوان, توده, توده عضلانی, عضلات و پروتئین است. Whew. و آن را همگام سازی تمام اطلاعات با همراه آندروید یا آی فون برنامه می تواند رابط با Fitbit گوگل و اپل بهداشت برنامه های.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>