LG CineBeam PH30N یک پروژکتور قابل حمل است که متناسب با در کف دست خود را

LG گسترش آن قابل حمل پروژکتور ترکیب با آن فوق العاده کوچک CineBeam پروژکتور. با ساخته شده است در صدا و همچنی

توسط DOSTEMANSALAM در 24 خرداد 1399

LG گسترش آن قابل حمل پروژکتور ترکیب با آن فوق العاده کوچک CineBeam پروژکتور. با ساخته شده است در صدا و همچنین بلوتوث از CineBeam PH30N قابل ملاحظه ای جمع و جور و قابل حمل پروژکتور که طراحی شده به نوبه خود هر گونه پاک کردن دیوار به یک فیلم روی صفحه نمایش.

LG بازاریابی CineBeam PH30N به عنوان یک دستگاه بسیار کوچک وجود دارد چند کیسه آن را نمی خواهد جا داد. مجموع آن رد پای یک دختر کوچک 5 اینچ طول 5 اینچ عرض 1.5 اینچ قد, بسته بندی نهایی وزن فقط 1.1 پوند است. این وعده را با وضوح HD (فقط 720p) و روشنایی 250 لومن. اگر چه فرصت وجود دارد تا با استفاده از اين دستگاه در اطراف خانه تاکید بر بسته-قابلیت امتیاز به استفاده فراتر از آن.

این CineBeam PH30N پروژکتور دارای یک ساخته شده در باتری که LG نرخ تا دو ساعت. هر چند نه کاملا به اندازه کافی برای بسیاری از محبوب تمام طول فیلم از آن ممکن است به اندازه کافی برای یک بیت از سرگرمی در اطراف اردوگاه. این پروژکتور می تواند با اتصال به یک گوشی هوشمند با بی سیم mirroring و می تواند متصل به بلوتوث دستگاه های صوتی برای کیفیت بالاتر صدا از را می توان با بلندگوی کوچک در PH30N خود را. عکس و فایل های موسیقی می تواند لود شده به طور مستقیم به پروژکتور از طریق USB.

با وجود اندازه کوچک آن که قرار داده شده 10.8 پا را از دیوار یا صفحه نمایش CineBeam PH30N ارائه خواهد شد 100 اینچ قطر تصویر که LG متحده خواهد بود روشن و واضح است. هنگامی که در مقایسه با دیگر قابل حمل پروژکتور مشابه اندازه و وزن این ادعا از 100 اینچ قابل توجه است. صحبت از پیش بینی, تصویر, LG نرخ لامپ در CineBeam به آخرین تا 30000 ساعت یا 10 سال استفاده در 8 ساعت در روز.

این CineBeam PH30N قرار است به عنوان کمی مقرون به صرفه تر از ال جی است دیگر قابل حمل پروژکتور PH550 در $399. برای 50 دلار صرفه جویی PH30N کوچکتر است و در نتیجه بیشتر حمل و نقل, اما آن را می آید در هزینه 30 دقیقه عمر باتری در میان دیگر تفاوت های کوچک. برای یک PH30N کوچکتر از PH550 بنابراین تعادل در مصرف باتری سطح قابل حمل است که چیزی را در نظر بگیرید.

اگر یک پروژکتور قابل حمل منافع شما توصیه می کنیم در نظر گرفتن یک نگاه در هر دو این محصولات (به عنوان به خوبی به عنوان ما لیست دیگر پروژکتور موجود) برای تعیین آنچه که بهترین است برای خاص خود را استفاده کنید.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن