پتانسیل ناسا ماموریت را کشف نپتون قمر تریتون

NASA/JPL-Caltech NASA/JPL/USGS ناسا در تلاش برای کشف منظومه شمسی بسیاری از قمر ممکن است شامل

توسط DOSTEMANSALAM در 2 تیر 1399
Neptune's moon Triton
NASA/JPL-Caltech NASA/JPL/USGS

ناسا در تلاش برای کشف منظومه شمسی بسیاری از قمر ممکن است شامل یکی از دور ترین. محققان پیشنهاد ناسا ماموریت که کشف نپتون گریز از مرکز ماه تریتون. با نام مستعار نیزه سه شاخه به آن "سه جانبه" اهداف ماموریت را بررسی میدان مغناطیسی برای تعیین وجود یک اقیانوس, نقشه تمامیت سطح و با استفاده از یک دوربین برای ارزیابی فعالیت plumes. به دو مفهوم مطالعات انتخاب خواهد شد توسط تابستانی 2021 با راه اندازی در حال حاضر قرار است در ماه اکتبر سال 2025 است.

تریتون می تواند به خصوص مفید با توجه به رفتار غیر معمول. این مدار در مقابل نپتون جهت. آن ionosphere 10 برابر فعال تر از هر ماه در سیستم. سطح آن به طور مداوم تجدید و آن را خاص چه درایوهای plumes. ویجر 2 در چرخش توسط Triton در راه خود را خارج از منظومه شمسی, اما آن را تنها تجسم 40 درصد از ماه. نیزه سه شاخه می تواند پر در بسیاری از شکاف.

آن را به یک زمان طولانی قبل از این داده ها می آید از طریق. نپتون است که نزدیک به 2.8 میلیارد مایل دور و نیزه سه شاخه نیست انتظار برای قرار ملاقات گذاشتن با تریتون تا 2038. هنوز هم وجود دارد یک انگیزه قوی برای راه اندازی ، این ممکن است ناسا را بهترین فرصت برای مطالعه plumes — اگر خورشید به موقعیت ممکن است به نگاه خوب برای یک قرن.

در این مقاله: ناسا نپتون تریتون, فضا, علم, trident, اخبار, دنده فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن