خرید رپورتاژ

Porsche Taycan
روبرتو بالدوین / Engadget

پورشه Taycan EV ظاهرا آمده در چهار مدل به جای فقط سه مانند لوکس خودروساز ابتدا اعلام کرد. در مصاحبه با مجله Car, R&D, رئیس,,,, Dr Michael Steiner گفت: ورود به سطح Taycan خواهد شد پیوستن به اواسط محدوده 4S توربو و توربو S.

از آن خواهد شد یک دو چرخ خودرو برای بازار است که لازم نیست چهار چرخ دیسک — “مکان های مانند چین که در آن شرایط آب و هوا معنی است که شما به آن نیاز نیست,” او گفت:. در ضمن این خودرو دارای یک باتری کوچکتر آن را به عنوان مناسب که ممکن است برای یک پورشه EV. اواسط محدوده 4S به عنوان Autoblog , یادداشت های یک 79.2-kWh باتری با 252 کیلومتر از محدوده.

متاسفانه اشتاینر حاضر به تایید یک قیمت را برای ورود به سطح Taycan اما از آن خواهد شد ارزان تر از $100,000 4S مدل و قطعا هزینه بسیار کمتر از $150,000 top-of-the-خط انواع. خودرو انتظار دارد این خودرو می شود در ابتدا در دسترس در چین قبل از ورود به بریتانیا در سال 2021.

در این مقاله: پورشه taycan, EV, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو