پلیس ادعا سالمندان از معترضان ‘افتاد و سقوط کرد قبل از ویروسی تصویری در معرض دروغ


پلیس در بوفالو, نیویورک منتشر شد بیانیه ای در روز پنج شنبه ادعا کردند که یک مرد مسن بود که در اعتراض به خشونت پلیس بود “افتاد و سقوط کرد” در مقابل Buffalo City Hall قبل از اینکه به بیمارستان منتقل. اما این همه تغییر که تصویری رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی نشان از 75 سال بوده است تحت فشار قرار دادند توسط پلیس. ناشناس که به نظر می رسد خونریزی از گوش او گزارش شده است که در “جدی اما وضعیت با ثبات است.”

تبلیغات

“پلیس می گویند یک فرد 5 دستگیر شد طی یک زد و خورد با معترضان دیگر و همچنین با متهم رفتار آشوبگرانه. در طی این زد و خورد مربوط به معترضان یک نفر مجروح شد که او افتاد & کاهش یافت” یک بوفالو یک سخنگوی پلیس در بیانیه ای گفت به دست آمده توسط یک خبرنگار محلی در 8:50 بعد از ظهر

احتمالا پلیس بیانیه نوشته شده است در سوم شخص به طوری که رسانه های خبری محلی فقط می توانید کپی و چسباندن ادعای خود را بدون مجوز. اما اولیه پلیس بیانیه ای را به سادگی درست نیست که هر کسی می توانید از تصویری که برای اولین بار ارسال شده به توییتر در 9:13 p. m. ETکمتر از یک ساعت و نیم پس از بوفالو PD نهفته است.

سالمندان مرد به سادگی نمی سفر و سقوط. او با خشونت راندند توسط پلیس فقط در آخرین نمونه از خشونت پلیس علیه تظاهرکنندگان در اعتراضات بین المللی پس از کشتن جورج فلوید 46 ساله در مینیاپولیس, توسط افسر پلیس سفید در روز یادبود.

تبلیغات

ویدیو دستگیر شد کارمند WBFO محلی NPR وابسته و منتشر شده به توییتر قبل از گسترش در سراسر سیستم عامل های مختلف از جمله Facebook, YouTube و Instagram. این ویدئو در حال حاضر بیش از 43 میلیون بازدید در توییتر به تنهایی که از صبح روز جمعه.

تصویر از مرد مسن خونریزی در پیاده رو نگران کننده است اما آنچه حتی بیشتر نگران کننده است این است که هیچ یک از افسران پلیس به نظر می رسد به کمک به او. یک افسر باعث می شود یک حرکت به ظاهر کمک کند اما یکی دیگر از پلیس می کشد او را در یکی از سنگدلانه ترین چیزهایی که تا کنون گرفته شده است ،

هیچ یک از دیگر افسران کمک 75 سال به عنوان خون هرچه از گوش حرکت به جز دست خود را به آرامی رها را به سمت خود.

تبلیغات

بوفالو پلیس نه با صدور بیانیه ای اعتراف است که آنها دروغ در مورد این حادثه اما بوفالو شهردار بایرون W. Brown منتشر شده خود را در بیانیه ای گفت که دو نفر از افسران پلیس شده اند به حالت تعلیق بدون پرداخت.

“امشب پس از یک درگیری فیزیکی بین دو گروه از معترضان شرکت کننده در تظاهرات غیر قانونی فراتر از مقررات منع رفت و آمد دو بوفالو افسران پلیس را زدم یک 75 ساله” براون گفت.

تبلیغات

“قربانی است که در ثبات اما بیماری جدی در ECMC. من عمیقا آشفته از این ویدئو به عنوان بوفالو کمیسر پلیس بایرون Lockwood. او کارگردانی فوری رسیدگی به این موضوع و دو مامور شده اند به حالت تعلیق بدون پرداخت” براون ادامه داد.

تکان دهنده, هیچ یک از افسران دستگیر شده اند چیزی است که قطعا اتفاق می افتد اگر این حمله خشونت آمیز مرتکب شد توسط افرادی که نبود پلیس. فرماندار نیویورک اندرو کومو توییتی اواخر شب گذشته که این حادثه بود “غیر قابل توجیه و کاملا ننگین” و “افسران درگیر باید بلافاصله به حالت تعلیق در انتظار یک تحقیق رسمی.”

تبلیغات

وجود دارد زوایای مختلف گرفته شده از این حادثه از جمله یکی از محلی وابسته به ABC WKBW. و در عین حال WKBW کاهش یافته و به درجه کامل و تصویری برای برخی از این دلیل در طول شب گذشته پخش.

“ما در حال توقف تصویری قبل از خون به نظر می رسد از پشت سر او” WKBW سخنگو جف روسیه توضیح داد: در یک بخش که در حال حاضر در دسترس در یوتیوب. این خنده دار چگونه اخبار تلویزیون محلی رسانه دریافت در رابطه با خشونت تصاویر وقتی پلیس به سرزنش.

تبلیغات

پلیس همچنان به تهدید و ارعاب معترضان مسالمت آمیز در خیابان های آمریکا, با تعداد بی شماری از فیلم های جدید از خشونت پلیس در حال ظهور یک شبه. در لس آنجلس, پلیس, صلح آمیز, ضرب و شتم معترضان با باتوم در Fairfax منطقهو در پلیس نیویورک گزارش بازداشت خنثی حقوقی ناظران. پلیس همچنین wailed مسالمت آمیز معترضان در فیلادلفیا.

تبلیغات

وجود دارد بیش از حد بسیاری از موارد خشونت پلیس به سند در این نقطه به عنوان قانونگذاران جمهوریخواه کنگره تماس برای حتی شدیدتر تاکتیک در برابر معترضان. سناتور تام پنبه حتی در زمان این فرصت را به تماس با خشونت نظامی سرکوب در صفحات نیویورک تایمز—در سالگرد تظاهرات میدان تیان آن من در چین ،

ایمن ماندن در خارج وجود دارد, دوستان است. هنوز هم وجود دارد یک بیماری همه گیر میشه و پلیس تنها رفتن به سرکوب سخت تر به عنوان آنها را نشانه خود را از رئیس جمهور تهمت سفید supremacist که بیشتر فاشیستی ، کاخ سفید در حال حاضر استادانه درست شده شمشیربازی خارج و بیش از 4000 سرباز گارد ملی نامیده شده است در به واشنگتن به عنوان تهمت شخصی پناهگاه محافظ.

تبلیغات

Protesters gather to march on June 04, 2020 in Merrick, New York.

معترضان به جمع آوری مارس در ژوئن 04, 2020 در مرریکک, New York.
عکس: گتی ایماژ

این تظاهرات در حال رفتن به دور در هر زمان به زودی پس همچنین به یاد داشته باشید که این یک ماراتن است نه یک دو سرعت. تمام جهان در حال تماشای و جهانی توده ها در کنار آمریکا معترضان. پلیس همچنان به تهدید و ارعاب به طور متوسط آمریکایی ها اما شما نه تنها با اعتراضات از نیوزیلند به فرانسه به سوئد اصرار دارد که سیاه و سفید زندگی می کند واقعا مهم است.

تبلیغات

مردم ایران یک چیز زیبا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>