پلیس خاویار پیک در, بیل د Blasio را با وجود مقررات منع رفت و آمد ضروری کارگر وضعیت

تصویر: پیتر هس (توییتر)به عنوان شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio را حکومت نظامی تحمیل شده به راحتی در زمانی که

توسط DOSTEMANSALAM در 16 خرداد 1399
Illustration for article titled Police Arrest Caviar Courier During Bill de Blasios Curfew Despite Essential Worker Status
تصویر: پیتر هس (توییتر)

به عنوان شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio را حکومت نظامی تحمیل شده به راحتی در زمانی که معترضان به خیابان آمده اند به تقاضای پایان دادن به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی—همچنان به نتیجه معکوسبه نظر می رسد NYPD است که در حال حاضر دستگیر و حتی ضروری کارگران که مجاز به ادامه انجام شغل خود را.

تبلیغات

شهر نیویورک نهاد مقررات منع رفت و آمد در این هفته روزهای بعد از تظاهرات مسالمت آمیز قتل جورج فلوید در مینیاپولیس توسط پلیس. در اصل ابتدا در 11 p. m. روز شنبه این شهرستان پس از آن تمدید مقررات منع رفت و آمد به هفته آینده و ضربه مقررات منع رفت و آمد تا سه ساعت به 8 p. m. در حالی که شهردار فرمان اجرایی را دولت است که مقررات منع رفت و آمد اعمال را به "افراد رفت و آمد [sic] و از کار ضروری و انجام کار ضروری" است که شامل مواد غذایی و تحویل.

این بود که آشکارا از دست داد در NYPD که فیلم برداری شد دستگیری یک خاویار تحویل کارگر که کیسه به وضوح تعیین شده فرد کار می کنند.

تبلیغات

این ویدئو را به اشتراک گذاشته بود به توییتر شنبه شب توسط روزنامه نگار پیتر هس (که یکی از همکاران سابق). در این ویدئو چند از افسران پلیس دیده می شود بازداشت این کارگر در حالی که فرد خاویار تحویل کیسه های استوار بعدی به یک دوچرخه است. این ویدئو گرفته شده توسط یک دوست, هس که خواسته نمی شود شناسایی بیش از ایمنی و مقابله به مثل میکنند.

جداگانه ویدیو نشان می دهد که پلیس دستگیری یک خاویار پیک—روشن نیست اگر آن را همان حادثه اما به نظر می رسد—که با پیک به وضوح شنیده گفتن پلیس "من حتی انجام هر کاری. آن را به من می گوید در این برنامه که من می توانم به شما نشان می دهد بچه ها چیزی." آستانه قبلا گزارش شده در این ویدئوها.

تبلیغات

NYPD را بلافاصله بازگشت درخواست های مکرر برای نظر. اما یک سخنگوی این گروه گفت: در آستانه که "پلیس بازداشت مرد, تایید اعتبار خود را و او آزاد شد." معلوم نیست اگر دیگر تحویل کارگران دستگیر شده بودند شب گذشته اما ما نیز دیده می شود دیگر محافظت کارگران مانند روزنامه نگاران و حداقل یک حقوقی ناظر به بازداشت و مورد ضرب و شتم و یا در غیر این صورت مورد آزار و اذیت توسط NYPD.

در بیانیه سخنگوی DoorDash گفت: این شرکت بود "جمع آوری اطلاعات" در مورد این حادثه.

تبلیغات

"ما نگران گزارش می دهد که یک پیک به نظر می رسد و دستگیر شده است در این شب در شهر نیویورک در مدت کوتاهی پس از حکومت نظامی" این سخنگو گفت. "در این شهر حکومت نظامی سفارش غذا تحویل کارگران تلقی 'ضروری و مجاز به سفر به و از کار و در حین انجام کار خود را در حالی که حکومت نظامی در اثر است. ما در حال جمع آوری اطلاعات هستند و در تماس با مسئولان شهرستان برای تعیین چه برخوردی. ضروری کارگران باید قادر به تکمیل کار خود و احساس امن و مطمئن در حالی که انجام این کار, و ما در حال آماده به ارائه آنها را با پشتیبانی ما."

شرکت نکرد اما در پاسخ به تحقیقات بیشتر در مورد به طور خاص چگونه آن را برنامه ریزی شده برای حمایت از کارگران و یا اینکه آیا آن را به برنامه اقدام قانونی علیه این شهر برای NYPD دستگیری یک کارگر برای تلاش به انجام کار خود را—که دوباره است تحت حفاظت این کار ضروری طبقه بندی.

تبلیغات

وقتی پرسیده شد که برای توضیح بیشتر به طور گسترده در مقررات منع رفت و آمد در محل و همچنین موقعیت شرکت در تظاهرات اخیر آشکار در شهرستانها در سراسر کشور, سخنگوی در پاسخ تنها گفت که DoorDash بود "خیاطی عملیات بر اساس راهنمایی های ما را دریافت کرده اند از دولت ها از جمله تعلیق خدمات به اطاعت از حکومت محلی یا کاهش ساعت برای ایمنی از جامعه ما است." شایان ذکر است که این پاسخ مبهم و امتناع از پاسخ به سوالات مربوط به دستگیری یکی از DoorDash خود کاملا تعجب آور که از یک شرکت است که در طول تاریخ نشان داد آن را می کند نه به گه در مورد کارگران آن است.

شهردار de Blasio, در ضمن توییتی درست پس از نیمه شب پنجشنبه شب گفت: او می خواهم صحبت با کمیسر پلیس درموت شیا در مورد "نگران تصویری از یک کارگر تحویل دستگیر شده توسط پلیس در حالی که انجام کار خود را. این قابل قبول نیست و باید متوقف شود. تحویل مواد غذایی است که کار ضروری است و معاف از مقررات منع رفت و آمد."

تبلیغات

اگر تنها وجود دارد کسی—هر کسی!—که می تواند چیزی در مورد دستگیری کارگران ضروری و مستند بیش از حد از زور توسط پلیس علیه معترضان خواستار پایان دادن به خشونت پلیس. هر کسی ؟ حتی شهردار مسئول این نابسامانی را که دختر بود به تازگی doxxed توسط یک NYPD اتحادیه ؟ لعنتی خوب خدا.

تبلیغات

به دنبال راه هایی برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ؟ اتمام این لیست منابع توسط خواهر ما سایت Lifehacker راه هایی برای درگیر شدن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن