کلیپ رفتن رول از راه دور حمله می گذرد را به حملات بیشتر در دسترس از صفحه اصلی

کلیپ رفتن بازیکنان در حال حاضر قادر به دسترسی raid جنگ از راه دور به عنوان ضربه های تلفن همراه همچنان به اضافه کردن ویژگی های جدید است که برای یک تجربه بهتر در هنگام بازی از صفحه اصلی.

بزرگترین به روز رسانی از توسعه دهنده Niantic است یک آیتم جدید به نام از راه دور حمله پاس است که در حال حاضر در دسترس در گوگل بروید‘s در بازی فروشگاه. این اجازه خواهد داد که مربیان برای پیوستن به نزدیکی حملات بدون اینکه در محل فیزیکی. محدودیت از 20 نفر در حمله هنوز هم صدق می کند و کاربران تنها قادر خواهد بود برای نگه داشتن نامشخص تعداد محدودی از یکی استفاده می گذرد در یک بار.

این کنترل از راه دور حمله پاس باقی خواهد ماند در گوگل بروید و پس از coronavirus همه گیر به پایان می رسد اما Niantic در حال برنامه ریزی برای تغییر چگونه آن را در عمل در ماه های آینده. از راه دور مربیان در حال حاضر همان قدرت حمله به عنوان کسانی که در حمله به محل, اما این در نهایت تغییر به طوری که کسانی که از لحاظ جسمی وجود داشته باشد یک مزیت است. توسعه نیز در حال کار برای اضافه کردن در توانایی برای دعوت از دوستان از راه دور به همان raid.

جدید بسته نرم افزاری شامل سه دور افتاده حمله می گذرد در حال حاضر در دسترس برای یک PokéCoin. اضافی از راه دور حمله می گذرد هزینه 100 PokéCoins هر, و بیشتر بسته نرم افزاری از سه هزینه 250 PokéCoins. در حال حاضر هزینه های $1 به دریافت 100 PokéCoins.

بازیکنان همچنین نمی خواهد که به سفر به PokéStops به عنوان اغلب. هر شب کاربران با یک میدان باز تحقیقات اسلات خواهد یک کار جدید بدون نیاز به چرخش در یک PokéStop. بر خلاف منظم زمینه فعالیت های پژوهشی پارسه قادر خواهد بود برای تکمیل این کارهای منحصر به فرد از هر مکان. مربیان’ buddy گوگل را به طور خودکار به مکان های اطراف به بهانه هدیه بنابراین مردم می توانند در تماس ماندن با دوستان و به اشتراک گذاری آیتم ها.

تأمین انرژی گوگل در گوگل بروید نیز کمتر وقت گیر به عنوان بازیکن قادر خواهد بود برای خوراک گوگل تمام آب نبات و استارداست مورد نیاز در یک بار. این کیفیت از تغییر در زندگی می رسد در کنار توانایی پشته اثرات قطعات ستاره خوش شانس, تخم مرغ بخور, که به طور معمول نیاز به صورت دستی باعث شده هر 30 دقیقه.

پیشرفت های دیگر عبارتند از یک تمیز کننده نبرد رابط کاربری آن را تغییر دهید, چگونه سلامت میله ظاهر می شود و نشان می دهد گوگل انواع. در بازی فروشگاه آیکون را نیز نشان می دهد یک اعلان هنگامی که جعبه و اقلام دریافت به روز رسانی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر