چگونه برای تغییر پس زمینه خود را در مایکروسافت تیم

اگر سازمان شما با استفاده از مایکروسافت تیم شما احتمالا با استفاده از آن به عنوان شما بروید به ابزار برای کن

توسط DOSTEMANSALAM در 11 اردیبهشت 1399

اگر سازمان شما با استفاده از مایکروسافت تیم شما احتمالا با استفاده از آن به عنوان شما بروید به ابزار برای کنترل از راه دور محل کار یا سریع تیم نشست. تیم می تواند پیچیده تر از ابزار چیزی شبیه به زوم و یا اسکایپ و نه همه از ویژگی های آن را بلافاصله آشکار مانند تغییر پس زمینه خود را. این بدان معنی نیست که شما نمی توانید آن را انجام دهید, اگر چه, و ما در اینجا به شما نشان دهد چگونه.

تغییر پس زمینه قبل از جلسه

راه اندازی تیم و در انتظار یک دیدار آغاز شد ؟ شما می توانید تغییر پس زمینه خود را در حال حاضر! در اینجا چه باید بکنید:

مرحله 1: باز کردن افکت های پس زمینه. قبل از پیوستن به یک تیم, تصویری, شما به راحتی می توانید این آیکون فقط به سمت راست از میکروفون خود را تغییر دهید. به نظر می رسد مانند یک فرد نشسته در مقابل یک پس زمینه استاتیک. اگر شما نمی بینید این گزینه را بر روی دستگاه خود را انتخاب کنید و سپس تنظیمات به نگاهی نزدیک تر است.

مرحله 2: یک طرف پنجره باید در حال حاضر پاپ باز کنید در سمت راست از روی صفحه نمایش خود را. این همه از خود افکت های پس زمینه. اولین گزینه "بان کی مون" نماد خود را بازگرداندن صفحه نمایش واقعی خود را در پس زمینه اگر شما می خواهید. گزینه دوم در بالای یک اثر تاری که با استفاده از هوش مصنوعی با تکنولوژی به سادگی تاری پس زمینه خود را و همه چیز را به جز صورت خود را. اگر شما لازم نیست که بسیاری از پس زمینه تنظیمات و فقط می خواهید برخی از حفظ حریم خصوصی (و یا شما فقط می خواهید برای مخفی کردن ظروف سرباز یا مسافر) را قادر می سازد تاری است که یک راه سریع و آسان برای تغییر پس زمینه خود را.

مرحله 3: اگر شما مانند نگاه آبی و ترجیح می دهند را انتخاب کنید یک پس زمینه اسکرول پایین در زمينه اثرات پنجره به شما نشان می دهد تمام تصاویر است که شما می توانید به عنوان پس زمینه خود را. بسیاری از آنها فقط پایه سفید اتاق که نمی شود هر حواس پرتی, اما هم وجود دارد بسیاری از صحنه های طبیعت و مناظر فانتزی به انتخاب از. هنگامی که شما در پیدا کردن یکی از شما می خواهم شما می توانید پیش نمایش را فشار دهید در پایین ببینید که چگونه آن را نگاه کنید در روی صفحه نمایش خود را. مایکروسافت به ذکر است که آنها ممکن است اضافه کردن توانایی خود را به استفاده از تصاویر به عنوان پس زمینه, اما در حال حاضر این است که یک موجود از ویژگی های.

گام 4: هنگامی که شما در پیدا کردن یک پس زمینه که دوست دارید را انتخاب کنید اعمال می شودو خواهد شد که تغییر پس زمینه خود را برای جلسه آینده.

تغییر پس زمینه در طول یک جلسه

اگر شما در حال حاضر آغاز شده تصویری جلسه, نگران نباشید! شما هنوز هم می تواند درخواست یک اثر پس زمینه هر زمان که شما می خواهید آن را فقط یک کمی متفاوت روند.

مرحله 1: نگاه خود را کنترل نوار برای تیم های بر روی صفحه نمایش. این آیکون برای دوربین و میکروفون ، با کلیک بر روی سه نقطه برای دسترسی به تنظیمات بیشتر.

مرحله 2: هنگامی که شما تنظیمات اضافی پاپ تا به دنبال گزینه ای است که می گوید نشان می دهد افکت های پس زمینه. آن را انتخاب کنید. این باز خواهد شد تا همان سمت پنجره که ما در مورد صحبت کردیم برای ما دستورالعمل قبلی.

مرحله 3: همان گزینه های در دسترس شما خواهد بود در حال حاضر شامل گزینه ای برای محو کردن صفحه نمایش. اما پس از خود تصویری نشست در حال حاضر شروع به پیش نمایش دکمه است مهم تر از همیشه (به خصوص اگر افراد دیگر در جلسه). استفاده از پیش نمایش به چرخه را از طریق پس زمینه شما می خواهم بهترین ها را تا زمانی که شما پیدا کردن یکی از سمت راست — این را برای جلوگیری از تغییر پس زمینه در این ویدئو کنفرانس خود را. هنگامی که شما پیدا کردن یکی که کار می کند را انتخاب کنید اعمال می شود شروع به استفاده از آن.

مهم سازگاری داشته باشید

اگر شما به دنبال این دستورالعمل و با دیدن هر یک از گزینه های ما در حال صحبت کردن در مورد آنها ممکن است در دسترس شما خواهد بود. مطمئن شوید که دستگاه شما به روز شده است و اعمال هر گونه تغييرات تیم اگر آنها در دسترس هستند. اگر شما هنوز هم نمی توانید ببینید هر ابزار برای تغییر پس زمینه خود توانایی ممکن است در خود دستگاه خاص اگر چه شما هنوز هم باید گزینه ای برای محو کردن پس زمینه خود را (که از ویژگی های معرفی شده در سال 2018). اگر شما تبدیل به یک جایگزین دستگاه مانند یک کامپیوتر رومیزی شما باید قادر به دسترسی کامل پس زمینه ویژگی های.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن