مختلف سال برای مسخره پیش نویس است. حتی به خوبی متصل بچه ها از دست این سال است. یکی متصل مرد به من گفت که او فکر می کند آن را به دلیل Pro روز یک چشمه از تبادل اطلاعات برای sidling پیشاهنگی و GMs و مربیان هر بهار و کسانی که مینی پرسنل کنوانسیون روده خاموش توسط لیگ مارس 12. خیلی چیزهای دیگر اتفاق می افتد را با نگرانی تعقیب کردن مایک Mayock به مقایسه یادداشت ها بر روی گیرنده رتبه بندی.

بهانه ای هستند برای بازنده که من زمانی که من NFL mock draft سال 2020 است شمارش اواخر پنج شنبه شب. در اینجا ما برای دور اول:

1. Cincinnati—جو نقب زدن, QB, LSU

به عنوان نقب زدن whiled دور در دقیقه در خانه در هفته گذشته در جنوب شرقی اوهایو—پرتاب برخی به یک زن و شوهر از آتن تنگ پایان رفقا تماشای “دفتر” و بازی بازی های ویدئویی—وجود دارد به نظر نمی رسد خیلی رمز و راز در مورد سرنوشت خود را. مربی زک تیلور گفت: Dan Patrick هفته گذشته “نمی آید” مانند Bengals تجارت خواهد شد را انتخاب کنید. بنابراین برای نقب زدن به زمین با خانه-دولت تیم.

حالا سوال: آیا او آماده بازی روز افتتاحیه در هر زمان است ؟ آخرین زمان نقب زدن بود و در این وضعیت او منتقل به LSU در تابستان 2018 گزارش به تابستان تمرین Aug. 4 و شروع LSU بازکن چهار هفته بعد. او تمام 28 LSU بازی در ’18 و ’19 و برنده Heisman و ملی عنوان آخرین فصل است. بنابراین او یاد بگیرند سینسیناتی جرم عملا این بهار من نمی شود جای تعجب نیست اگر او را در حال حاضر آغاز شده و حتی ممکن است در دیدار با اهداف بالا A. J. سبز و تایلر بوید تا ماه اوت. البته بهترین نیست برای نقب زدن و یا Bengals. اما نقب زدن صرف در سال گذشته باد دور لوئیزیانا SEC ملت. هیچ چیز به نظر می رسد بسیار به زحمت او را. من پول را در او شروع از پرش در سینسیناتی.

2. واشنگتن—تعقیب جوان لبه حمله کننده Ohio State

پس از سرود ملی و برخی از (بهترین حدس من) کنسرو booing از خانه محدود راجر Goodell زنده از زیر زمین خود را در نیویورک انتظار 20 دقیقه از صفر درام. تا آنجا که واشنگتن در تلاش برای ایجاد یک بازار دوم برای انتخاب در پیش نویس توا Tagovailoa را ران و امضای Kyle آلن خراب است. واشنگتن نباید overthink. ساختمان NFC بهترین پاس-راش شرق شهرستان سانتا کلارا (جوان Montez عرق و شاید دامپزشک Ryan Kerrigan) راه برای رفتن برای یک تیم است که نیاز به پیروزی یک خسروانه علامت-خاموش کردن فن پایه.

3. میامی (تجارت با دیترویت)—جاستین هربرت کارفرمایی اورگان

این خنده دار است. آیا میامی باعث می شود که تجارت یا نه, من فکر می کنم میامی و دیترویت را همان میدارد. من فکر می کنم برای آرامش خاطر و برای جلوگیری از هر کسی از دخالت آنها دلفین ها خواهد بود هوشمند برای مقابله 39 کلی انتخاب به دیترویت به حرکت دو اسلات اینجا. به هر حال من نمی دانم اگر هربرت رفتن به میامی را انتخاب کنید. من انتخاب بر اساس میامی انتخاب برای رفتن محافظه کار در اینجا به جای تلاش برای ضربه سه گانه در فاصله چیدن توا Tagovailoa. از آنجا که دلفین ها یک کار خوب انجام داده پنهان کردن نیت خود را, من نمی خواهد شوکه یا راه—اگر آنها مخاطره آمیز راه با توا و یا اگر آنها تکرار 2006 و امن تماس با هربرت. Daunte Culpepper در, 2006; هربرت سال 2020 است. و آنها را امید آن است در نتیجه بهتر است در این زمان. تئوری من این است که Tagovailoa شده اند را انتخاب کنید او را جابجا او هیپ ماه نوامبر گذشته. اما اگر از آن است که هربرت او را وادار به نشستن پشت یک نرم افزار حرفه ای رایان فیتزپاتریک برای یک سال یا بیشتر از یک سال بود در موقعیت را در حالت نرمال 2021 فصل است.

4. New York Giants—تریستان Wirfs مقابله آیووا

من شرط می بندم می 25 های مختلف رتبه بندی از پنج تکل روی 32 پیش نویس NFL تخته—Wirfs, Jedrick بخواهد از آلاباما, Mekhi Becton از لوئیزویل اندرو توماس گرجستان جاش جونز هوستون. غول راه خواهد تجارت را برای یک پیشنهاد خوب; دیو Gettleman گفت: هیچ پیش نویس معاملات برای مدت طولانی, اما در این سال آن در 10 صفحه به من بگویید او قطعا می خواهم آن را انجام دهد. من فکر نمی کنم وجود یک خواست بزرگ برای حرکت به بالا. غول نیاز به مقدار زیادی از کمک در دفاع, و شما احتمالا می تواند در دفاع از بني اسرائيل سیمونز انتخاب کنید در اینجا. اما این Gettleman خود را از روز جمعه: “شما می دانید من تئوری. آن را بسیار دشوار است برای Saquon [Barkley] برای اجرای توپ اگر او ندارد ، آن خواهد بود دشوار است برای دانیل [جونز] به پرتاب توپ هنگامی که او را بر روی پشت خود را. ما همچنان به ساخت جرم خط.” مخفی فلمینگ است که این گروه کمک مناسب برای مقابله با, نیویورک, اما او را بیشتر به احتمال زیاد نوسان مقابله و بیمه با 26 شروع می شود شش سال. Wirfs یا Jerrick بخواهد از آلاباما به احتمال زیاد بازی حق دور در سمت راست برای مقابله با نیویورک.

5. دیترویت (تجارت با میامی)—جف Okudah, cornerback Ohio State

هنوز مطمئن شوید که بازگشت دیترویت اما بیایید می گویند شیرها GM باب کوین معاملات سوم به طور کلی برای انتخاب پنجم و 39. اکثر شیرها’ طرفداران جیغ و می گویند: “کوین باید بدست یکی دیگر از میامی اولین سرآمد یا در 18 یا 26.” من قصد دارم به درخواست شما این شیرها طرفداران: اگر من به شما گفت که قبل از این پیش نویس که شما می توانید از خروج آخر هفته با CB1 در اولین انتخاب (Okudah), RB3 (ویسکانسین Jonathan Taylor) در دوم و G1 (لوئیزیانا رابرت هانت) در سوم خواهد شما انجام می شود دانلود آکروبات در مورد آن ؟ کسب 39 کلی انتخاب کنید در حالی که هنوز حصول اطمینان از شما می خواهم گوشه شما می خواهید به احتمال زیاد اجازه می دهد که.

آخرین نکته: در اولین پیش نویس در Carolina Panthers, تاریخ, GM لایحه Polian معامله کردن با سینسیناتی از یک تا پنج در دور اول به دست آورد و 36 انتخاب کنید (تنها) در بازگشت. Polian ندارد یکی دیگر از گزینه تجاری و او نمی خواست به پرداخت این بازیکن او واقعا می خواست کارفرمایی کری کالینز اول-انتخاب پول. بنابراین او بازیکن او می خواهم گرفته اند در یکی کالینز پنجم و تا به حال یک جایزه دور دوم انتخاب کنید. نکته این است که گاهی اوقات شما را به یک معامله حتی اگر آن را به یک تجارت نمودار می گوید شما باید دلیل این که شما در حال رفتن برای بهبود تیم خود را با انجام آن.

6. لس آنجلس شارژر—اندرو توماس مقابله با گرجستان

به مدت چهار روز تا 4 بعد از ظهر یکشنبه من تا به حال توا Tagovailoa در این نقطه است. من واقعا نمی دانم اگر جنرال موتورز تام Telesco را دوست دارد به خوبی زخم Tagovailoa به اندازه کافی به او را. او ممکن است و آن را حس. این شارژر در یک megastar بازار و آنها یکی نیست در فهرست و توا بلافاصله تبدیل به بیلبورد در 405 صاحب دین Spanos دوست دارم.

اما من ساخته شده سوئیچ برای یک زن و شوهر از دلایل. آنتونی لین نمی view—حداقل در حال حاضر—Tyrod تیلور به عنوان یک پل کارفرمایی. او فکر می کند او می تواند خوب NFL استارت. و با کسب و کار کنار فوتبال بنابراین در هوا در سال 2020 به دلیل همه گیر من فکر می کنم آن مهم تر برای ساخت بهترین تیم فوتبال جای بهترین طرح بازاریابی. این شارژر دارای 31 ساله Bryan Bulaga—که از دست رفته 13 بازی در سه سال گذشته در یکی از تکل و دیگر هیچ جامد در فهرست. من از شنیدن این شارژر در حال برنامه ریزی برای استفاده از Bulaga در حق مقابله با. بنابراین آنها کاملا برهنه در سمت چپ خط و در اینجا اولین-تیم آمریکا و مقابله با چپ از SEC نشسته وجود دارد برای آنها. یک Telesco تیم بود به طوری بیبهره از بلوک های ساختمان در مقابله با خوب نیست. و شارژر را دوست داشتم توماس حلال دو سال به سمت چپ در مقابله با گرجستان در برابر بالاترین سطح رقابت در کالج بازی در طول پاییز و زمستان.

اگر آن را می رود به این ترتیب این نوع از تصمیم گیری است که تعریف مشاغل—Telesco و توماس . . . و حتی توا.

7. کارولینای—جرثقیل قهوه ای دفاعی در مقابله با Auburn

مرد. خواهد پلنگ تصویب توا? من میگویم چرا که آنها می خواهم را به $20 میلیون, فلیپ فلاپ ضربه به تخلیه عروسکی بریج بعدی offseason . . . و آنها واقعا مانند بریج. به علاوه پلنگ را کشت و عمده نیاز در دفاع. آنها می توانند C. J. Henderson اینجا و خوشحال به خاطر ناامید گوشه ای نیاز دارید. اما این تیم در حال مرگ است در داخل کشور خط دفاعی و همه شما باید انجام دهید این است که تماشای چند جرثقیل قهوه ای نقش به دانستن آنچه مهم است علاوه بر این او می شود. وجود دارد یک بازی که در آن او مرد-برابر-پسران یک LSU گارد و جو نقب زدن است بنابراین متلاطم توسط شبح قهوه ای که او می افتد پایین قبل از قهوه ای باعث می شود آن را به او در backfield.

بنابراین چند نفر در لیگ می گویند آنها کمی پایین قهوه ای به دلیل so-so ترکیب عملکرد. اما من نمی بینم که توقف هوشمند تیم در 10 صفحه از او دفاعی محور به مدت شش یا هشت سال. Panthers هم دوست دارم اشعیا سیمونز.

8. آریزونا—اشعیا سیمونز, دفاعی, بازیکن, Clemson

این برای اولین بار در پیتر کینگ Mock Draft تاریخ است. من هرگز قبل از برچسب یک بازیکن “بازیکن دفاعی.” سیمونز بازی های برگزار شده است قوی ایمنی cornerback اسلات گوشه داخل linebacker و خارج linebacker و او به احتمال زیاد برای رفتن به یک هیبرید ایمنی/linebacker/edge بازیکن در NFL. می تواند غریزی عبور-حمله کننده بیش از حد است که کاردینالز عدم در راه او تا به حال 23 فشار در 70 عبور سراسیمه. در حال حاضر کارت های دیگر نیاز دارد و سیمونز ندارد یک موقعیت منحصر به فرد. اما او بزرگ بود و غریزی کالج بازیکن.

من معتقدم GM استیو Keim فقط ممکن است در این نگاه انتخاب کنید و به یاد داشته باشید 2007 پیش نویس است. Keim, مدیر کالج سراغ در آریزونا در آن زمان بنا به گزارش ها می خواستم Adrian Peterson زمانی که کارت برداشت در شماره پنج در دور اول. اما آریزونا انتخاب به پایان رسید تا بودن مقابله با لوی براون و پترسون آمد کردن هیئت مدیره دو اسلات بعد به مینه سوتا. قهوه ای بود و یک مطلق فاجعه با آریزونا. پترسون است, خوب, بهترین از 15 سال گذشته. من همیشه دیده می شود Keim به عنوان یک انتخاب-the-best-player ، و با چندین دفاعی هدیه سیمونز او می خواهم به عنوان واجد شرایط که اگر در هشت.

9. جکسون—C. J. Henderson cornerback فلوریدا

هنوز مطمئن شوید که اگر Jags آن را انجام دهد اما من از شنیدن آنها صحبت کرده ام در مورد تجارت و به گمان من آن را برای یکی از دو گوشه در بالای CB بازار است. این خواهد بود یک جامد برای انتخاب جکسون بازسازی است. آنها از دست داده ایم تقریبا هر بازیکن دفاعی از ارزش جز Myles جک در ماه های اخیر (با franchised برگزار می گردد دفاعی پایان Yannick Ngakoue بودن خرید در این هفته بیش از حد) و اضافه کردن هندرسون خواهد آنها را به یک پتانسیل بازیکن برتر در هر سطح از دفاع پاس-حمله کننده جاش آلن linebacker جک و هندرسون در پایان دادن به عقب. چه کسی می داند که اگر جنرال موتورز دیو کالدول و مربی داگ Marrone خواهد بود برای نظارت بر بازسازی از Jags اما کسی را به انجام آن.

10. کلیولند—Jedrick بخواهد مقابله با, آلاباما,

اندرو توماس است که بازیکن مورد نظر در اینجا و قهوه ای شده اند به طور فعال تلاش برای تجاری کردن که آنها می توانند انجام دهند. این چیزی که در مورد براونز: آنها طلب میدارد و اگر می گویند میامی خواهد آمد تا از 18 به دلیل عمده باید در مقابله با من می توانید ببینید این Browns شاد بودن به حرکت کردن هشت اسلات و پیدا کردن برخی از عادلانه ارزش از میامی گنج از بالا میدارد (26, 39, 56, 70, به علاوه دو اول و دوم دور میدارد در سال 2021).

بخواهد یک مطلب حق طبیعی مقابله با, به عنوان مخالف به توماس بودن دو سال به سمت چپ در مقابله با گرجستان است. وجود دارد برخی از تیم های است که بخواهد دارای امتیاز بالا در مقابله با خوب کلاس را اگر کلیولند می شود آن را یک انتخاب خوب. او اجازه داد یک کیسه در طول دو فصل گذشته در آلاباما.

11. New York Jets—Mekhi Becton مقابله با لویی

و اجرا بر روی تکل به پایان می رسد پس از 11 میدارد راست در مورد که در آن فوتبال جهان فکر می کند آن را—با GM جو داگلاس اولین پیش نویس انتخاب به عنوان جت جنرال موتورز. Becton است که 6-7 ½ و 365 پوند است. او خواهد بود که آندره غول پیکر از شرق آسیا. “قابل توجه ترین چیز در مورد او” کالج سابق خود را مربی در لوئیزویل بابی Petrino گفت: “او می تواند معکوس-غوطه دادن.” اوه. من معتقدم که سام Darnold را در پیدا کردن قابل توجه ترین چیز در مورد چپ خود را برای مقابله با هشت سال آینده خواهد بود نگه داشتن او را پاک 16 روزهای یکشنبه هر سقوط. این خواهد بود یک جامد برای انتخاب داگلاس و نه فقط به دلیل Becton می تواند مسدود کردن خورشید. او رقابتی و چابک.

12. لاس وگاس—CeeDee بره گیرنده گسترده اوکلاهما

شاید سخت ترین تماس من تا به حال به شب یکشنبه داشتن اظهارات دور زدن توا Tagovailoa برای بره. من آن را به خاطر من می شنوم هر دو مایک Mayock و جان weather underground شیفته با پشتیبان مارکوس Mariota; اضافه کردن Tagovailoa ممکن است بهترین چیز برای 2023 اما نه چندان بزرگ برای سال 2020 است. اما آنها می تواند آن را انجام دهد. همانطور که برای بره: Mayock را دوست دارد او فکر می کند او را کامل ترین گیرنده در پیش نویس و حتی اگر من فکر می کنم weather underground به احتمال زیاد ترجیح می دهند که take-the-top-off سرعت هنری Ruggs او را خوشحال حقیقی شماره یک گیرنده که می تواند برنده همواره در برابر NFL کالیبر گوشه.

13. جدید انگلستان (تجارت با سان فرانسیسکو)—Tua Tagovailoa, کارفرمایی, آلاباما,

بنابراین Tagovailoa می تواند رها و لایحه Belichick واقعا نمی خواهید به یک کارفرمایی در حال حاضر با یک پیش نویس انتخاب در بالای 85 سال جاری و نیاز بیش از همه خود را فهرست. و واقعا: من هیچ نشانه ای هیچ در داخل اطلاعات است که می گوید او می خواهم این کار را انجام. آن را به سادگی حدس زد. اما فکر می کنم اگر شما Belichick. چرا که تیم خود را هرگز پس از اتمام 3-13 شما هرگز یک فرصت برای به دست آوردن یکی از بهترین quarterbacks در کالج بازی. تا Tagovailoa هیپ ظهور از سوکت در ماه نوامبر گذشته مجبور فوری و فوری عمل جراحی او 1/1A با متعالی جو نقب زدن به اولین انتخاب در این پیش نویس است. و شما نمی خواهید به غارت تنهاست یا تنهاست-دور دوم انتخاب از سال آینده پیش نویس است. اما شما آن را انجام دهید برای بزرگ اما pockmarked استعداد مانند Tagovailoa پنج ماه بعد از عمده جراحی مفصل ران? من نمی دانم Belichick خواهد اعتماد به نفس در او بازیکن-تهیه مهارت.

من هم نمی دانم چه جدید انگلستان orthopods را در مورد او می گویند. من نمی دانم یک احترام دکتر تیم برای یک تیم NFL که به Tagovailoa یک بار در ترکیب و من او را خواسته آنچه او فکر Tagovailoa را از گرایش به آسیب در حالی که در آلاباما—شکسته دست دو بالا مچ پا رگ به رگ شدن و دررفتگی هیپ اخیرا. این چیزی است که این پزشک تیم که در بازار برای یک دور اول کارفرمایی—به من گفت پنج شنبه:

“این تماس صدمات بخشی از بازی است. شما خودتان بپرسید ” آیا این مرد آسیب مستعد و یا آیا او روزنه او به دلیل حیاتی بازیکن در تیم خود را?’ من دیده ام چند از لگن دررفتگی در فوتبال و تجربه من این است که اگر شما از دست دادن خون به ران برای مدت طولانی به اندازه کافی دوره از زمان شما را در دردسر هستید. من فکر نمی کنم که این مورد در اینجا. به عنوان من آن را ببینید, عوارض دررفتگی ممکن است نشان می دهد تا زمانی که او را 35 اما نه زمانی که او 25.”

با احتیاط خوش بینانه ، سختی برای حق رای دادن, اما زمانی که می پرستان همیشه گرفتن یک شات در یک پتانسیل سوپراستار کارفرمایی? حتی اگر آنها تا به حال به پرتاب در سال آینده اولین طفیلی من فکر می کنم این امر می تواند خطر ابتلا به ارزش مصرف برای میهن پرستان.

14. Tampa Bay—Javon Kinlaw دفاعی مقابله با, South Carolina

شنیده ام چند چیز در اینجا—که تمپا خیلی دوست دارم کامل در حال اجرا است که می تواند گرفتن برای تکمیل تام بردی که آنها jonesing برای یک گوشه بالا. با ویتا Vea و marketo بزرگ بدن در دفاعی در مقابل آنها از جان گذشته برای یک مخل دفاعی مقابله با اینجا اما ارزش بسیار عالی است. من نیز می تواند به شما بگویم که اگر Kinlaw است در اطراف در 14 تمپا خواهد شد برخی از تماس از تیم—و نه فقط برای Kinlaw اما برای جری Jeudy و شاید هنری Ruggs. یکی از چیزهایی که Bucs دوست دارم در مورد اضافه کردن یک بازیکن تاثیر در امتداد جبهه هفت: Suh 33 و جیسون Pierre-Paul 31 و دفاعی هماهنگ کننده تاد بولز در اخلال در جیب. شما نمی توانید به اندازه کافی تاثیر بازیکنان جلو.

15. دنور—جری Jeudy گسترده گیرنده آلاباما

جان Elway به نظر می رسد در اطراف اتاق نشیمن خود را در گیلاس تپه ایجاد کرد چند spirals از Broncos پیچیده و می گوید به پیشاهنگان و مربیان افسار به او را از طریق تلفنی: “آیا شما freakin’ شوخی من ؟ Jeudy می افتد به ما در 15?” این یک هدیه او فکر می کند و آن را طول می کشد یک دقیقه برای تایپ در Jeudy و ارسال آن با Microsoft تیم های کانال به پیش نویس مرکزی. گاهی اوقات پیش نویس آبشار عجیب و غریب و باور نکردنی بیش از حد در گیرنده در این پیش نویس باعث می شود تا بسیاری از تیم ها با wideout نیاز به می گویند که آنها خواهید صبر کنید تا دوم و سوم دور. Elway می تواند به نظاره نشست و پس از یک انتخاب مثل این و فکر می کنم در مورد درو قفل Courtland ساتون Jeudy و فیلیپ لیندسی: من یک کارفرمایی من احساس خیلی خوبی در مورد دو بالا-20 NFL گیرنده های 1000-حیاط برگشت و هیچ 26 ساله است. ما خیلی خوب در انفجاری توهین آمیز موقعیت.

16. آتلانتا—K’Lavon Chaisson لبه حمله کننده LSU

بدترین مخفی نگه داشته شده در پیش نویس اتاق در اطراف لیگ: GM توماس Dimitroff می خواهد به تجارت برای یکی از دو گوشه در پیش نویس جف Okudah یا C. J. Henderson. او فقط ممکن است. او می داند متوسطه خود را به انجام بهتر از اجازه می دهد 66 درصد تکمیل, 28 touchdowns و 7.7 متری در هر عبور بازی. اما اگر آن را می رود به این ترتیب او می خواهم به احتمال زیاد یک ردیف دوم گوشه با 47 کلی انتخاب و امیدوارم که Chaisson و دانته فاولر می تواند مرتب کردن بر اساس سازگار لبه حضور خود عبور عجله گم شده است.

17. دالاس—خاویر McKinney, ایمنی, Alabama

معاملات پایین کم به دور و یا حتی به دور دو و میشیگان مرکز کسر رویز به عنوان یک دراز مدت جایگزینی برای بازنشسته تراویس فردریک تعجب نیست که من. اما وجود یک سوراخ بزرگ در ایمنی است که باید پر شود و مککیننی را بالا ایمنی در اکثر تخته (عذر خواهی اعطای Delpit). مککیننی مطمئن tackler مهارت در پوشش و یک بازیکن بسیار هوشمند. او نوع back-end بازیکن است که می تواند رهبر یک نیازمند ثانویه برای پنج یا شش سال.

18. میامی—A. J. Epenesa لبه حمله کننده آیووا

ممکن است کمی از رسیدن به برای یک سال, آیووا, استارت, اما این است که باید موقعیت و Epenesa جامد فرد و مولد بازیکن با 22, کیسه و کیسه و 31 تکل برای از دست دادن بیش از دو فصل است. شما می خواهم برای دیدن او سریع تر از 5.04-ثانیه در 40 اما چنین داستان از این سال را به لبه-راش جمعیت. آن را فقط خوب است. او می تواند به خوبی مربی در برایان Flores,’ طرح و از او می خواهم که یک مربی بسیار خوبی در Kyle ون Noy.

19. لاس وگاس—Kristian Fulton cornerback LSU

پس از دو گوشه به بقیه در حال در آغوش گرفتن گودال mosh. فولتن است PFF عزیزم امتیاز 12-بهترین بازیکن در پیش نویس—پیش از C. J. Henderson, جرثقیل قهوه ای و Javon Kinlaw—و انتهایی تنها جف Okudah در cornerback کلاس. او می افتد به کلاس از بازیکن GM مایک Mayock را دوست دارد: big-time بازیکن در مسابقات قهرمانی ملی برنامه هر چند برخی از آنها شده است را بر روی او برای تقلب در تست مواد مخدر که منجر به یک سال ممنوعیت در سال 2017. او می تواند این نوع رقابت و آزمایش بازیکن Jon weather underground را دوست دارد.

20. جکسون—جاستین, Jefferson, گسترده, گیرنده, LSU

زمانی که شما بخواهید در مورد Jefferson شما از شنیدن بسیاری از NFL مردم بحث در مورد نخبگان مکانیک و مسیر در حال اجرا است. “سرعت خود را به اندازه کافی خوب است او می شود 12-حیاط در دقیقا 12 متری و او pro tools” گفت: یک مربی که او را دوست دارد. حذفی تیم در بیست سالگی محاسبه است که آیا به حرکت می کند تا به او—و برای دور زدن هنری Ruggs به انجام این کار. او بی باک است بیش از حد این نوع از ساختمان-بلوک بازیکن خوب جرم باید کف بیش از. جفرسون رفتن به یک نرم افزار خوب حرفه و او می تواند به نوعی جایگزین برای عمیق-تهدید D. J. Chark Jaguars ویژگی های می تواند بدون در نظر گرفتن مربی یا کارفرمایی برای پنج یا شش سال.

21. فیلادلفیا—هنری Ruggs III گیرنده گسترده آلاباما

شاید عقاب GM Howie Roseman خواهد پیدا کردن یک یادداشت برداری برای Alshon جفری و سنگین حقوق و دستمزد (شاید با پرداخت یک تکه از آن) و یا شاید عقاب باید به بازی با جفری و آسیب اشکال برای یک فصل; هنگامی که او را در این زمینه او موثر باشد اگر نه یک ستاره است. اما چیزی که من شنیده ام در مورد عقاب ها در چند روز گذشته است, هنری Ruggs نمی خواهد گذشته 21. بنابراین در اینجا ما هستند. Ruggs و 4.27 40-سرعت در حال بدیهی است که وسوسه انگیز و 24 touchdowns در تنها 98 حرفه ای جلب انفجاری است ، اما یک زن و شوهر از چیزهایی که من را به تعجب می کنم. سه سال 41 بازی, 2.4 جلب هر بازی 41.9 دریافت متری در هر بازی. خطرناک ترین سلاح های خود را جرم می شود 42 متری یک بازی است ؟ طرف دیگر این است که برخی بسیار هوشمند توهین آمیز ذهن—Sean Payton اندی رید—عشق Ruggs. او رقابتی و او را رها نمی کند و بسیاری از. اگر او می رود به فیلادلفیا, او را عمیق سلاح کارسون Wentz است تصور با DeSean Jackson.

22. مینه سوتا—Trevon Diggs, cornerback آلاباما

نوع بزرگ cornerback GMs طلب این روزها به صورت بزرگتر گیرنده های کالج ها در حال تان شدیدا کردن. تنها با مایک هیوز چپ در یک بار-غنی ثانویه وایکینگ ها هیچ چاره ای اما برای استفاده از دور اول دوباره پر کردن در یک گوشه. این ممکن است overthinking, اما من تعجب می کنم اگر که Stefon Diggs’ برادر کوچکتر خواهد اشکال GM ریک Spielman یا مربی مایک زیمر. آن را قطعا خواهد بود اولین سوال من می خواهم بپرسم در پست پیش نویس کنفرانس مطبوعاتی.

23. سان فرانسیسکو (تجارت با انگلستان)—جاش جونز مانور هوستون

در این طرح من می خواهم که این Niners حرکت به 23 و جدید انگلستان در دور اول انتخاب کنید در 2021. ارزش خوب است اما آن را نمی خواهد کمک به جان لینچ در تلاش برای دریافت انتخاب کنید و یا دو در دو-روز خلیج فارس بین میدارد 31 و 156. بنابراین من فکر می کنم Niners نگاه به تجارت یکی از دو سرآمد دوباره به طوری که آنها می توانید اضافه کردن اضافی انتخاب در دور دو یا سه. اگر آنها ماندن در اینجا مقابله با حق تماس بگیرید. با جو Staley داشتن یا یک سال یا سال صفر سمت چپ آن زمان خوبی برای انتخاب یک دراز مدت مقابله با. جونز آغاز شده و به مدت چهار سال در سمت چپ مقابله با 45 بازی—و این چیزی است که شما می توانید می گویند برای بسیاری از دانشگاهی می پردازد این روزها.

24. New Orleans—A. J. Terrell, cornerback, Clemson

من فکر می کنم دفاعی هماهنگ کننده دنیس آلن رفتن به بلوغ و رقابت دفاعی خود را backfield با مالکوم Jenkins—یکی از باهوش ترین و قدیمی ترین بازیکنان در فوتبال—اضافه شده به Marshon Lattimore, Marcus ویلسون و ترل اگر او را انتخاب کنید. من دوست دارم متناسب با پرستاران به دلیل ترل است که رقیب خوبی و بسیار coachable. هنگامی که شما شروع به مستقیم 30 بازی در یک برنامه مانند Clemson شما آماده برای گام بعدی.

25. مینه سوتا—سه راهی Higgins, گسترده, گیرنده, Clemson

بیشترین دریافت touchdowns در Clemson تاریخ: Higgins 27, DeAndre هاپکینز 27 سامی واتکینز 27. Higgins نیاز به قوی تر (6-3 ½ 216) اما او این نوع از گیرنده های پیشاهنگی فکر می کنم بهبود در 50-50 توپ هنگامی که او می آموزد که بیشتر فیزیکی است. در 4.58 در 40 yard dash او هیچ سوز اما با یک حرفه ای به طور متوسط 18.1 متری در گرفتن او از نوع اجرا-پس از گرفتن غرایز است که او را خدمت می کنند و در سطح حرفه ای.

26. میامی—Austin جکسون مانور USC

دلفین ها می تواند تجارت را به سی سالگی اینجا و شاید بویزی عزرا کلیولند (سه سال 40 شروع می شود در مقابله با چپ) به خود Laremy Tunsil وارث. اما جکسون 6-5 و 325 پوند است بسکتبال-نوع سرعت و توانایی به پروژه به عنوان یک NFL چپ مقابله با. اگر دلفین ها عاشق مقابله با آنها کردم بسیاری از تراکم آنها عاقلانه است فقط نشستن و انتخاب کنید.

27. سیاتل—Yetur ناخالص-Matos دفاعی پایان Penn State

وجود دارد بسیاری از فرصت سیاتل نشسته و این باعث می شود انتخاب کنید صادقانه; GM جان اشنایدر داد و ستد در دور اول در هشت سال راست. من هنوز هم فکر می کنم او می تواند مقابله پایین به خصوص اگر کمتر نور بزرگ گوشه او را دوست دارد بالا در دسترس است در دور دوم. اما من نمی تواند منطقی پیدا شریک رقص برای Seahawks. احساس من این است سیاتل است که به طور آهسته از امید برای Jadeveon Clowney در $15-میلیون-یک سال دامنه و یا شاید Everson Griffen; آنها از نوع کهنه rushers سیاتل فکر می کند لازم است در بالا-مجهز به NFC غرب است. اما ناخالص-Matos است یک جایگزین خوب به عنوان یک backfield disruptor.

28. بالتیمور—Kenneth موری linebacker اوکلاهما

من شرط می بندم که سامسونگ ممکن است سعی کنید به حرکت می کند تا چند اسلات برای سرقت Murray; او بهترین خالص linebacker در پیش نویس یک حاشیه به حاشیه تهدید و خواهد بود یک نعمت غیر مترقبه برای دفاعی هماهنگ چشمک مارتیندیل برای استفاده به عنوان یک قطعه شطرنج. او همچنین در آینده NFL مرد سال کاملا بیش از حد خوب می شود درست است که کمک می کند تا پدر و مادر خود را افزایش سه خواهر و برادر با نیازهای ویژه. موری به کلاغ فوتبال مسابقه ساخته شده در بهشت است. من دوست دارم برای دیدن این اتفاق می افتد.

29. تنسی—اشعیا ویلسون مقابله با گرجستان

تصور کنید که: دو گرجستان دنده در دور اول. تفاوت در این است که اندرو توماس محسوب می شود به عنوان plug-and-play و ویلسون می تواند یک سال از نظافت به خصوص در یک سال با یک عجیب و غریب offseason برنامه مثل این یکی. این تمایل طبیعی خواهد بود به انتظار ویلسون به گام برای رفتگان جک Conklin و او ممکن است. ویلسون نوع مرزی عصبانی پخش خواهد شد که به خوبی مناسب در چابک تیتان خط. من فقط مطمئن شوید که مناسب آغاز خواهد شد در سال 2020 است.

30. Green Bay—مایکل پیتمن جونیور گسترده گیرنده USC

حرفه ای گیرنده. بیشتر او را در دور دوم. اما هکرها انتخاب نیست دوباره تا 62 و آنها را جامد اما unspectacular منظم مسیر دونده و رقابتی 50-50-توپ بازیکن. “او خیلی قابل اعتماد” یک مربی به من گفت شنبه. “او ممکن است از دست رفته در یک محصول گیرنده این خوب است اما او نباید. او خواهید بود یک گیرنده خوب در لیگ برای یک مدت زمان طولانی است.” صحبت از رقابتی گیرنده که یک کارفرمایی بهترین دوست: Jordy Nelson, 6-3, 220 — مایکل Pittman 6-4, 222.

31. دالاس (تجارت با سان فرانسیسکو)—Cesar رویز, مرکز میشیگان

من گفتم در انتخاب 18 که کابوی می خواستم به جای تراویس فردریک با یک سنگ جامد در این پیش نویس و آن را به خوبی می تواند که او می تواند در هیئت مدیره میدوی را از طریق دور دوم با 51 به طور کلی انتخاب کنید. اما کابوی خود را تسلیم و دور سوم انتخاب (82 به طور کلی) برای حرکت به بالا برای طولانی مدت ، این Niners می خواستم دو میدارد—احتمالا یکی برای بدن plugger در وسط خط دفاعی یکی برای گیرنده—و این معامله ترفند.

32. کانزاس سیتی—جف Gladney, cornerback, TCU

احمقانه ترین شایعه از دور اول: روسای می خواهید به تجارت برای هنری Ruggs اگر او می افتد به بیست سالگی. دیوانه است. آیا آنها می خواهند هر زیر 4.35 مرد در لیگ ملی فوتبال ؟ چند نظریه وجود دارد: تنها دو بسیار خوب پوشش گوشه ها در این پیش نویس Okudah و هندرسون و آنها می تواند طولانی رفته توسط این ستاد می تواند معقول و منطقی ارائه دهد. سامی واتکینز کوتاه-termer احتمالا تنها یک سال بیشتر در KC پس از دیگری سریع-حرکت یا کشش ناگهانی مرد مناسب خواهد بود و یا در این سال و یا بعد. در نهایت سریع بچه ها با اندکی می سازد که در برخورد با مدافعان تمایل به دریافت صدمه دیده است به طوری Ruggs خواهد بود خوب بیمه که در سال 2020 و بی باک فراتر از آن.

Anyhoo این ستاد بزرگترین موقعیت نیاز دارید در حال حاضر است گوشه و Gladney رقابتی است و بازیکن خشن که مناسب خواهد بود و در Steve Spagnuolo طرح.

بیشتر بخوانید از پیتر کینگ فوتبال صبح امروز در امریکا ستون در اینجا.

پیتر کینگ 2020 NFL Mock Draft: دلفین, میهن پرستان جدید QBs در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو