پی پال و Venmo QR پرداخت در حال آمدن به داروخانه CVS

SOPA تصاویر از طریق گتی ایماژ CVS داروخانه ها به زودی به شما اجازه انجام لمسی-رایگان پرداخت ب

توسط DOSTEMANSALAM در 10 مرداد 1399
BRAZIL - 2020/07/26: In this photo illustration the Venmo - Share Payments logo seen displayed on a smartphone. (Photo Illustration by Rafael Henrique/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
SOPA تصاویر از طریق گتی ایماژ

CVS داروخانه ها به زودی به شما اجازه انجام لمسی-رایگان پرداخت با استفاده از پی پال خود و یا Venmo حساب با استفاده از پی پال کد QR سیستم پرداخت پی پال اعلام کرده است. این سیستم به شما اجازه خریداران "ایمن پرداخت برای اقلام خود را بدون نیاز به لمس یک صفحه کلید و یا ثبت فیش" با توجه به پی پال.

پی پال پشتیبانی از وسایل مختلف پرداخت از جمله ذخیره شده بانکی و یا کارت های اعتباری حساب های بانکی یک تعادل پی پال و یا پی پال اعتباری. در Venmo (که متعلق به پی پال), "مشتریان می توانند با استفاده از پرداخت های خود را ذخیره شده بانکی و یا کارت های اعتباری حساب بانکی Venmo تعادل یا Venmo پاداش" بدون هر گونه هزینه های کاربر با توجه به پی پال.

برای پرداخت شما با استفاده از پی پال و یا Venmo نرم افزار برای اسکن کدهای QR واقع در CVS وسیله ، مقدار را وارد کنید با توجه و دکمه "ارسال" و سیستم تولید یک تایید پرداخت است که در نوبه خود تایید توسط صندوقدار.

پی پال و Venmo در حال حاضر ارائه کد QR پرداخت اما نه در چنین مقیاس بزرگ است. به تازگی پی پال گفت که این امر چشم پوشیدن از فروشنده هزینه های معامله برای کوچک و متوسط کسب و کار از طریق سپتامبر 30th با توجه به COVID-19 بحران است. که بعید است به این صورت CVS و دیگر شرکت های بزرگ به ویژه به عنوان شرکت است teaming با InComm یک شخص ثالث پرداخت آنلاین شرکت.

در این مقاله: پی پال venmo CVS داروخانه لمسی رایگان, پرداخت, کدهای QR, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن