صبر و شکیبایی می پردازد خاموش برای 49ers در پیش نویس با مقابله برای ویلیامز

دفاع از NFC قهرمان سان فرانسیسکو 49ers رفت به پیش نویس با آشکار حفره های دفاعی در مقابله و گیرنده و یک در سمت

توسط DOSTEMANSALAM در 7 اردیبهشت 1399

دفاع از NFC قهرمان سان فرانسیسکو 49ers رفت به پیش نویس با آشکار حفره های دفاعی در مقابله و گیرنده و یک در سمت چپ مقابله با آن جو Staley به آنها گفته بود او برنامه ریزی شده به بازنشسته.

پس از پر کردن دو لکه در روز یکی از این پیش نویس با Jevon Kinlaw و براندون Aiyuk the 49ers موفق به پر کردن دیگر در روز شنبه زمانی که آنها به دست آورد هفت بار نرم افزار کاسه چپ مقابله با ترنت ویلیامز از آمریکا و دو پیش نویس میدارد.

توانایی به جلو و خاموش که تجارت تصمیم توسط مربی Kyle Shanahan و مدیر کل جان لینچ به دور زدن و مقابله با تریستان Wirfs به Kinlaw پرداخت با وجود یک زن و شوهر از روز عصبی در انتظار است.

"ما در حال برنامه ریزی در حالی که برای رفتن به این" Shanahan گفت شنبه. "شما سعی می کنید خود را سخت به وحشت و تنظیم این طرح. اما زمانی که شما از دست دادن یک مرد مانند جو وجود دارد می تواند وحشت وجود دارد. ما نمی تواند تضمین این امر کار کردن با واشنگتن اما جان بود که مداوم به عنوان او می تواند با آن و در زمان ما که در معرض خطر. همین دلیل است که ما بسیار هیجان زده بودند امروز صبح وقتی از طریق دلیل قادر به اضافه کردن این بچه های دیگر. ... این خوب بود قمار است که به خوبی کار می کرد."

در حال حاضر بسیاری از offseason کار برای Niners انجام شده است. آنها معامله ستاره دفاعی مقابله با DeForest Buckner به ایندیاناپولیس برای دور اول انتخاب کنید که آنها را Kinlaw از دست رفته گیرنده امانوئل ساندرز در رایگان آژانس به نیواورلئان و جایگزین او با Aiyuk و سپس کامل یافت چپ مقابله به Staley را نقطه بر روی خط.

آنها امیدوارند این حرکت به اندازه کافی به آنها را بیش از قوز کردن پس از سقوط یک چهارم کوتاه در یک سوپر باول دست دادن به کانزاس سیتی در فصل گذشته.

"ما فکر می کنیم ما آمده ایم از این هفته بهتر تیم فوتبال" لینچ گفت. "این واقعا هیجان انگیز است زیرا ما خوشحال بودند که در آن ما بود. ما می دانستیم که این امر می تواند یک چالش به انجام این کار است. اما من فکر می کنم ما معتقدم که ما باید یک فرصت برای بهتر تیم فوتبال."

روز سه میدارد

پس از نشستن دومین روز از پیش نویس این Niners پیش نویس West Virginia offensive lineman Colton McKivitz 153rd به طور کلی. McKivitz می توانید هر دو گارد و مقابله و فراهم می کند در عمق خط. او یک بازیکن Shanahan فکر می تواند رقابت در سمت چپ مقابله با اگر معامله به صورت ویلیامز افتاده بود از طریق.

سان فرانسیسکو نیز در گرجستان مسدود کردن انتهای تنگ چارلی emery emery با 190th انتخاب کنید و تنسی گیرنده Jauan جنینگز با 217th انتخاب کنید.

پست تجارت

The 49ers دو بیشتر در معاملات روز شنبه به دور جانبازان و آنها لازم نیست دیگر. سان فرانسیسکو برخورد در حال اجرا بازگشت مت Breida به میامی برای 153rd انتخاب کنید استفاده می شود در McKivitz. این Niners سپس معامله گیرنده گلابی گودوین به فیلادلفیا به حرکت می کند تا از شماره 210 تا 190 جایی که آنها در زمان emery emery.

Breida در دسترس بود به دلیل logjam در حال اجرا با Raheem eagles report Tevin Coleman Jerick مک کینون و جف ویلسون جونیور همه تحت قرارداد.

سان فرانسیسکو تا به حال شده است به دنبال خالی کردن سریع گودوین همه offseason. او تا به حال 35 جلب در 20 بازی گذشته دو فصل است.

STALEY تاثیر

Staley بود ثابت برای سان فرانسیسکو پس از تدوین در دور اول در سال 2007. او شروع به 181 بازی های ساخته شده شش Pro کاسه و کمک به این تیم در رسیدن به دو سوپر کاسه در حرفه خود که میرسد شش مربیگری رژیم.

"او به خوبی به عنوان یک بازیکن و جنگجو و فرد به هر بازیکن من تا کنون بوده است در اطراف" Shanahan گفت. "من دوست دارم مرد. آن را واقعا سخت بود ما زمانی که ما متوجه او نبود رفتن به بازی این سال است."

هیچ دفاعی پشت

یکی در پیش نویس این واقعیت است که Niners را ندارد یک واحد دفاعی به عقب. با, cornerbacks ریچارد شرمن Ahkello Witherpsoon, امانوئل, Moseley و K'Waun ویلیامز همراه با شروع قوی ایمنی Jaquiski Tartt در سال آخر قرارداد خود را پیدا کردن پتانسیل جایگزین که به عنوان یک اولویت است.

انتظار طولانی

این Niners رفت 127 میدارد بدون اینکه یک انتخاب بین مصرف Aiyuk 25th در دور اول و McKivits با 153rd انتخاب کنید. چرا که آنها معامله دوم خود را طفیلی در سال گذشته به شهر کانزاس برای دی فورد و سوم و چهارم دور میدارد به دنور برای Sanders.

سان فرانسیسکو به پایان رسید تا با استفاده از هر یک از آن خود انتخاب در پیش نویس, به مناسبت نهمین بار است که اتفاق افتاده و از آنجا که پیش نویس رفت به هفت دور در سال 1994 با توجه به ESPN.

---

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP-NFLtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب