چیدن یک کارفرمایی در دور اول ممکن است ناراحت Green Bay Packers’ حق رای دادن کارفرمایی اما مدیر کل برایان Gutekunst را نمی توان انکار کرد.

ایالتی یوتا کارفرمایی اردن عشق نیست فقط سقوط هکرها دور و آنها را وادار به تصمیم گیری در مورد آینده است. خلیج سبز شد و تهاجمی در حرکت به راجرز جایگزینی احتمالی — حتی اگر هکرها شد و در آستانه یک سوپر باول در فصل گذشته و عشق واقع نمی شود و برای دو یا سه سال است. هکرها معامله شد تا برای عشق بود که بحث برانگیز ترین انتخاب از دور اول.

هکرها آنقدر هیجان زده به حرکت کردن برای عشق, آنها حتی به نام مینه سوتا وایکینگ ها به درخواست برای یک تجارت است.

هکرها تلاش برای به دست آوردن یک تجارت با وایکینگ ها

این نادر است برای تیم به توافق در این بخش است. اگر آن اتفاق می افتد آن است که معمولا بعد از آن در پیش نویس نه دور اول.

و آن را قطعا معمول نیست برای یک تیم به بخش خود را رقیب بالقوه شروع کارفرمایی. هنوز هکرها به نام وایکینگ ها به هر حال با توجه به ESPN جرمی Fowler.

بسیاری از آنها انتقاد هکرها گرفتن کارفرمایی که نمی شروع تا 2022 در اولین مگر اینکه خلیج سبز مایل به در یک تاریخی حقوق و دستمزد-کلاه ضربه و حرکت از Aaron Rodgers. و آنها را در یک عجله به آن حرکت می کند.

Utah State quarterback Jordan Love was picked by the Packers in the first round. (AP Photo/Charlie Neibergall, File)
ایالتی یوتا کارفرمایی اردن عشق برداشت شد توسط هکرها در دور اول. (AP Photo/چارلی Neibergall فایل)

خواهد اردن عشق انتخاب کار می کنند ؟

حرکت به تجارت و پیش نویس عشق نادر NFL انتخاب کنید که خواهد شد مورد بحث ،

اگر راجرز نمی کند و آن را به یکی دیگر از سوپر باول Gutekunst خواهد بود برای انتقاد نمی راجرز یک دور اول گیرنده در یک کلاس. اگر عشق نمی تواند خود را مهار فیزیکی استعدادها و نمی تواند پا زدن اشتباهات است که او را گرفتار در کوه های غرب آن را نگاه حتی crazier برای حرکت به بالا و صرف انتخاب در دور اول در یک کارفرمایی که حتی نمی تابه.

این خواهد بود که یک داستان بزرگ در NFL برای سال 2020 فصل 2021 و فراتر از آن بیش از حد. هکرها نمی توانید می گویند که آنها نمی آوردن آن را در خود را دارند.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت