پابلو اسکوبار برادر است که در تلاش برای فروش, مرمت, آی فون 11 جوانب مثبت برای $499

Escobar Gold 11 Pro 256 GB
Escobar Inc

برای ماه ما شده ایم پس از, عجیب و غریب, حماسه روبرتو اسکوبار (پابلو اسکوبار برادر) تلاش برای فروختن Escobar-مارک تاشو گوشی های هوشمند است. در ابتدا با تکنولوژی داوران مانند Marques Brownlee اشاره کرد که Escobar Inc شد در واقع فقط بسته بندی Samsung Galaxy برابر شده است و اکثر سفارشات بودند که هرگز تحویل داده است. در حال حاضر Escobar Inc یک ارائه جدید — مرمت آی فون 11 جوانب مثبت برای $499. این شرکت همچنین پاک میشم در مورد اهداف خود را به رابرت اسکوبار “که بیش از حد اندوختن کینگ پین.”

در بیانیه این شرکت گفته است که فروش محدود-اجرا “که قبلا آسیب دیده” آی فون 11 جوانب مثبت با 256 گیگابایت است. این گوشی که تعمیر شده است و “طلا اندود.” هر چند اگر آنها هر چیزی مانند Escobar برابر 2 (با نام مستعار Galaxy برابر) که Brownlee رو نگه دارید که طلا-آبکاری است و بیشتر شبیه یک فویل آلومینیوم دشنه. گفته می شود این گوشی را کشتی با اصلی اپل, لوازم جانبی مانند کابل, شارژر و هدفون.” Escobar Inc حکاکی آرم خود را در پشت و اگر گوشی در واقع می رسد, آن را در یک “جعبه های چوبی لوکس.”

“این راه من است که از مبارزه با اپل فروش گوشی های خود را در قیمت پایین تر و معدن طلا-آبکاری با دختران زیبا نشان دادن آنها را خاموش. اپل هرگز نمی تواند انجام دهد که” روبرتو Escobar گفت: در یک (هرزه) بیانیه — شرکت کانال یوتیوب پر است از زنان در برگزاری و فوق العاده گوشی های هوشمند است. ظاهرا Escobar نیز طرح دعوی در دادگاه علیه اپل به دنبال $2.6 میلیارد دلار است.

آنچه در آن واقعا پایین می آید این است: “هدف ما این است که به حمایت از آقای Escobar را در آرزوی تبدیل شدن به بیش از حد اندوختن کینگ پین و این یک گام به سمت آن جهت” گفت: Escobar, Inc. مدیر عامل شرکت اولاف Gustafsson.

شخصا که نه چون من می خواهم برای اهدای 499 دلار به — و من آن را در نظر یک کمک مالی از آنجا که این احتمال وجود دارد که تنها tech داوران و تاثیرگذاران را تا کنون دریافت دستگاه است. هر چند برخی از مردم ممکن است قمار برای شانس به دست آوردن آی فون 11 Pro 499 دلار به جای آن زمان قیمت خرده فروشی $999.

در این مقاله: پابلو اسکوبار, روبرتو اسکوبار escobar inc اولاف gustaffson, آیفون, 11 Pro, مرمت, طلا, کلاهبرداری, آیفون, اپل, گوشی های هوشمند, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de