ما بازی های مورد علاقه از خارش.io نژادی عدالت بسته نرم افزاری

ماه گذشته خارش است.io بسته نرم افزاری برای عدالت نژادی و برابری یک ضربه عظیم با پارسه, بالا بردن بیش از هشت

توسط DOSTEMANSALAM در 13 تیر 1399

ماه گذشته خارش است.io بسته نرم افزاری برای عدالت نژادی و برابری یک ضربه عظیم با پارسه, بالا بردن بیش از هشت میلیون دلار برای NAACP و جامعه وثیقه صندوق. کلید موفقیت آن بود که وسعت آن ارائه برای $5 حداقل کمک مالی: 1,741 محصولات از 1,391 مختلف. علاوه بر این ، آن را رنگارنگ مجموعه ای از بازی های ویدئویی, ابزار توسعه رومیز آر پی جی های کمیک و zines. وجود دارد برخی از شناخته شده عناوین در آن وجود دارد مانند شب در جنگل و Octodadاما مرتب سازی از طریق بقیه شمع کاملا تعهد عظیم و ما نمی سرزنش شما برای احساس ترس. بنابراین چند Engadget ویراستاران باید پا به جلو به برجسته کردن برخی از مورد علاقه های قدیمی و اکتشافات جدید از این مجموعه است.

یادداشت سردبیر: اگر یک لینک دانلود در دسترس است در صفحه بازی زمانی که شما از طریق کلیک کنید, شما نیاز به دسترسی به "کتابخانه من" از گزینه های منو در گوشه بالا دست راست به دنبال "خرید من" و "بسته نرم افزاری است." شما می توانید پس از جستجو از طریق لیست از بازی ها برای دانلود عنوان فردی. هر چیزی که شما کلیک کنید "دانلود" را برای خواهد بود به طور خودکار اضافه شده به کتابخانه خود را حتی اگر شما در واقع آن را دانلود کنید حق دور.

یک پیاده روی کوتاه

وجود دارد که من در یک شب خسته و مضطرب در تلاش برای پیدا کردن چیزی به ذهن من خاموش کوه از کار در مقابل من ظاهر غیر ممکن است متقابل حرکت و hellscape از همه گیر زندگی ما به عنوان مبارزه برای عدالت نژادی. من نیاز به یک بازی آمار. من تصمیم به انتخاب کنید اولین چیزی که علاقه من به خارش.io بسته نرم افزاری و تصادفا در سراسر یک پیاده روی کوتاه. این دقیقا چیزی بود که من نیاز. من به معنای آن را به اتمام برای 15 دقیقه به پایان رسید تا بازی برای نزدیک به یک ساعت.

آن را بدون مخاطره زرق و برق دار, pixelated چرخش بر روی موبایل و کامپیوتر فرمول که در آن شما می توانید راه خود را به بالای یک دنباله دار در حالی که در مواجهه با یک میزبان از شخصیت های سرگرم کننده. شما به عنوان یک پرنده به آرامی خود را به روز رسانی هواپیمای بی موتوری پرواز, نوردی, در حال اجرا و توانایی های همه موفق توسط یک نفس از وحشیمانند استقامت متر است. وجود ندارد و هر گونه دشمنان برای پیروز شدن فقط یک جهان دلپذیر برای کشف پول برای جستجو و پرهای طلایی برای پیدا کردن (که خود را افزایش استقامت متر). و بهترین از همه, آن را کنترل مانند یک رویا است. آن را به ارمغان آورد همه از دوران کودکی من platforming و نوستالژی که در آن پیدا کردن راه خود را به یک قدرت پنهان-تا احساس یک زندگی در حال تغییر است کشف.

— Devindra Hardawar ارشد ویرایشگر

دانلود یک پیاده روی کوتاه در خارش است.io

حرکت نمی کند

من هرگز انگیزه دستاوردهای در بازی های گذشته از کسانی که به داستان اضافه کنید. حرکت نمی کند, یک بازی عاری از روایت با گیم پلی وجود دارد که صرفا برای دستاوردهای به پایان رسید تا delighting من به اندازه کافی برای تکمیل چند playthroughs در دو روز. وجود دارد تنها سه گزینه در هر لحظه: راست به چپ و یا ایستاده. زمانی که من برای اولین بار نقل مکان کرد, من درگذشت. بازی شروع ردیابی تلاش من و ارائه یک هدف. به عنوان من با اهداف بیشتر آمار unlocked, دنبال, و با توجه به اهداف.

من معمولا لذت بردن از آسیاب از طریق یک بازی و حرکت نمی کند تا به برخی از ناب ترین سنگ زنی من تا کنون مواجه می شوند. همه من می تواند انجام دهد در حال حرکت نگه دارید (یا حرکت) تا زمانی که من اشباع هر قابل مشاهده آمار. سپس من سعی کردم ترکیبی از حرکت به باز کردن غنائم بدون حتی دانستن اینکه چگونه آن کار می کرد. یک کد QR در نزدیکی پایان کشیده من به دور از صفحه نمایش کامپیوتر من برای یک لحظه رانندگی با پوچی از همه چیز است.

اگر چه به وضوح طراحی شده برای برجسته کردن جنبه های منفی از تعقیب دستاوردهای آن را سرگرم کننده برای کشف. و در حالی که وجود دارد هیچ داستان گرا پاداش آن را شامل تنها شایسته جایزه تسلی: لباس. پالت رنگ معاوضه. به صورت 8 بیتی نینجا.

— اسکات Copeland, ویرایشگر پایگاه داده

دانلود 'حرکت نمی کند' در خارش است.io

طبقه ژله

خارش.io اخیر نژادی عدالت بسته نرم افزاری شامل تعداد زیادی از فوتی و فوری بازی اما شما پیدا کردن چند عنوان شاد به عنوان طبقه ژله. بازی تبدیل یک ایده ساده را به یک تجربه فراوان. اگر چه طبقه ساخته شده بودند و wibbly, لرزان نداشته باشید ، جواب معلوم بسیار جذاب است.

شما شروع و پایان بازی پریدن اما طبقه ژله ایجاد شده است که ساده عمل خلاق و راه های غیر منتظره. این همه به لطف آن ژله طبقه -- و در برخی موارد دیوارها و سقف بیش از حد. در ابتدا ژله مانند یک ترامپلاین اجازه می دهد شخصیت خود را به پرش بالاتر از آنها می تواند خود به خود اما به زودی به اندازه کافی شما استفاده از آن برای حفظ حرکت لغزش در زیر موانع خطرناک و بیشتر. با نینتندو مانند دقت طبقه ژله به طور مداوم گسترش می یابد در آن مکانیک فقط به عنوان شما احساس می کنید مانند شما در حال تسلط بر آنها.

اگر شما به طور معمول جلوگیری از platformers نگران نباشید; شما لازم نیست Celeste یا Super Meat Boy سطح از کنترل راه خود را از طریق طبقه ژله. این بازی نیز زیبا و تکمیل یک بازی ساده اما زیبا هنر سبک و بی سر و صدا soundtrack co-به قلم نویسنده و Hyper Light Drifter آهنگساز Disasterpeace.

طبقه ژله شد با عنوان جرم جنایی نادیده گرفته شده زمانی که آن را در سال 2014, اما اگر شما احساس می کنید مثل شما نیاز به یک لحظه آرامش و شادی در جهان نامشخص نگاه نکنید.

— ایگور Bonifacic کمک ویرایشگر

دانلود 'طبقه ژله' از خارش است.io

به دور از سر و صدا

به دور از سر و صدا است در مورد انعکاس. بازی باز می شود با یک نام شخصیت گیر در یک لذتبخش ماشین (یک سیتروئن 2CV شاید?) teetering در لبه صخره. اگر شما به تماشای شغل ایتالیاییاین راه اندازی باید فوق العاده آشنا. بر خلاف سال 1969 کلاسیک هر چند شما به دام افتاده با یک دسته از دیگر دوست داشتنی کلاهبرداران. آن را فقط شما و با شکوه oceanside دیدگاه در نقاشی های سورئال و شیک مخلوطی از بنفش و قرمز و آبی. طبعا شخصیت هراس. که ترس جایگزین شده است با شوک و ترس هر چند که یک شکوه گوزن روش ماشین و به نوعی شروع به صحبت کنید.

این جفت ارز باید یک عجیب-فوق العاده گفتگو در مورد طبیعت مرگ و تنهایی. موضوع تلخ است اما شخصیت ها بیان به اندازه کافی طعنه و طنز حکایات برای حفظ فضای شادی بخش. این بازی است که به طور موثر یک رمان تصویری با گاه به گاه dialogue گزینه های که شما را انتخاب کنید و با مکان نما و یا کلیدهای پیکان. شما می توانید جزئیات کوچک -- نام شخصیت و آنچه در آنها مشغول به تحصیل در دانشگاه, به عنوان مثال-اما نه نتیجه نهایی است که به صورت هدفمند مبهم است. با وجود عدم بسته شدن آن را به یاد ماندنی یا دو ساعت است که می تواند قدردانی توسط هر کسی که در تلاش برای پیدا کردن خوشبختی و یا هدف در زندگی است.

— نیک تابستان سردبیر ارشد

دانلود فیلم "دور از سر و صدا' از خارش است.io

یک زندگی جدید

یک زندگی جدید است, اخیر, رمان تصویری از آنجلا او خالق پشت از دست رفته و پیام و سالم و گربه (که آه دقیقا چه آن را مانند تلفن های موبایل). پس من رفتم در انتظار بسیاری از, رویایی, نقاشی با مداد رنگی شسته تصاویر, تمیز, طرح های شخصیت و عاطفی احتمالا غریب داستان.

و وجود دارد که, اما, نیز وجود دارد بسیاری از تراژدی در یک زندگی جدید. این یک بازی در مورد دو زن است که باید کمی خود را-دیدار زیبا و دلفریب, لحظه, و سپس انتخاب خواهد شد که گسترش آن روبرو می شوند به کل زندگی با هم. اما زندگی آسان نیست, به خصوص در طول یک بیماری همه گیر (بله این بازی خود را بسیار مسری ویروس برای زن و شوهر خود را به نگرانی در مورد). و پایان خوش ممکن است آنچه شما انتظار می رود: آن را لمس و شیرین اما متاسفانه بیشتر در یک "باز کردن توالی تا" راه.

— کریس Naudus, خریدار, راهنمای ویرایشگر

دانلود 'یک زندگی' از خارش است.io

فرودگاه بازی

این روزها مانند فرودگاه تنها وجود دارد در حافظه من اما بازی یک فرودگاه بازی به سرعت به یاد من چگونه استرس آنها می شود. این RPG شما را به چالش به آن را از ورود به شبانه روزی در عرض یک ساعت بازی با ساعت تنها پیشرفت در طول کلید فعل و انفعالات. من اولین تلاش من انتخاب سریعترین و یا امن ترین گزینه و "برنده" اما شخصیت من وارد دروازه با عجله گرسنه و تنها می تواند در هیئت مدیره توسط فریاد در یک overworked کارمند. پایان صفحه و اجازه دهید من می دانم این بازی مخالفت و من نیاز به بهتر است.

بنابراین من آهسته و به طور کامل به بررسی این برخورد در فرودگاه تلاش مهربانتر. آن زمان در حالی که برای من واقعا اجازه رفتن از انتظارات من از فرودگاه رفتار و در نهایت رسیدن به اوج "niceness." این یک تجربه پر از تشخیص پس زمینه شخصیت های RPG استعارههای و قلب گرم شدن تاخیر پرواز در کنار فرودگاه استاندارد مانند امنیت خطوط حرکت در گردشگاهها و توانا Toblerone. تنها ناامیدی بود که چگونه به سرعت من بررسی هر جزئیات اما تماشای شخص دیگری بازی را از طریق روز بعد بود تقریبا به عنوان بسیار سرگرم کننده است. در هر دو بازی و زندگی واقعی تجربه فرودگاه بهتر است هنگامی که آن را به اشتراک گذاشته است.

— اسکات Copeland

دانلود 'فرودگاه بازی' از خارش است.io

شب از مصرف کنندگان

کار خرده فروشی است که یکی از کسانی که تجربیات شما یا عشق یا نفرت. در شب از مصرف کنندگانجایگاه شما به عنوان یک انبار پسر قطعا سقوط نزدیک تر به دومی. آن روز اول خود را در کار و ماموریت خود را به اندازه کافی ساده است. گرفتن جعبه های کالا پراکنده در مورد فروشگاه و قرار دادن آنها را در قفسه. این امر می تواند ساده اگر نه برای مشتریان عصبانی در هر گوشه ای در انتظار شما به پایان انباشته یک قفسه به درخواست شما سوالات آزار دهنده. این است که دولت خود را از بودن.

شما باید سه گزینه: آنها منجر به محصول آنها به دنبال اجرا مانند باد و یا آن صبر کنید و از کار اخراج شدند. اگر شما می توانید از شکل چیدمان فروشگاه به سرعت به اندازه کافی ممکن است شما کار خود را انجام می شود. اما کنترل بزرگترین سد از بازی: من قادر به نقشه دکمه به درستی به گیم پد بنابراین به جای من روشن به من لپ تاپ صفحه لمسی و دکمه های که نا امید کننده بود. همچنین این عنوان اول شخص چشم انداز و سرعت از کوره در رفته به این معنی است که هر کسی که مستعد ابتلا به سرگیجه (مثل من) فقط می توانید بازی بازی در دوزهای کوچک.

حتی با این موانع این زیبایی از شب در مصرف کنندگان است که کار می کند بهترین. مشتریان واقعا به عنوان زامبی های تشنه به خون و من می توانید تصور کنید که زندگی شبیه به این برای کسی کار دو شیفت در خارج در سه ساعت خواب.

— ایان Levenstein پایگاه داده ویرایشگر

دانلود شب از مصرف کنندگان از خارش است.io

Wide Ocean, ژاکت

وجود یک حداقل سطح تعامل گسترده ای از اقیانوس بزرگ ژاکت. این داستان از یک زن و شوهر عقیم است که می رود در یک سفر کمپینگ خود زودرس نوجوان خواهر زاده و دوست پسر او را. شما با قرار دادن یک چادر. شما راه رفتن را از طریق جنگل. شما نشستن در اطراف آتش اردو و داستان های ترسناک. آن چیزی است که برخی با تمسخر می تماس با یک "پیاده روی شبیه ساز." (هر چند وجود دارد یک بخش که در آن شما را وادار به انجام دانلود آکروبات در ساحل و من هم لذت می برد پرنده نگری دنباله.)

اما آن را کاملا به ارزش آن برای نوشتن است که بخش خنده دار و یا تلخ و یا فقط ساده عجیب و غریب (موش در سینک). کمپینگ سفر یکی از آن شرایط که در آن مردم تمایل به باز کردن هر یک از دیگر تا این لحظه که در آن زاده خواسته است در مورد رابطه جنسی و یا زن و شوهر استدلال در مورد داشتن بچه ها باید خیلی وزن و صحت در پشت آنها. این نوع بحث ها نیست قرض خود را به پاسخ آسان و بازی به اندازه کافی هوشمند است به سعی کنید به تحقیر آنها با داشتن همه چیز کراوات در یک شسته و رفته تعظیم در پایان.

— کریس Naudus

دانلود Wide Ocean, ژاکت' از خارش است.io

بازدید از کهکشان راه شیری

در این عجیب و غریب و پر استرس بار همه ما نیاز به برخی از صلح آمیز و آرامش در زندگی ما است. بازی مانند بازدید از کهکشان راه شیری ارائه می کند که در پیک. شما به عنوان یک زن کارگر لبنیات به نام روت در یک مزرعه زندگی با او را قابل اعتماد گاو. پس از تلاش برای ایجاد کره و خامه برای فروش, اموزش و گاو ها به طور غیر منتظره دور whisked توسط بیگانگان به دنبال استفاده از آنها به صرفه جویی در خود را شیر جانوران از رفتن منقرض شده است. اما در چه هزینه برای هر دو اموزش و قابل اعتماد گاوها? قرار دادن موسیقی دراماتیک در اینجا.

آنچه در بازدید از کهکشان راه شیری قطاری بهتر از این است که احساس یک مدرسه قدیمی LucasArts نقطه و بازی کلیک کنید. همه چیز شما نیاز به پیشرفت در این ماجراجویی است که به شما ارائه شده قطعه قطعه; اگر شما پیدا کردن یک شی از آن را تضمین می تواند مفید باشد در نهایت (و یا شما می توانید با استفاده از خرید اگر شما هیچ ایده که در آن برای قرار دادن چیزی به چیز دیگر). بازی زرق و برق دار است با استفاده از هنر پیکسل برای ایجاد نقاشی از مناظر و تنظیمات و همچنین طرح های منحصر به فرد برای بیگانگان و فن آوری خود را. گفت و گو ارائه شده است در قافیه آیه به ارائه یک کتاب داستان با کیفیت است که هرگز موفق به دریافت است. آن را نیز کمک می کند که آن را تنها به شما در مورد نود دقیقه به پایان داستان کامل.

بازی را از طریق بازدید از کهکشان راه شیری در تمامیت آن باعث می شود من می خواهم به دانلود برخی از نقطه و کلیک ASAP و در ادامه به احساس آرامش. یک داستان خوب و سبک بصری منحصر به فرد است که واقعا تمام آن طول می کشد برای برآورده سازد. امیدوارم این عزیزان نیز باید گاو. و پنیر. پنیر بیش از حد خوب است.

— ایان Levenstein

دانلود بازدید از کهکشان راه شیری از خارش است.io

بیشتر از خارش.io بسته نرم افزاری

Astrologaster یکی از کریس Naudus' برترین عناوین سال گذشته است.

جسیکا Conditt مصاحبه توسعه دهنده کریس چانگ در مورد Catlateral Damage.

Celeste شد جس Conditt بازی های مورد علاقه از سال 2018 است.

نیک تابستان بررسی Minit دو سال پیش.

جس Conditt نیز مصاحبه شده توسعه دهنده شان Krankel مورد Oxenfree.

چهار ضلعی کابوی موضوع جس Conditt مصاحبه با توسعه دهنده ایمپلنت Chung.

کریس Naudus در زمان نگاهی به چرخ از Aurelia برای ما بازی IRL سری.

در این مقاله: خارش.io, بسته نرم افزاری, یک پیاده روی کوتاه, طبقه, است, ژله, به دور از سر و صدا یک زندگی جدید شب از مصرف کنندگان بزرگ اقیانوس گسترده ای قنتد, ژاکت, آنجلا, او, ویژگی های بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب