کانال های باز: شما در عجله برای بازگشت به سینما در حال حاضر ؟

ناتاشا اینجا نیست برای مزخرف.تصویر: استودیو مارولایالات متحده هنوز هم زندگی را از طریق یک بیماری همه گیر است ک

توسط DOSTEMANSALAM در 11 اردیبهشت 1399
Natasha is not here for the bullshit.
ناتاشا اینجا نیست برای مزخرف.
تصویر: استودیو مارول

ایالات متحده هنوز هم زندگی را از طریق یک بیماری همه گیر است که ما هیچ عملی به معنی در حال حاضر در حال مبارزه با دیگر نسبت به حفظ فاصله از یک دیگر تا حد زیادی به ماندن در خانه محصور و اجتناب از مکان های که در آن گروه زیادی از مردم جمع, مثل سینما. اما فرمانداران در کشورهای مختلف در حال حاضر به ابراز نیت خود را برای باز کردن تئاتر به بالا برای کسب و کار در هفته های آینده.

تبلیغات

در پاسخ به سراسر کشور مستند و مداوم تئاتر تعطیلی استودیو فیلم مانند جهانی و دیزنی ساخته شده عاقلانه تصمیم به سادگی را فیلم بود که یک بار که برای تئاتر منتشر شده در دسترس از طریق سیستم عامل های دیجیتالکه به سرعت به درخواست انجمن ملی تئاتر صاحبان به گریه ناپاک چرا که اعضای آن تا به حال به هیچ وجه از بودن در پول در آوردن روند. در این میان بحث بر سر اینکه آیا هالیوود در آستانه عظیم تکتونیکی تغییر سوال مطرح شده که آیا تئاتر خود را در واقع chomping در بیت به گله به سالن های تئاتر در آینده بسیار نزدیک.

ما می خواهیم به شنیدن چگونه شما واقعا احساس می کنید در مورد همه این است. فراتر از تمایل خود را به دیدن آخرین بودجه بزرگ فیلم به خاطر محض nerd-dom در حال رفتن به یک تئاتر در حال حاضر چیزی است که شما در واقع علاقه مند با توجه به نحوه covid-19 گسترش است از فرد به فرد? و یا تمایل خود را برای دیدن قسط بعدی از [حق رای دادن انتخاب خود را] به اندازه کافی برای متقاعد کردن شما به ماسک کردن سر به لابی را در یک تصویر نشان می دهد ؟

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن