اوه خدا را شکر…


Illustration for article titled Oh Thank God...

عکس: پاتریک Semansky (AP)

علامت آن مردمی: جولای 11, اولین بار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عینک ماسک صورت در طول یک مواج بیماری همه گیر. و همه آن را در زمان بیش از 134,000 مردم در حال مرگ از covid-19 برای او به نهایت—در نهایت—قرار دادن یک در.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن ملبس به صورت پوشش در طول یک شنبه مراجعه به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در واشنگتن آسوشیتد پرس گزارش داد. او وارد با هلیکوپتر و در حالی که او آشکارا نبود پوشیدن ماسک زمانی که پله کردن هواپیما او در حداقل قرار دادن یک روز پس از ورود این مرکز به دیدار با زخمی اعضای خدمات و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم از coronavirus بحران است.

تبلیغات

“هنگامی که شما در یک بیمارستان به خصوص…من فکر می کنم این یک چیز بزرگ به پوشیدن ماسک,” او گفت.

توجه: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه پوشیدن پوشش صورت در همه تنظیمات عمومینه فقط در بیمارستان برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. اما گمان می کنم ما را از آنچه ما می توانیم در این نقطه است.

چگونه استانداردهای ما کاهش یافته است. رئيس جمهور می کند مطلق حداقل او می تواند انجام دهد در مطیع بهداشت فدرال محدودیت چیزی است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها انجام شده است برای ماه ها در این نقطه و این باعث می شود عناوین. من به طور کامل آگاه از چه مسخره کل جدول کلمات متقاطع است که خواننده عزیز حتی به عنوان من نوشتن این.

حتی هنوز هم من به شما اعتراف کنم اجازه بدهید از یک آه-تا-خسته “تسبیح” در دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در یک ماسک برای یک بار. و البته او می تواند پوشیدن نیست فقط هر ماسک به طور طبیعی آن را به یکی که خرس مهر ریاست جمهوری مبادا ما موفق به تشخیص او Cheeto-گرد و غبار قهوهای مایل به زرد و شنیع toupee ، به تنهایی. راستش من نمی مراقبت اگر چیزی که تا به حال نئون چراغ چشمک زن و کلمات “اسفناک-in-Chief” نوشته شده در زرق و برق در آن—هر ستاره طلا به رئیس جمهور نیاز به او را متقاعد کند تا در نهایت قرار دادن در یک لعنت ماسک به ارزش آن است.

تبلیغات

قبلا رئیس جمهور به تمسخر گسترده دولت مقرر به پوشیدن ماسک و حاضر به پوشیدن یک در اخبار کنفرانسها coronavirus نیروی کار به روز رسانی و دیگر رویدادهای عمومی. بدتر هنوز هم خود را تکرار مخالفت کرده است تنها در خدمت به تشویق حمایت خود را از پایه به نادیده گرفتن دستورالعمل CDC بیش از حد منجر به نمرات اجرا فهم با اجرای قانون و فیلم های بزرگسالان خود را بداخلاقی رفتن ویروسی آنلاین.

تبلیغات

شاید این واقعیت است که او تولسا مجدد رویداد (با نام مستعار طاعون رالی) به طور مستقیم منجر به یک coronavirus مورد سنبله در شهرستان است که در نهایت متقاعد جمهور به اتخاذ عقل سلیم سلامت احتیاطی? یا شاید آن شده است می تواند هر یک از دیگر بیش از 3 میلیون نفر از covid-19 ثبت شده تا به امروز در امریکا ؟ یکی تنها می تواند حدس و گمان.

ظاهرا Trump عینک ماسک بر روی حداقل یک مناسبت دیگر: در طول یک تور خصوصی در یک کارخانه فورد در میشیگان پشت در است. اما از آنجا که همه فیلم از این رویداد نشان می دهد او بدون یکی است و همه ما باید در این است که مغلوب ساختن پیشی جستن کلمه ای که او عینک یک ماسک در “پشت منطقه” از گیاه را که اطلاعات را با یک دانه نمک است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>