Oculus بنیانگذاران Nate Mitchell راه اندازی یک استودیو بازی

رامین طلایی/Corbis via Getty Images این در حالی است پس از Oculus بنیانگذاران Nate Mitchell چپ

توسط DOSTEMANSALAM در 11 تیر 1399
Nate Mitchell, Vice President of Product at Oculus VR Studios speaks during a media event to introduce the Oculus Rift virtual reality headset in San Francisco, California on Wednesday, June 11, 2015. (Photo by Ramin Talaie/Corbis via Getty Images)
رامین طلایی/Corbis via Getty Images

این در حالی است پس از Oculus بنیانگذاران Nate Mitchell چپ Facebook, و در حال حاضر آن را روشن آنچه او انجام بعدی. TechCrunch گزارش می دهد که Mitchell راه اندازی کرده است یک بازی جدید استودیو قله کوه با کمک صنعت جانبازان که کار کرده ام در دو خوب Fortnite خالق حماسه بازی ها, مسیر Respawn و آخرین از ما" شیطان سگ. آن را بیش از حد به زودی به طرح قله کوه اولین پروژه اما توسعه دهندگان در حال تمرکز بر روی "بازی های چند نفره برای بازیکنان که در طلب یک چالش است."

آنها همچنین امید به بازی شیر یا خط کردن برخی از چمدان از تاسیس سازندگان بازی. این شرکت خواهد بود "دور اول" حتی پس از همه گیر و هدف هر دو بیشتر فراگیر و جلوگیری از بحران زمان که آفت بسیاری از استودیو است. میچل را ندارد خاص تعهدات در مورد کارکنان (وجود دارد فقط پنج کارکنان تا کنون) اما او گفته TechCrunch که یک نام تجاری جدید استودیو می تواند "حق پایه و اساس است." در حالت ایده آل قله کوه نمی خواهد تسلیم به سمی در محل کار فرهنگ است که تهدید به مصرف شرکت های دیگر.

میچل انتظار نیست برای به اشتراک گذاشتن جزئیات بیشتر در مورد بازی افتتاحیه تا 2021 در اولین. آن خواهید بود یک مدت طولانی قبل از اینکه شما ببینید اولین میوه از این تیم کار می کنند. که برگ های زیادی ناشناخته در این نقطه است. هسته استعداد و فرهنگ وجود دارد — این سوال که آیا قله کوه می توانند با حفظ این ارزش ها به عنوان آن را گسترش می دهد و باعث می شود پیشرفت در آن عنوان به خصوص با توجه به تاخیر معمول, تنگ, انتشار برنامه ها و چالش های دیگر که در تعریف صنعت بازی است.

در این مقاله: oculus, Facebook, Nate Mitchell قله کوه استودیو, بازی, بازی های ویدئویی, بحران, تنوع, فراگیر, ورود, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب