NY شورای شهر می گذرد NYPD نظارت نظارت لایحه

در یک خیره کننده به نوبه خود از وقایع است که به نظر می رسید غیر ممکن است فقط یک ماه پیش به شورای شهر نیویور

توسط DOSTEMANSALAM در 30 خرداد 1399

در یک خیره کننده به نوبه خود از وقایع است که به نظر می رسید غیر ممکن است فقط یک ماه پیش به شورای شهر نیویورک در روز پنج شنبه رای دادند 44-6 -- حق وتو-اثبات اکثریت -- در حمایت از عبور عمومی نظارت از فن آوری نظارت (پست) عمل می کنند. این لایحه خواهد شد در حال حاضر سر به شهردار, بیل د Blasio برای امضای خود را ظرف 30 روز آینده.

The POST عمل نه تنها وادار NYPD به فاش کردن وجود آن کل نظارت عمومی و توانمندی های آن و همچنین نیاز این بخش به توسعه منسجم سیاست که چگونه این قابلیت استفاده خواهد شد.

"برای سال NYPD مونتاژ این واقعا سرد و تهاجمی اندازی ابزار است که می تواند هدف صمیمی ترین جنبه های زندگی ما" آلبرت فاکس کان مدیر اجرایی فن آوری نظارت نظارت پروژه گفت: Engadget. "آنها نشده بود که به نیویورک آنچه آنها در حال گرفتن چگونه آنها با استفاده از آن و یا چگونه است که اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با سازمان های دیگر."

"این واقعا مهم است که ما درک می کنیم که چگونه ما اطلاعات جمع آوری شده چگونه جوامع ما در حال surveilled" او ادامه داد. کان همچنین اشاره کرد که به صورت سیاه و سفید نیویورکی نظارت پلیس است که موضوع مرگ و زندگی است. "نظارت پلیس منجر به بیشتر پلیس متوقف می شود, بازداشت های بیشتر و حتی بیشتر پلیس خشونت" کان گفت.

NYPD داخلی قابلیت نظارت هستند هیچ چیز به عطسه در است. بخش 6 میلیارد دلار بودجه سالانه ارائه شده است دسترسی به همه چیز از تشخیص چهره که قبلا ممنوع, سان فرانسیسکو, اوکلند, سیاتل و تعدادی دیگر از شهرهای بزرگ شش-شکل "X-Ray ون" Stingray ICMI-فو و یک میزبان از دیگر سرزده سیستم.

در میان بیشتر نگران کننده قابلیت و یکی که متوقف است و هنوز هم در مبارزه علیه این گروه را با استفاده از محدوده مکانی تماشای فن آوری است. "این جایی است که NYPD می توانید با استفاده از یک تک قضایی به منظور شناسایی هر فرد تنها در یک منطقه جغرافیایی" کان گفت. "است که می تواند یک خانه می توان آن را یک خیابان آن می تواند کل یک محله و یا می تواند آن را شناسایی هر فرد تنها در یک اعتراض."

توقف در حال حاضر litigating در برابر NYPD استفاده از محدوده مکانی و این مورد در حال انجام است. در رای گیری امروز شورای شهر یک علامت مثبت است.

"من فکر نمی کنم وجود دارد هر فرصتی که ما را دیده اند, این, تصویب, به خصوص توسط 44 به 6 بدون حاشیه باور نکردنی همبستگی عمومی است که ما دیده ایم در نیویورک و شهرستانها در سراسر کشور" کان گفت. "این واقعا صحبت می کند به قدرت مردم برای تغییر شکل آنچه در نظر گرفته شده است ممکن است در سیاست به تغییر شکل قوانین ما به تغییر شکل ما از حمایت قانون اساسی و به مبارزه علیه سوء استفاده پلیس."

"هیچ یک از لوایح که گذشت امروز خواهد گذشت و اگر نه برای کسانی که در تظاهرات" او به این نتیجه رسیدند. پس از امضا این لایحه خواهد شد و به اثر برای چند ماه, بنابراین اگر شما قصد نشان دادن مطمئن شوید که به تمام اقدامات احتیاطی لازم برای حفاظت از هویت خود را.

Engadget رسیده است به هر دو NYPD و این لایحه را حامی نیویورک منطقه 16 Councilwoman ونسا L گیبسون برای اظهار نظر و به روز رسانی خواهد شد این پست بر پاسخ خود را.

در این مقاله: NYC, NYPD, نظارت, پست, عمل, توقف, Stingray, صورت, به رسمیت شناختن, اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن