در حال حاضر سیگنال در iOS می توانید به صورت امن انتقال داده های خود را به یک دستگاه جدید

سیگنال آن را در حال حاضر در نهایت ممکن است برای انتقال سیگنال اطلاعات از یک آی فون خود را به

توسط DOSTEMANSALAM در 21 خرداد 1399
Signal
سیگنال

آن را در حال حاضر در نهایت ممکن است برای انتقال سیگنال اطلاعات از یک آی فون خود را به دیگری. رمزگذاری پیام رسانی سرویس راه اندازی کرده است یک ابزار جدید است که می تواند ایمن انتقال اطلاعات در مورد این زمان به روز رسانی و یا دستگاه خود را تغییر دهید.

همه شما نیاز به انتقال خود را قدیمی و جدید دستگاه های iOS — متاسفانه این بدان معناست که شما نمی قادر خواهد بود برای نجات داده های خود را از یک آجر تلفن و یا قرص خود را. برای شروع مراحل شما مجبور به نصب سیگنال بر روی دستگاه های جدید خود را بررسی کنید شماره تلفن و شیر بی درنگ درخواست اگر شما می خواهم برای انتقال حساب خود را و تاریخ پیام. مهاجرت سریع خواهد شد و سپس پاپ تا بر روی دستگاه خود را که شما نیاز به تایید. بعد از آن شما باید به استفاده از دستگاه خود را به اسکن کد QR است که نشان می دهد تا در یکی از جدید.

کاربران آندروید به مدت طولانی به حال دسترسی به یک ابزار است که می تواند انتقال داده ها از یک دستگاه به دستگاه دیگر اما نسخه iOS احتمالا در زمان برخی از زمان به دلیل آن را "نیاز به یک رویکرد متفاوت است." سیگنال می گوید: روند طراحی شده است به امن است و پایان به پایان رمزگذاری شده و اتفاق می افتد بیش از یک اتصال محلی شبیه به AirDrop. کد QR را نیز را شامل نمی شود هر نوع از اطلاعات در مورد یک نصی دوست تصمیم می گیرد تا آن را اسکن آنها می توان به انتقال اطلاعات خود را به گوشی خود را.

در این مقاله: امنیت ios, سیگنال, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب