نینتندو سوئیچ کمبود می تواند تا حدی مقصر در نمایندگی های فروش با استفاده از رباتها

فعلی کمبود نینتندو سوئیچ کنسول ها خسته کننده است و بسیاری از به نظر می رسد نمایندگان فروش و رباتها هستند تا حد

توسط DOSTEMANSALAM در 30 فروردین 1399
Illustration for article titled Nintendo Switch Shortage Can Partially Be Blamed On Resellers Using Bots

فعلی کمبود نینتندو سوئیچ کنسول ها خسته کننده است و بسیاری از به نظر می رسد نمایندگان فروش و رباتها هستند تا حدودی مقصر برای وضعیت فعلی.

تبلیغات

در طول ماه گذشته و یا پس از آن تبدیل شده است بسیار سخت برای پیدا کردن و خرید یک دستگاه سوئیچ. بخشی از دلیل آن تبدیل شده است به طوری که به گیر یک سوئیچ است که بسیاری از مردمی ماندن در خانه و می خواهید به بازی بازی مانند عبور از حیوانات. اما یکی دیگر از دلایل این کنسول تقریبا غیر ممکن است برای خرید با تشکر از آسان برای استفاده و کاملا رایگان ربات است که اجازه می دهد تا مردم را به خرید ده ها تن از سوئیچ کنسول در یک بار.

این اطلاعات می آید از یک اخیر مادربرد مقاله. آنها همچنین گزارش که این آسان برای استفاده از ربات است که به نام "پرنده ربات" و منبع باز است و کاملا رایگان ربات توسعه یافته به خرید اقلام از فروشگاه آنلاین دوم آنها در انبار. خالق این ربات در اصل از آن ساخته شده و استفاده از آن برای کفشاما آن را تبدیل به ستون فقرات پشت یک جامعه در حال رشد از نمایندگان فروش که با استفاده از آن به ربودن صدها نفر از سوئیچ کنسول های حال حاضر آنها در انبار. جامعه حتی یک اختلاف زیادی سرور که در آن آنها را به اشتراک راهنمایی ها و عکس های خود را حمل و نقل.

تبلیغات

این نمایندگان قادر به تلنگر برخی از این کنسول به قیمت 500 دلار یا بیشتر با برخی از حیوانات عبور مضمون سوئیچ کنسول برای فروش بیش از $700. یک سوئیچ به طور معمول در اطراف هزینه $300 به $350 بسته به بسته نرم افزاری و فروشگاه.

گزارش کامل از مادربرد همچنین توضیح می دهد که بسیاری از این نمایندگان با استفاده از های اخیر محرک چک است که بسیاری از در ایالات متحده دریافت کرده اند برای کمک به خرید سوئیچ و کنسول امیدوار هستند مردمی با پول بیشتر خواهد بود مایل به پرداخت قیمت های بالاتر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب